Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Cmok sosedom…

Cmok sosedom…

Ja sem nespodobno prej uletel v vaš sektor….brez pozdrava.

Zato naj vam namenim enga specialnega….lepo vas je brat…ko pač čas dopušča…in če bo popuščala še šefica, bo lepo tudi kaj napisat.

Sicer pa…imaste absolutno najbolj fantastične nicke na celemu netu.

Cmoke za vse….une s puščico gor al pa dol :)))))))))

Tazgornji sosed Saško.

Čau.

Saško…lubčka tja..kjer zadane…si bil vroča popestritev tega Sprevržkovega j……..pa še drugič…pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Cmooooooooooooooooooooooooooooooooooookitota … Saško … in lepo je brat še koga drugega v tej naši kletki … :))))))))))) ;)))))))))))))

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Kaj zdaj ?
A je to samo uradni pozdrav ali pa greš spet zadovoljevat kakega Makedonca ;)))

Seveda še drugič, hehehe posebno na takih temah….

Čau BGV tudi tebi….sem vesel, da te tudi “vidim”…par tem nižje…:))))

Evo našga Saškota!!!!!!!!!!! A se boš tudi ti preselil k sosedom???:)))) Kaj zdaj? Delaš al se misliš sam zajebavat:)))))))))))))))???

Ne, to je uradno…Mkedonci pridejo tiho, nezvani, sami :))))))

ja to tko paše in zadane…komaj čakam..ja toooooo

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

:)))))))))))))))) No ja .. kolker se me pač vidi na tisti sliki … … :))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Samo , da vem … ;)))

hehe , a si kaj pogledal moj profil zadnje čase – to je v zvezi z nicki , pa maili – catlover – pa to …:)))

sem iz stola zletela, tko se smejim, oooo Niki, ta je pa svetovna…o madonaaaaaaaa, ej…..oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Mater kak pozdravček….ja ga. šefica….razumem ! :))))))))))))

Nihce se ne seli…mal se mesamo in lepo nam je…hihihihi

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

EEEEEEEEEEEEEEE………………da se niti ti malo zmotil!!! Zvezdica ni tvoja šefica……..te bo una ta prava po riti, ker si mi to rekel!!!!!!!!!!! Cmoka, cmoka, cmoka, cmoka…..zate

Bravo bravo niki….eno tako sem mislil….za na pokopališče :))))))))))))

Ja, ma si tako plasirala stavek, ku da sem dobil klic iz Ljubljane :)))))))))))

In če nisi moja šefica…te lahko malo pošlatam pole?

Ej…pol ne bomo seksali, ampak samo smejali in valjali po tleh…joj,joj,Niki, še zdaj se smejim!!!;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ja ja ja … saj pridem , če lepo rečeš ;))))

Ampak samo po bušiju, prav nežno;)), jaz pa tja popam cmoka…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Eno podvprašanje:

če te naši nicki tako fascinirajo, zakaj se pa potem tudi sam nisi malo preimenoval pri registraciji?!

Ehm, nimamo še kakega “Nabijalca” ali pa “Potrebneža” ali pa “Voyažerja”….:-)))))))

Samo vprašam, no, tale Saško je ko en “babyface”…. točno, lej, še tole bi lahko bil! :-))))))))

In pogoj je, da bo tud on tko mačje poštiman ko ti,,,frizurca …da stoji…aneda…hihihihi

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

A se zmenva? Za bolj pole? Kad padne mrak……???

… malo spoštovanja prosim 🙂
V zvezi z mojo osebo dovoljujem samo diskretno nasmihanje 😉

Take smo dame srednjih let zjutraj , je… ga ;))))

ej ti bo zdaj on povedu, kako in kaj…jaz sem to že prebrala nekje tam…Saško, to ime ti paše, drž se ga…cmoka!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close