Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Cmok sosedom…

Cmok sosedom…

Ja , saj se rad uštima – frizurca , pa to …. je tako , Šaško ;))))

Ti bi morala biti “Paglavc”, ne pa Sonček…..resno!!!

nehajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj, taka pa že nisem…in tudi ti ne…madona Niki nehaj, se nama bo smejal cel svet…no saj sva cortkani…pa tud ce sva res taki…;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja…nekako…vse štrli…dlak pa ni :))))))))))))

Hmm….ma je čist drugi ku una mačka v profilu

Hja , saj …. ma samo , da ne jokajo , ko me vidijo ;))))

naj bo original…in to zažiga;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Kada padne noč….zovem u pomoć….

… Šaško ?

Odgovor – ni babyface , ni tak ku moja muca v profilu … on je DIVJI KO RIS … hehe …

ne ti men…tiho…si pozabla da si moj k…k in ce moram bit jaz paglavc…si tud ti…nick SonceK…pa mi je pisan na kožo, priznaj…takojjjj, lumpa si…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pridi, pridi…čakam te v robidi……………………….:))))))))))))))))

ja…in zna…ve…no tko…hihiihihih

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ej…zvezdi…pa glih robido si najdla, boš se bolj popikana kot že sicer;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

:)))))))))))))))))))))

Ma sej sem napisal….nej bo za silo in pozdrav in cmok tako…babyfaceovsko…..ko mi se bodo vremena zjasnila (beri cajt) bom pa globoko razmilslil o pametnem predlogu….

Sicer pa…sem imel tudi jaz enkrat spisek prostih nickov…grem gledat če ga bom našel…pa ti ga zalimam.

Une 5 mojih tadrugih pač…nekako niso za sem)

Aja pa še to….sej kak serijski morilec je tudi tak…baby face ;:)))))))))))))

Oja , zna pa … :)))))))))

oja…o tem bi se lahko sanjalo…hihihihi

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja……pikalo bo itak………..al Saško al pa robida……..he,he

mene rajcajo taki moski…bolj divji na pogled…pa ne samo pogled…opa sem že prevec napisala… in ne neke bebike…pa naj bo to ime ali izgled, bljak…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

No tole bom sprintal in prožil h kaki prošnji za job :))))))))))))

Ja in jaz se bojim za tvoj buši…tko!!! ne pustim pikanja…robid…hihihihi

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

A ni dovolj moj pik :))))))))))))

okej;))cmoka

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pik ali pikanje???

pa NORIIIIIIIIIIIIIIIIIII kot norimo nekateri…………..

lep vbod..opss. lep vhod v novo kletko,,,,,

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Hja…sem mislil…da si bom malo počil od fakinga na tjavendanu…na, tle ste še slabši :)))))))))))

Čau razočaran!

Misliš boljši?
sex an rock and roll!
🙂
Sp

New Report

Close