Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Corona – kaj pa potem

Corona – kaj pa potem

Mislim, da sem (ali pa še kakšen dan) prebolevam ‘corono’. Ker sem ves driskat, z bolečinami v rebrih, slaboten…… nimam pa vročine. Niti z dihanjem težav.

Sem v samoizolaciji. K dohatrju se zaradi takih lažjih simptomov ne hodi. Niti ne mislim hodit, da me prištejejo h kužnim. Ker 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} jih corono preboli brez težav (niti ne vedo, vročina pa tudi ni točen znak, da si coronast), eni v bolnišnicah, sem pa tja kakšen starejši umre.

Mene zanima sledeče. Zdaj sem doma in se po štirih dneh počutim že čist okej. Nisem v nobeni statistiki, v bistvu ne vem ali sem prebolel korono ali mi je škodila samo kakšna hrana v naših svinjskih restavracijah.

Aii sem po 10 dneh samokaratne imun? K dohtarjem pa ne grem! In po moje je še veliko takih.

(prosim moderatorje, da tole mojo prošnjo pustijo tule vsaj do jutri!)

Ni problema nosit masko niti razkuževat tace.

ne sekiraj se, nikoga neboš okužil.

https://www.facebook.com/fromthrone.tothrone.3/videos/vb.100051264632187/168965918155562/?type=2&video_source=user_video_tab

Nekateri so imuni (nekaj časa – baje do 3-4 mesece) drugi ne. Ne moreš vedeti.

Zdravniki te itak nočejo videti. Pokliči svojega dr. in pejt na test (je drive-in, sploh ne greš iz avta), da boš vedel za kaj gre.

In kaj bi torej priporočil gornji osebi (če je resnična)
– naj naprej normalno živi
– naj se zapre v samoizolacijo “do daljnega”

Zna biti ras dilema .

In kaj bi torej priporočil gornji osebi (če je resnična)
– naj naprej normalno živi
– naj se zapre v samoizolacijo “do daljnega”

Zna biti ras dilema .
[/quote]

Jaz bi rekel – živi normalno in obzirno pazi na druge. Kakšen teden se še bolj zase drži, pa je.

Če že nočeš na testiranje (sicer ne razumem, zakaj), vsaj obvesti svoje bližnje stike, da si morda okužen. Lahko si jih okužil še pred pojavom prvih simptomov. A zdravnik ti je bolniško odprl preko telefona?
Jaz bi vsaj tako, iz obzirnosti do drugih.

Taka panika, taki ostri ukrepi- če je že dokazano, kako slabo vplivajo na življenje zdravih ljudi!!

Večina sploh ne ve, da ima corono….. odkrijejo šele naknadno, ker imajo v sebi protitelesa. Na pregled pa morajo, ker so se gibali v bližini nekoga, ki je ‘padel’.

Kdo hodi množično na preglede pa nikomur ni jasno. Kaj res mislite, da vsak dan naredijo 4000 pregledov? Kje? Komu? Kje so še analize in obveščanje…. :-))))
3/4 folka preboli corono brez težav. In jo je prebolelo ali pa jo še bo.

Zato je večina ukrepov ‘voda na mlin Janšistične diktature!”. In si podredit državo, da bo ja izpadel ‘heroj’.

ker noče bit zaveden v evidenci testiranih…..

Kakšni pregledi, a se hecaš? Če imaš simptome NE SMEŠ na noben pregled! Dr. te naroči na drive-in test, zgleda tako kot plačevanje avtoceste vcasih, ne greš iz avta, ne ugasneš motorja, vse opraviš dobesedno mimogrede. S tem da stikov niti ne testirajo več, če niso rizični, samo izolacija 10dni, če ni simptomov ni testa.

ker noče bit zaveden v evidenci testiranih…..
[/quote]

Daj povej, zakaj naj se grem vozit in čakat in gužvat nekam na kontrolne točke???
Če ne potrebujem zdravniške pomoči!! Ker imam samo blage simptome corone – če sploh so?!?
Itak se bližnji pogovorimo “Ej a si ti kej ubogi? Ne? Okey!” Zakaj obremenjevat že tako preobremenjeno zdravstvo?

Kaj koga briga, če je 1000/dan državljanov stoje, brez težav preboleva corono? Zakaj testirajo 4000 folka na dan, če jih samo 30 potrebuje bolnišnično oskrbo, 3 na intenzivni in dva umrla (ve se, kdo umira)!! Vse ostale ‘pozitivce’ pa pošljejo domov.

DOMOV ZNAM (bit) TUDI SAMA!!

Ne nas basat!! In spet izvajat neke ukrepe…… za ene ja, druge pa tepejo in kaznujejo!!

14 dni po zadnjem simptomu greš lahko med ljudi. Lahko pa pokličeš osebnega zdravnika in preveriš.

S tako milimi simptomi ga noben zdravnik ne bo dal na testiranje.

Jaz imam od petka poln nos,vsa sem smrkava,glava me boli,ce pa se kaj naprezam pa zacnem svicat. Zdravnica me je narocila v sredo na testiranje na Metelkovi. Drzite pesti,da sem negativna.

Moja prijateljica in njen mož sta bila kužna 3 tedne.Ona je imela kar hujše težave, mož pa ne toliko, vendar je bil ravno tako kužen toliko časa. Svetujem, da se testiraš in si potem miren, pa boš tudi vedel, ali si prebolel ali ne.

Kako si lahko potem miren, ko se testiraš? Zdej so več al manj vsi nekaj prehlajeni, pa ne poznam nobenega, ki bi šel na ta fake test. Vi ovčice debilne pa kar hodite na teste, upam da vam palčko dobro notr porinejo, mogoče se dotaknjejo možganov.

In kaj?
Kje je večina prebivalcev, ki so ‘preboleli’ corono brez da bi vedeli??

Zaradi par sto folka se ustavlja ‘življenje’???

In kaj če je en ‘okužen’ haral po šoli, v fitnesu, trgovini….??
Vsi so (smo) preživeli brez posledic in dohtarjev.

order prednisone on line prednisone 2 5 mg prednisone 2 5 mg
https://prednisonet.com prednisone pharmacy prices
prednisone 5 mg tablet rx prednisone tablets india can you buy prednisone over the counter

New Report

Close