Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Cerar naj bi grozil Jelenčiču

Cerar naj bi grozil Jelenčiču

Jaz ne verjamem nobenemu nič. Vseh imam pun kufer. Dober so se spet nassrali, čeprav je glasovalo za njih ful mal folka.

Se je pa Jelinčič ustrelil v koleno, ko je prišel v parlament.

Prej je 4 leta dobival čez 6000€/mesec, ker je dobil nekaj več glasov kot 1{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Jasno je ves denar porabil zase, ker nad delom in stroški stranke ni nobene kontrole.

Zdaj pa bo ‘delal’ v parlamentu za 3500 € :-))))).

Ja, ziher, saj niti Jelinčič ne zanika, da je bil tak en barabin. Mislim, da se če bi stopil do njega in mu to povedal, gladko malo odvrnil, ja, res smo bili smrkavci prave barabe. Cmerar? Vprašaj ga, če je kaj zahebal v svojem mandatu. cmefk cmefk, jaz ne, samo so me drugi, ja drugi so me, veš, ker jaz nisem, ne ne, jaz sigurno nisem, ker jaz sem moralna avtoriteta, samo so pa drugi kradli veš, ampak jaz ves mandat nisem nič videl in nič vzel, cmef cmefk
[/quote]
Jelinčič je star 70 let, torej je bil takrat star več kot 18 let! In to ni več smrkavc, ampak odrasel moški, ki je vse dni videl v mesing baru! Pa mal tud v ameriški knjižnjici tam nasproti. Kjer so ga izgnali in mu prepovedali vstop. In do kdaj je po tvoje človek smrkavec – do 30 leta ali še naprej?


Jelinčič je star 70 let, torej je bil takrat star več kot 18 let! In to ni več smrkavc, ampak odrasel moški, ki je vse dni videl v mesing baru! Pa mal tud v ameriški knjižnjici tam nasproti. Kjer so ga izgnali in mu prepovedali vstop. In do kdaj je po tvoje človek smrkavec – do 30 leta ali še naprej?
[/quote]
Dokler je prehlajen.


ja 3500 + 4{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}x6000€=24000€

In verjamem, da je Cmerar to rekel Jelkotu, to ni neka politična kultura…sploh, da rečeš človeku “da se ti ne bo kaj zgodilo”…Jelko je že imel kačo, bombo torej je njegov strah utemeljen, čeprav zaigran

New Report

Close