Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek CEPLJENJE OTROK PROTI CORONI

CEPLJENJE OTROK PROTI CORONI

Hmmm, otroci so izpostavljeni, veliko so v stikih med sabo, gre pač za socialne, normalne stike. Niso nič krivi, ampak treba je vedeti, da imuni na ta virus niso in lahko se zgodi, da tudi njih prizadane in v skrajnem primeru tudi lahko umrejo. Rezultati kažejo, da imajo težjo obliko v večini primerov necepljeni odrasli, tudi kakšen otrok je med njimi. Zato se vseeno nagibam k temu, da je cepljenje otrok priporočljivo. Vsak starš želi svojemu otroku najboljšo zaščito, kar je razumljivo.

Joj no ljudje,ne se kregat,

Cepljeni,necepljeni vsi smo v istem dreku.

Onim zgoraj ugaja,da se kregamo,ker z nami potem še lažje manipulirajo.

Odgovor na objavo uporabnika
Mater vola, 26.11.2021 ob 08:33

Ne me basat. Kako dosledno se odvija scenarij teorije zarote. Folk pa neozdravljivo glup. Ce jim rečeš jedi govno – ga bodo. Še s kruhom bodo pomazali usran krožnik in polizali prste.

Dajmo še enkrat retardiran zahojen folk.

Cepiva so v poskusni fazi. Še enkrat. Cepiva so v POSKUSNI fazi! Še podrobneje. Poskusni pomeni, da se bodo stranski učinki šele pokazali. Ne dane, jutri, čez par mesecev. Čez leta!

Saj (podkupljeni) strokivnjaki ne sfolgajo spoznavat kako se obnaša virus. Iz tedna v teden nas obveščajo kako virus vpliva in katera žnj različica je na pohodu.

Ja vem, kot otroke so nas našopali z različnimi cepivi. Ampak to niso bila cepiva, ki bi imela vpliv na gensko zasnovo.

Potrjena je raziskava o miokarditisu mladih v zvezi s temi cepivi. Ampak ne. Cepite se, cepite se budale.

A si res ne znate pridobit informacijo od drugod kot samo od propagandne 24ur???

Podpis

nova
Uredništvo priporoča

Samo preko mene mrtve! Ce bo cepljenje pogoj za solanje v soli, se bo moja hci solala na daljavo. Definitivno! Pro testiranju sem se malo zatisnila eno oko, ker si punca zeli biti med vrstniki, pri cepljenju sigurno ne bom! Ceprav mi je absurd, da se mora trikrat tedensko testirati in nositi celo dopoldne masko, meni pa tega ni treba.

Odgovor na objavo uporabnika
Benz582, 26.11.2021 ob 13:57

Samo preko mene mrtve! Ce bo cepljenje pogoj za solanje v soli, se bo moja hci solala na daljavo. Definitivno! Pro testiranju sem se malo zatisnila eno oko, ker si punca zeli biti med vrstniki, pri cepljenju sigurno ne bom! Ceprav mi je absurd, da se mora trikrat tedensko testirati in nositi celo dopoldne masko, meni pa tega ni treba.

Pravzaprav se otrok sam odloča že od 15. leta dalje, tako da nikar ne delaj drame po nepotrebnem.

 

Odgovor na objavo uporabnika
15let, 26.11.2021 ob 14:00

Pravzaprav se otrok sam odloča že od 15. leta dalje, tako da nikar ne delaj drame po nepotrebnem.

 

Jih ima sele 8, bom se nekaj casa jaz odlocala v njenem imenu.

Odgovor na objavo uporabnika
ludeki, 26.11.2021 ob 13:27

Joj no ljudje,ne se kregat,

Cepljeni,necepljeni vsi smo v istem dreku.

Onim zgoraj ugaja,da se kregamo,ker z nami potem še lažje manipulirajo.

Točno tk jap!

Odločno in pokončno

 

Naši otroci niso poskusne podgane in miši!

Odgovor na objavo uporabnika
Ne, 26.11.2021 ob 14:17

Odločno in pokončno

 

Naši otroci niso poskusne podgane in miši!

Ne, so potomci tistih, ki pred tole korono nobenega pildka, priloženega zdravilom niso pogledali. Le kaj lahko pričakujemo potem od potomcev teh perl inteligence? Ne veliko, saj so že sedaj bili žrtve neodgovornih staršev.

