Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek ‘Čer….

‘Čer….

Ura bo 21…… tuki pa kot… v temni, črni lukni… vse je tiho.. nikogar ni….. Ajd zaspanci.. pokonci.. sej je petek :))

Jani želi vsem skupaj eno full dobro žurko… in lahko noč!

evo .. B. se je glih priklopila 😉

si še kje blizu?

ku ku..tuki evo..že lezemo iz luknjic…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Evo, prijatelju, i mene. Pravkar sem pribrzela iz
našega glavnega mesta, kjer sem kasirala čisto
desetko! Mater, sem sama nase hudo ponosna,
verjemite mi, prijatelji.
Zdaj, kolikor mi bo uspelo, vas grem prebirat, samo ste se toliko razpisali dopoldan, da nisem mogla verjet. Jaz pa v ….. pismo rosno!
M.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Dr. B!!!!!!!!!! A je vaša ordinacija še odprta…..? Če je.. en špinel… nujnooooooooooooooooooooooooooooooo

Jani nuca … špinelček ;):):):):):)

Maričkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :))))) Čestitke za desetko :)))

Jani ni n’č pisu dopoldan :))))

MUcaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :)))) No viš 🙂 p ami je le uspelo .. vas zbezat na plano :):):)

Jani je vesel, da je kar neki drušne :)))

ja sej petek zvečer je kr taprav čas za špinel .. sam ordinacija je pa zaprta veš ..

je Dr. B. že tolk zaspana .. da bi ti zih dala kak napačni .. špinel 🙂

marijaaaaaaaa lubčka za desetko..wauuuuu pa ti razturaš…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Zdej šele vidim.. da je bil tist pozdrav na koncu.. narobe :):):):):)

Lep večer in dober večer :):):):):) ne pa lahko noč :):):):) to bo zutrej 🙂

Jani ga včasih tud mal pihne :))))))

Pokorno javljam.. da taka potreba pa tud ni… :))))

Jani lahko počaka na jutri :))))

B. pa počasi gre v luknico .. ajat .. dans je tak zaspan dan 🙂

Mariči .. čestitam … mene desetke nikoli niso mele rade :)))))

oki .. jutri pridi .. pa tanovo lubico sabo pripelji :))))) na oceno 🙂

.. veš .. zame je kr oki .. tale lahko noč .. ker jest počasi grem … sem mela naporen dan 🙂 .. pa nove čevelčke mam z malo petke :)))

lepo nočko tebi Jani in vsem ostalim 🙂

B.

??????
zajček RTFM!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Samo toliko , da te pozdravim in ti zaželim lepo noč . Pa čimmanj motenj.

Mišon

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

oj mišon..ravno poslušam tisto pesmico…
a greš ajat že?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Lepo lepo nočko ti želim…in enga lubčka da boš lepše zaspal…nočko!!!*****

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Še malo, pa bom šel. Iščem po netu, če kje piše kakšen je spored na razstavi psov jutri.

A potem si dobila mail ? kaj sliko muce si videla, ki sem jo pripel malo niže ?

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

aha vse videla..ja tud dobila..tiso kar je pisalo na koncu mi je blo pa še najbolj všeč..
Aja za razstavo..ti kar poklič jutri zjutraj na raztavišče pa prasej..ti bodo povedali iz prve roke..uhhh pa lepo se imej s hčerkico..tam!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Dober večer!

O zajček, a še ne spiš?

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

ja spat pa še ne. gremo…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

A ne? A mata kej u planu tukej ?

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

New Report

Close