Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek čiščenje zobnega kamna pri psu

čiščenje zobnega kamna pri psu

Bom pogledala, če imam račun jaz doma.

Morda Buba, hvala bom pogledala 🙂
Yo, si našla račun?

Jaz sem ga peljala v Veterino Dobro v Ivančni Gorici. So zelo prijazni. Jaz se vedno obrnem nanje in imam dobre izkušnje. Niso oderuhi ampak res radi pomagajo.

V kliniki v BTCju nekje zraven BigBanga so nam za nakup tabletke za zunanje zajedalce zaračunali nekaj eur zraven za nasvet, ko smo vprašali kaj vse imajo na voljo. Nikoli več nas ne vidijo! Pa že 1 kom tableta je bila 13 eur! Če je to 300kosmatih oa ne vem.

V Ljubljani se da odstraniti zobni kamen psom tudi brez narkoze in cena je veliko nižja in smo bili zleo zadovoljni

A pri veterinarjih? Težko verjamemo….

https://www.pesmojprijatelj.si/clanek/veterinarji-so-si-enotni-odstranjevanje-kamna-brez-anestezije-je-skodljivo

Mojemu je samo koristilo, ker nima tako slabih zob, da bi moral pod narkozo. Vem tudi kako je izgledal po narkozi, ko smo ga kastrirali in mu ni bilo dobro. Ta članek je pa očitno napisan za veterinarje, ki kakor mi je znano tega pri nas pač ne delajo.

Odj.ebi. Mrš. Ššššcccc.

Jaz bi pa samo tako rekel. Od čisto majhnega psa naprej Oz ko je pes se mladič naprej se redno dajejo kosti recimo goveja kost za juho se mu daje sveža kost in če se redno držiš tega potem bo imel lepe zobe tudi ko bo 12 let star. Najboljše zdravilo imam pse že več kot 25 let in samo to delam in so vsi imeli lepe čvrste zdrave zobe.

Goveje kosti so v glavnem pretrde, v principu naj bi se dajalo psom od govedine samo nenosilne kosti, se pravi rep in morda rebra. Pa surove morajo bit, če vas skrbi da bi pes kaj staknil jih zamrznite za 3-4 tedne.

Se strinjam. Dajem od samega začetka suhe vampe in zaenkrat zobje b.p. Sicer smrdijo ko sam hudič, psom nebeško dišijo, in našo damo kar ven napodim :)))


In zakaj ima vaša visokost pravico uporabljat besedo fajn, avtorica pa svojega narečja ne sme?
[/quote]

To še zdaleč ni narečje, to je popoln slovnični kiks :-)))

Pri katerem veterinarju pa ste to bili? 😊

New Report

Close