Odgovor na objavo uporabnika
Ne bo slo, 26.11.2021 ob 06:01

Sem sama cepljena, ampak cepit s tem otroke…no go.

Zakaj bi pravzaprav? Prebolevajo brez zapletov, prenasajo virus pa tudi cepljeni naprej. Ne vidim smisla.

Mi je pa grozljivo pomislit, da dejansko obstajajo starsi, ki svoje otroke ponudijo kot testne zajce. Pa ne zgolj pri tem cepivu, vsa zdravila morajo na nekom testirat.

Podpišem tole

Govora je o starostni skupini od 5-11let

Odgovor na objavo uporabnika
Ne, 26.11.2021 ob 14:54

Govora je o starostni skupini od 5-11let

A 12 letnik pa je lahko cepljen? S tem nimaš težav?

Za ono z nickom 15 let

Odgovor na objavo uporabnika
kaj pa, 26.11.2021 ob 14:57

A 12 letnik pa je lahko cepljen? S tem nimaš težav?

To je bil odgovor za ono z nickom 15 let, ok?

Odgovor na objavo uporabnika
Ne, 26.11.2021 ob 15:01

To je bil odgovor za ono z nickom 15 let, ok?

Pa vseeno me zanima, če se ti zdi pa cepljenje 12-letnikov, pa tudi 15-letnikov ok?

bravo!!! tako mislim tudi jaz. Otroci so naše veselje, sreča in dolžni smo jim privoščiti najboljše, ne pa tvegati zdravje z nekim zvarkom!!!

Sam proizvajalec ne priporoča cepiva za otroke, mlajše od 12 let. WHO odsvetuje cepljenje otrok.

Kojega hudiča se tu gre politika?

https://www.ema.europa.eu/en/documents/product-information/comirnaty-epar-product-information_sl.pdf

Otroci

Cepivo Comirnaty se ne priporoča za otroke, stare manj kot 12 let.

Nosečnost

Podatki o uporabi cepiva Comirnaty pri nosečnicah so omejeni. Študije na živalih ne kažejo neposrednih ali posrednih škodljivih učinkov na nosečnost, razvoj zarodka/ploda, porod in poporodni razvoj (glejte poglavje 5.3). O dajanju cepiva Comirnaty med nosečnostjo se sme razmisliti le, če možne koristi pretehtajo možna tveganja za mater in plod.

Dojenje

Ni znano, ali se cepivo Comirnaty izloča v materino mleko pri človeku. 

Odgovor na objavo uporabnika
kaj pa, 26.11.2021 ob 15:07

Pa vseeno me zanima, če se ti zdi pa cepljenje 12-letnikov, pa tudi 15-letnikov ok?

Itak, da sem proti!

…..in potem vse tiho je bilo…..

Poglejmo,kaki upognjenci smo slovenci.

V šoli so sedaj vsi testirani,ampak pazi,še vedno morajo nositi masko.

Torej v zdravem okolju,vsi ki so v tem prostoru…zdravi….testirani MORAJO nositi masko!

V svojem balončku…

Pred čim,zabogamiloga.

Starši dovolite,da vam otroke indoktrinirajo.

Navajate jih na maske,ki predstavljajo TIHO BODI IN UPOŠTEVAJ IN UBOGAJ!!!To je čista simbolika,ki jo podzavestno prevzamemo ljudje.To so stvari,ki jih je samozvana elita naštudirala  zakar so imeli ogromno časa in še več denarja naštudirati človeško psihologijo.

Maska čez usta je simbol SUŽENJSTVA….tiho bodi…nimaš pravice govoriti.

Tudi če se ne strinjaš z nošenjem maske uporabljajo staro psihološko foro:Zaščitimo najstarejše,zaščitimo stare starše,dedke, babice…in ti kot otrok imaš zelo rad stare starše ,ker kot vemo imajo oni nek sproščen odnos in ti marsikaj dovolijo,kar ti starši ne.

In zdaj če te prepričajo,da boš ti s svojim zdravjem za katerega itak nisi prepričan,da si zdrav dokler te ne testirajo in te prepričajo da otrok ogroža svojega dedka in babico  in da lahko zaradi tega umrejo,če bo karkoli od tebe fasal…..to je psihološki pritisk.

