Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Čez nekaj trenutkov…

Čez nekaj trenutkov…

….ugasnem vse kompjutre pri hiši, grem ninat…zgodaj zjutraj pa dogodivščinam naproti…ja letos prvič zajadram do morja…začela sem…to pomeni, da se bomo sedaj malo manj videvali tukaj, a še vedno bom vaša in ne bom vas pozabila…upam, da tudi vi ne mene;))!

No saj se vrnem v nedeljo, zopet malo posvetim tule v ponedeljek, nato pa kmalu spet pa-pa….raje ne pomislim, kako vas bom pogrešala…no ampak se tolažim, da se bom vsake toliko časa pa le še priključila…

Dragi moji, lep vikend…imejte se radi, lepo skrbite za našo kletko, ne kregajte se, ušpičite kakšno, v ponedeljek pa itak skupaj pijemo kafe…cmoka vsem, popam kamor hočete…čao!

Tale sonči, pa me nadomešča, ko me ne bo tu, ko bom tu samo v mislih…moj prijatelj Murni iz sosedove gmajnice, mi ga je poklonil, hvala Murni;))! Ja gmajnica, tudi vam lep vikend in se beremo…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

No… tale slika bo taprava, tale sonček sem imela v mislih in ne tiste slike, ki je bila od včeraj…
Ja noč je že in utrujena sem in delam napakice…cmoka

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pa si se mi zdela danes le malo drugačna od tega sonceljna….;-)
Sp

No ……sem bila bolj črno bela…… ali ne?;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Khm,na trenutke obarvana rdeče…verjetno zaradi večerne zarje,kajne? ;-))
Sp

Ja…to je bilo krivo…se smejim…lump…ali pa odsev tvojega borovničevega soka!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close