Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Čim bolj udoben avto

Čim bolj udoben avto

ostanejo francozi. ampak enoprostorci so manj udobni od limuzin ali karavanov.

Avtoric, to se zgodi edinole v avtomobilih, kjer ima srednja vrsta dva ločena sedeža, ne skupno klop. Takih vozil je pa v Sloveniji zelo malo -tak je npr. Lancia Voyager ( kot bivši Chrislerjev model):

Takole izgleda:

http://www.km77.com/fotos/Lancia/Voyager_2012/Lancia-Voyager_2012-Gama_Voyager-Gama_Voyager-Monovolumen-Interior-Asientos-5_puertas-201110200082.html?modelId=2020&modelVersionId=3507&photoType=2&order=2&division=version&galleryLimit=12&galleryBackLimit=8

Pa mislim, da ima tudi opel en tak model, pa Renault Gama Grand Espace, verjetno cenovno še najboljši približek:

http://www.km77.com/fotos/Renault/Grand_Espace_2006/Renault-Grand_Espace_2006-Gama_Grand_Espace-Exception-Monovolumen-Interior-Asientos-5_puertas-200909190077.html?modelId=1898&modelVersionId=3064&order=2&division=version&galleryLimit=9223372036854775807&galleryBackLimit=8

Ker le taki sedeži v predzadnji=srednji vrsti so komot in niso trdi, kot večina klopi v osebnih in pol osebnih in SUV vozilih.

Poglej Kia Carensa, nov design, placa kok češ, 7 let garancije, pa še jaz jih prodajam 😉

A ti si pa tukaj kar trgovino odprlu, ali kaj? OK, tudi meni je všeč novi Carens, čeprav ga ne bi vzel zaradi lepote (po tej plati obstaja kaj bolj razburljivega na trgu, a žal tudi veliko bolj pokvarljivega – v mislih imam francoze). Pri Carensu je dobro tudi to, da dobiš dejansko 7 let garancije in da ponujajo baje najbolj ugodno brezobrestno financiranje.

Citroen udoben? Kot bi se v mrvo usedel. Tko nekak kot reno. To je spet eno pac bedno vprasanje. Udoben je subjektiven pojem, zato se usedi v avto hiši v par avtov pa probaj kaj ti paše. Enmu paše dormeo drugmu ne. Nisem pristaš VW ampak če že subjektivno o zicih govorimo bom VWja pohvalu, ki ga vozim kot služben avto, zame super oblikovani in trdi zici. Fotru pa sem moral vsake pol ure ustavt da se je pretegnu. Kakor komu.

Enoprostorce po modelih zdaj ze poznas. Sprasuj po, ce gre za nov avto ponakupnih servisnih storitvah, ce pa za rabljen pa o hibah avtov in spet kaksni so servisi, obsegi, cene. Kater je pa udoben je pa sori, debilno vprasanje. Aja pa se to, kar se pa tice samega modela kot enoprostorskega vozila bom spet reku da mi kot tak zaradi nacina sedenja ni noben prevec udoben, razen spet vw touran kjer se zic dokaj nizko spusti. Jaz raje v avtu na 3/4 lezim, kot pa sedim z zicom pod kotom manj kot 90 stopinj nabit na sipo. Spet, vsakemu svoje. Sigurno je tako bolj udobno, z nizkimi sedezi, je pa neudobno se usest in ustat, z leti baje vse bolj, ceprav jaz to se ne cutim in se sploh raje vozim v lepi limuzini kot pa v enem kombiju sam zarad tega ker se v kombi lepse usede.

New Report

Close