Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Cisto prakticno vprasanje

Cisto prakticno vprasanje

A bi?

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Šla spat???

BIIIIIIIIIIII.

Nočka.

Mmmm… Jaz tudi… A nocne delas, zverci?

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Bi bi … takoj bi … en tak fini narezek szi pršutkom … šalamčkom … pa mal mladga sirčka zraven (tisti szi olivnim olčkom pa peteršilčkom) … …

Ja ja … pa zraven bi s takim užitkom spila en deci … ali dva … dobrega domačega vinčka … :))))))

Mater ej … osmic je ku gob po dežju … :((((((((((((((((((((((((((((( … jst pa ne smem jest (in pit) nč od naštetega … Kaki lajf …

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Bugi, brez skrbi… Saj ti bom pomagala – bom jaz pridno prsuteka in sir pojedla, kdo drug se bo pa se za vino javil 😉 :))))))

Vse, da so bodoca mami srecni 😉 :)))

Kako kaj pikica? Brca? 😉 :)))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Občasno….:-))))))))))))))

😉 :))))))))

Kaj pa potem tako zaspana tu okoli klomotiris? 😉 :))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

pa kaj res ne ješ ničesar od tega???
Mlad sirček je pa ja poln beljakovin!!! Čudno – jaz sem pa imela največ želja v prvi nosečnosti po suhi domači salami – vsako jutro sem že v potelji mislila na salamo. In sem je popapcala na kile. Mnjam.
Pritiska tudi nimaš visokega kot sem zasledila – malo pa ja lahko pogoljufaš, pa ja pravijo, da mora mami poprobati vse, česar se ji zlušta. No – tatarca bi res odsvetovala……
Sicer pa – vsaka po svoje, to je pa druga resnica. Samo paničariti pač ne – sem že zadnjič napisala, da nosečnost ni bolezen, ljubica…:-)))) No – tako mi je pravil moj ginekolog…..

malo samo jamram…. res pa nisem dobro spala. Pa ne zaradi “nočne”….

Mislim, da ko se bo Bugici strgalo, da bo kar navalila na vse te stvari … … … pa je noben bog ne ustavi … :)))))

Pikica je mislim da v redu (bomo počekirali drugi teden na ultrazvoku) … drgače pa … ne brca še, ne … :(((( … oz. verjento da ona noter brca ku zmešana … a je jst ne čutim še … :)))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ma sej ne paničarim, žverči moja … :)))) Sej sem se tudi že pregrešila tako szi pršutkom kot szi šalamčkom. Sam svež sir baje, da se ne sme jest … … … :((((

Drgač pa … uni dr. tam na unmu forumu od Ginekologije pravi, da kar je industrijsko lahko jem brez problema … kar pa je domače pa je boljš da se izogibam, ker da ni tko natančno pregledano …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

marš nazaj v posteljo….hihiihih

da bosta zrsali…hihihi…saj vesta, kak pravijo: da otroci rabijo velikooooooo spančka

nina nana…aja tutaja

leta letijo - iščem stevardeso.....

NE BI!!!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

Ja, stric razo… že letima 😉

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

ja, ja… jaz tudi… Če sem se pred peto zjutraj zbudila, potem že veš, da bila kriza… pa zaspat ni šlo… Spet luna nekam čudno stoji 😉 :))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Bugi, ti samo mene vprašaj, kaj je testirano in kaj ne – kaj se lahko je in kaj ne – boš spet bolj ali manj normalno jedla 😉 :))))))))). še biftek, če hočeš… No, tisti ribji 😉

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Zakaj pa ne?

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

ker ne!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

Hmmmm…. Since.

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Ja…glodalec???

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

Nič. Sem hotla rečt: hmmmm… moški. Pa ne bi pasalo v kontekst ;). :)))))))))))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

ah ja 😉

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

New Report

Close