Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Četrtek je ……

Četrtek je ……

Sorry, Marija, potem pa en leeeeep sončen dan in en fantastičen jajčni večer :)))

Jani

Sašo, jaz sem se to že nehal spraševati, kar nekaj nazaj… Sedaj je vrag, če kakšen dan ne morem v službo 🙂 Še sreča, da je PC samo v službi, če ne bi mi doma zmanjkalo časa za spanje 🙂

Pa lep dan, vsem skupaj!

Jani

Nok, nok, dober dan, Hubert. Kako si, oh, kaj se ti je pa zgodilo? Tako nekam čudno preplašen si, ti je PC-jček crknil? Pridi, bova midva to popavila, pridi dečko ……….
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Prihajam mal me je sicer strah ampak bo že……..hmmm, tisto pridi dečko in pokaži kaj znaš sicer pa….. (sem slišal da si kupila bič). Ma kaj kar bo pa bo pihaaajammmm…

Medo

hahaha ti ti..sej vem kaj si mislu.kako žajfasto..raj žlajfasto.ti kr reč,kva te ma bit sram!
cmocka

Pred tabo se pa res ne da nič skrit :))))

Ojla, nisem kupila biča, ga nisem iskala, ker ta bo sam prišel, slej ali prej….. sem pa kupila ………… nekaj drugega, bilo bi naj rdeče, pa ni, ker ni bilo ………… barve …… je pa kljub temu lepe barve ………….. in pa še ………

Pridi, boš videl, ………..
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Kaj da ne ..da da….

Pridem, pridem samo potlej ti ne bo niti bič pomagal (v slučaju da bi me hotela odgnati)……pa mislim da ne bodo potrebni nikakršni pripomočki, imel bom vse s seboj (tako ali tako imam opremo vedno pri sebi ……he he )

Medo

dfdsf

New Report

Close