To je psihološka vojna,TIHO BODI;DRŽI SE STRAN;UBOGAJ

KLjub temu,da otroci še niso dovolj mentalno zreli,da bi dejansko racionalno razumeli,kaj jim država sploh pravi,da kljub njihovemu zdravju ogrožajo svoje stare starše..

Pa jaz vam lepo povem,koga smo mi prvo cepili.

Mi smo cepili prvo starejšo populacijo,vse dedke in babice in tiste,ki imajo kronične bolezni,ki so v osnovi bili v rizičnih skupinah.

IN TO S CEPIVOM,KI 100 % ZAŠČITI!!!!!!!!!

S tem so hoteli rešiti vse in bo konec,ko bomo pocepili,to jih bo zaščitlo to je tisto,kar jih bo rešilo.

In kje smo danes?

Pocepili nam bodo,kar nam je najdražje na svetu s cepivom,ki cepljene ni zaščitilo,saj vidimo,da zbolevajo in prenašajo…kljub cepljenju!

Pa komu še ni jasno jebelasveca,no!!!

Verjetno bodo razumeli,ko bodo dobili od odškodninskega sklada denar.Ta odškodninski sklad pa je bil ustanovljen zato.,da boš ohranil zaupanje do cepiva in je namenjen posledicam stranskih učinkov.

To je tega istega cepiva,ki ga imenujejo,da je varno . Zaupajmo Stroki,ki skrbi za naše zdravje,da bodo rekli,da je smrt vašega otroka vredna 10.000 eur.To je odškodnina,če bo vaš otrok umrl zaradi cepiva.Komu je otrok vreden 10.000 eur?

Otroku,ki je pa mladoleten bo pa smrt starša vredna 20.000 eur.

Toliko smo vredni za državo po eurih.

Kje smo izgubili kompas za človečnost in zdravje ljudi se vprašam.

Tudi tisti,ki se testirate pa make nosite pa pohlevno se grete vse te nebuloze,samo zato,da ohranite službo in dobite plačo tudi vi gledate svoje življenje skozi denar,vi ste se tudi prodali.

Namesto,da bi se postavili pa rekli:Dovolj je,kakašna je tu logika,da sem jaz zdrav pa da se moram testirat.

Nepojmljivo,da se masa ljudi ne upre tem nebulozam!

To nima več repa ne glave in zdaj ,ko so se na otroke spravili,boste to spet požrli.Milijoni gredo za testiranje zdravih otrok.

Tisti,ki še ne veste,vaše službe bodo kmalu zaključene.

Lokali se zapirajo zato,ker propadajo,obrtniki zapirajo,ker nimajo strank brez pct-ja.Spravljajo vas dobesedno v situcijo,ko ne boste imeli od čega živet in vas tudi ne bodo več potrebovali.Otroci se bodo izobraževali od 1.razreda naprej od doma,kar pomeni en učitelj za vse vse šole,kar pomeni,da bodo vsi ostali učitelji lahko doma pa starši bodo morali biti doma,da mu bodo pomagali.Kar pomeni,da bo starš moral delati od doma in prilagodit urniku otroka.

Digitalizacija šole je že planirana in bo kmalu.

Spremenila se bo ta družba.Spremenilo se bo vse to,kar smo bili navajeni

Vsiljeno nam bo,ker smo rekli JA maskam,ker s tem se je začelo,končalo se pa bo v totalnem revoltu našega življenja.

Če vam je to,kar se sedaj dogaja normalno,je daleč od normalnega in nikoli več ne bo tako kot je bilo.

In takim ljudem še vedno verjamete.

Da bi se otroci cepili, ker se noče populacija 40 ali 50+???

Sem cepljena, nisem proti cepljenju.

Ampak se ne strinjam, da se cepijo mlajši od 30, sploh pa ne od 25, 20.

Če bi bila 95% precepljenost 50+ in vsaj 85% 40 plus, se mladim ne bilo treba cepiti.

 

vseeno bi se moral,ker njim ni nikoli dovolj.Kar poglej Izrael.

Še dobro da je večina antivaxerjev evolucijska slepa ulica in nimajo otrok.

Za vas cepljene je pa itak škoda,da jih imate,če boste še njih pocepili in molite,da to srečno prenesejo,brez posledic,amen!

New Report

Close