Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek CEPLJENJE OTROK PROTI CORONI

CEPLJENJE OTROK PROTI CORONI

Pokljukar je včeraj povedal,da po 20.12.21 dobijo cepiva za otroke stare od 5-11 let in potem se bo pričelo cepljenje.

Ali boste dovolili,da jih cepijo z nepreverjenim cepivom?

A ga niso do zdaj že orenk preverili?

Cepljenje otrok je bolj politično in družbeno kot zdravstveno vprašanje.Cepili smo sebe,ker smo vedeli,da na vrh valav primeru okužbe ne bo (ustrezne) oskrbe za nas in cepili bomo otroke,ker jih v primeru zapletov ne bo nihče zdravil,vsaj pravočasno ne.

Odobrila ga je pa Ema.

Sedaj se vidi,da se sploh ne gre več za zaščito temveč,da  jih čimveč ljudi precepijo ali da rečem zastrupijo.

Svojih otrok ne dam,ker niso vaša last ampak samo moji.

Prvo naj mi obrazložijo vse plati medalje za in proti.Vem pa,da v Avstriji,kjer že cepijo se je nenormalno povečalo obolenje otrok in tudi smrti.

Evo sedaj se bo videlo,komu je mar za zdravje in prihodnost svojih otrok,komu so pa samo modni dodatek(privesek).

Odgovor na objavo uporabnika
jaz pa tako, 26.11.2021 ob 04:54

Prvo naj mi obrazložijo vse plati medalje za in proti.Vem pa,da v Avstriji,kjer že cepijo se je nenormalno povečalo obolenje otrok in tudi smrti.

Aja? Deli še z nami te informacije.

Moj mož je prebolel in 2 krat cepljen.Jaz samo prebolela.Strinjava se,da otrok ne dava cepit.Pod nobenim pogojem.In mislim ,da je neodgovorno,da se cepita oba starša,Ampak ljudje kar pozabljajo,da gre za eksperimentalno cepivo.

Še to sem ravnokar prebrala,da v Avstriji spodbujajo k cepljenju z loterijo.Cepljeni lahko zadenejo bogate nagrade,med drugim tudi hišo,avtomobil,kuhinjsko opremo in to izvaja avstrijska televizija ORF.Nagrajnci bodo razglašeni 24.decembra na ORF2.

Za to so se baje odločili,ker informacije niso več dovolj,da bi se ljudje odločili za cepljenje.

groza!!!

Sem sama cepljena, ampak cepit s tem otroke…no go.

Zakaj bi pravzaprav? Prebolevajo brez zapletov, prenasajo virus pa tudi cepljeni naprej. Ne vidim smisla.

Mi je pa grozljivo pomislit, da dejansko obstajajo starsi, ki svoje otroke ponudijo kot testne zajce. Pa ne zgolj pri tem cepivu, vsa zdravila morajo na nekom testirat.

Odgovor na objavo uporabnika
prebolelli, 26.11.2021 ob 05:40

Še to sem ravnokar prebrala,da v Avstriji spodbujajo k cepljenju z loterijo.Cepljeni lahko zadenejo bogate nagrade,med drugim tudi hišo,avtomobil,kuhinjsko opremo in to izvaja avstrijska televizija ORF.Nagrajnci bodo razglašeni 24.decembra na ORF2.

Za to so se baje odločili,ker informacije niso več dovolj,da bi se ljudje odločili za cepljenje.

Sem prebral tudi, da dobijo ženske pri cepljenju v Avstriji tudi kupon, ki ga lahko koristijo za brezplačno povečanje prsi, pa me zanima ali je kaj resnice v tem? Vprašam za prijatelja.

Tudi pod tocko razno NE!!

mafija naj prvo svoje otroke precepi.

Odgovor na objavo uporabnika
Mark363, 26.11.2021 ob 06:05

Sem prebral tudi, da dobijo ženske pri cepljenju v Avstriji tudi kupon, ki ga lahko koristijo za brezplačno povečanje prsi, pa me zanima ali je kaj resnice v tem? Vprašam za prijatelja.

Bo moral prej spremeniti spol.

Drugače pa ja, v Avstriji res imajo loterijo, kjer sodelujejo vsi, ki se cepijo.

https://kurier.at/kultur/medien/orf-startet-grosse-impflotterie-wer-gewinnberechtigt-ist/401814895

 

 

To je laž. Prosim če javiš vir!
 

ne vedo, da človek ve, da se pri tem virusu za zdravje ljudi gre, zato cepljenje. Seveda se pri cepljenju, nikakor ne gre za srečolov. Sedaj po prebranem tudi idiokrati vedo, da je zdravje ključno za srečolov, ne le sreča.

Ne me basat. Kako dosledno se odvija scenarij teorije zarote. Folk pa neozdravljivo glup. Ce jim rečeš jedi govno – ga bodo. Še s kruhom bodo pomazali usran krožnik in polizali prste.

Dajmo še enkrat retardiran zahojen folk.

Cepiva so v poskusni fazi. Še enkrat. Cepiva so v POSKUSNI fazi! Še podrobneje. Poskusni pomeni, da se bodo stranski učinki šele pokazali. Ne dane, jutri, čez par mesecev. Čez leta!

Saj (podkupljeni) strokivnjaki ne sfolgajo spoznavat kako se obnaša virus. Iz tedna v teden nas obveščajo kako virus vpliva in katera žnj različica je na pohodu.

Ja vem, kot otroke so nas našopali z različnimi cepivi. Ampak to niso bila cepiva, ki bi imela vpliv na gensko zasnovo.

Potrjena je raziskava o miokarditisu mladih v zvezi s temi cepivi. Ampak ne. Cepite se, cepite se budale.

A si res ne znate pridobit informacijo od drugod kot samo od propagandne 24ur???

Sva cepljena, otrok ne bova dala cepiti. Ema je tudi za Jenssen in Astro zagotavljala, da so to varna cepiva…

Covid otrok ne prizadane, razen v redkih, redkih izjemah. Tako kot cepivo. Cepljeni se ravno tako lahko okužijo in prenašajo virus. Glavni razlog proti pa tiči v tem, citiram:

“Popolnoma nerazumljivo je, da na intenzivne oddelke še vedno sprejemamo bolnike, stare 50, 60, 70, tudi 80 let, s sočasnimi kroničnimi boleznimi, ki niso cepljeni. Gre za popolno ignoranco, za malomaren odnos do svojega zdravja ter za popolno nepoznavanje problema, s katerim se soočamo,” je bil neposreden Jereb, ob tem pa je znova pozval vse, ki se še niso cepili, naj vendarle storijo nekaj za svoje zdravje in se cepijo. Vir.: MMC rtv slo.

Matjaž Jereb je vodja oddelka intenzivne terapije na infekcijski kliniki .

Kako si dovolijo spravljati se na otroke??

če boste cepili svoje otroke, potem jih obvezno cepite s APFIZERJEMa, je najboljše cepivo: (https://odysee.com/@TheCoon:b/Mo%C5%BEdani-Udar-Nakon-Vakcinacije-Kod-Majke-I-Sina:5)

Odgovor na objavo uporabnika
Mater vola, 26.11.2021 ob 08:33

Ne me basat. Kako dosledno se odvija scenarij teorije zarote. Folk pa neozdravljivo glup. Ce jim rečeš jedi govno – ga bodo. Še s kruhom bodo pomazali usran krožnik in polizali prste.

Dajmo še enkrat retardiran zahojen folk.

Cepiva so v poskusni fazi. Še enkrat. Cepiva so v POSKUSNI fazi! Še podrobneje. Poskusni pomeni, da se bodo stranski učinki šele pokazali. Ne dane, jutri, čez par mesecev. Čez leta!

Saj (podkupljeni) strokivnjaki ne sfolgajo spoznavat kako se obnaša virus. Iz tedna v teden nas obveščajo kako virus vpliva in katera žnj različica je na pohodu.

Ja vem, kot otroke so nas našopali z različnimi cepivi. Ampak to niso bila cepiva, ki bi imela vpliv na gensko zasnovo.

Potrjena je raziskava o miokarditisu mladih v zvezi s temi cepivi. Ampak ne. Cepite se, cepite se budale.

A si res ne znate pridobit informacijo od drugod kot samo od propagandne 24ur???

Pravzaprav je veliko večhja verjetnost, da bo otrok oz. mladostnik doživel srčni zastoj zaradi nogometa, kot pa zaradi cepljenja ali covida. Mene pa zanima zakaj tega pojava ne raziščejo zares? Ker umirali so mladi zdravi nogometaši že pred korono v nezanemarljivem številu. A ni čudno, da je bil vzrok neodkrito srčno obolenje? Pri tolikih zdravniških pregledih, ki naj bi bili bolj natančni od navadnih?

niti pod razno, tu pa se tudi večina cepljenih odraslih mislim da strinja z nami, da naši otroci ne bodo poskusni zajčki. Ko pa slišim, koliko je starih necepljenih, potem pa težijo otrokom, bi jih pa najraje..rajši ne povem kaj.

Odgovor na objavo uporabnika
b nas, 26.11.2021 ob 08:56

niti pod razno, tu pa se tudi večina cepljenih odraslih mislim da strinja z nami, da naši otroci ne bodo poskusni zajčki. Ko pa slišim, koliko je starih necepljenih, potem pa težijo otrokom, bi jih pa najraje..rajši ne povem kaj.

Torej se zahvali starim prdcem, ki so tudi tukaj, ker so tako egoistični, da se nočejo cepiti. Ker pričakujejo, da bodo za njihovo zdravje poskrbeli vsi drugi. Oni se brigajo samo za svojo rit, za ostale jim dol visi.

Odgovor na objavo uporabnika
zahavala, 26.11.2021 ob 08:59

Torej se zahvali starim prdcem, ki so tudi tukaj, ker so tako egoistični, da se nočejo cepiti. Ker pričakujejo, da bodo za njihovo zdravje poskrbeli vsi drugi. Oni se brigajo samo za svojo rit, za ostale jim dol visi.

Ubistvu bi se vsak moral “potegniti” za svojo rit! Če je cepivo premal učinkovito oz. celo vidno škodljivo ima vsak pravico reči NE! To je zgolj in samo podli razmišljanje..

Odgovor na objavo uporabnika
CrazY FroG 🍀, 26.11.2021 ob 09:03

Ubistvu bi se vsak moral “potegniti” za svojo rit! Če je cepivo premal učinkovito oz. celo vidno škodljivo ima vsak pravico reči NE! To je zgolj in samo podli razmišljanje..

V bistvu je glede na številke cepivo še vedno precej učinkovito. To dokazujejo točno tiste številke, ki jih polpismeni antivaksarji lepijo tukaj.  🙂

Kar se pa tiče egoizma – ja, danes je to izredna vrlina. Pardon, glede na število antivaksarjev v Sloveniji ni tako izredna, pač pa nadpovprečno prisotna. Koristna je pa tudi vidimo kako zelo….

New Report

Close