Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Covid cepljenje strdki

Covid cepljenje strdki

Nisi odgovoril na moje vprasanje. Ali so vsi, ki padajo, bili izkljucno cepljeni, covida pa niso preboleli?

Odgovor na objavo uporabnika
Norica717, 25.12.2022 ob 19:26

Nisi odgovoril na moje vprasanje. Ali so vsi, ki padajo, bili izkljucno cepljeni, covida pa niso preboleli?

Zdej so ga vsi prebolel, ki so pod rušo.

Tako, zdaj si dobilo nek odgovor še od mene.

Nimam se kaj o covidu pogovarjat ker ne obstaja. Obstaja le čiščenje telesa od strupov, bivša gripa. Nehajte ponavljat to laž, ker bste res začeli verjeti vanjo.

Attorneys allege that 13-year-old Noah Foley of Greensboro, North Carolina, died due to a two-year battle caused by complications from the Gardasil vaccine. The wrongful death claim was filed Sept. 26. #HPV#vaccineinjuries
Fk-U3k7-WAAElb-FR

 

 

Jeanie Evans je umrla zaradi “anafilaksije zaradi cepljenja proti COVID-19,” glede na njeno obdukcijsko poročilo.

Prebivalka Effinghama je umrla 24. marca 2021, dan po tem, ko so ji v okrožju Jefferson dali cepivo Moderna.

Časopis Topeka Capital-Journal je v torek pridobil poročilo o obdukciji iz urada mrliškega oglednika okrožja Shawnee, potem ko je predložil zahtevo Kansas Open Records Act.

 

/ https://eu.cjonline.com/story/news/2022/02/09/jeanie-evans-kansas-autopsy-died-allergic-reaction-covid-vaccine-anaphylaxis/6709782001/ /

Nedavno so mi povedali, da ne smem reči ‘poškodba zaradi cepiva’ ali govoriti o svojih poškodbah, če bi me kdo vprašal, kako sem,” je v svojem pričevanju povedala ena zdravstvena delavka.

/ https://www.theflstandard.com/jab-injured-floridians-share-their-stories-at-covid-19-vaccine-accountability-roundtable/ /

Avstralski kardiolog poziva k ustavitvi cepiv mRNA proti COVID-19, pri čemer navaja poškodbe srca
 

/ https://www.theepochtimes.com/health/australian-cardiologist-calls-to-halt-mrna-covid-19-vaccines-citing-heart-damage_4924166.html /

 

Vsako opravičevanje strupenih zvarkov, je opravičevanje zločina nad človeštvom.

 

Because Big Pharma needs Big Profits. Duh. And not enough young people have died from myocarditis and blood clots caused by the vaccines for the world to wake the {expletive deleted} up. #SuddenDeath #suddenlydied #unexpecteddeath #weknowwhy
Fju-OTEy-WIAMYABD

 

Znanstveni misterij

Odgovor na objavo uporabnika
Norica717, 25.12.2022 ob 18:52

Sportniki cepajo predvsem zato  ker so podcenjvali zadevo in se je treniralo dalje. Vsaka visoza pa zna povzrocit tezave na srcu (miocarditis ali pericarditis). Sploh ne samo covid.

In, ja, strdki so tako zaradi covida, kot zaradi cepljenja. To pa zato, ker je ta virus umeten. Targetira ravno to. Anomalijo pri strjevanju krvi. Posebnost je ta, da se beljakovine zlepijo, hkrati pa je kri takrat celo bolj “tekoca”. Laikom tezko napises. Ampak zato covidnim ne smejo dati vsakega zdravila za redcenje. Zato so tudi opozarjali, da Aspirin, Cardiopirin ali Marevan ne pomagajo.

Hitro po darila v trgovino, zapravljat, pa bomo pozabili na covid, umrle, bolane, pijane in nore.

Lepo Napisano.

Z bridkim priokusom. Razumljivo.

Odgovor na objavo uporabnika
robi9, 25.12.2022 ob 19:53

Vsako opravičevanje strupenih zvarkov, je opravičevanje zločina nad človeštvom.

 

Pa bo to že končno jasno? Ne bo. Zatiskali si bodo oči do konca. In naprej. V oporoko bodo zapisali, da bodo dedovali po njih le cepljeni potomci. Tako bo zapovedal Sistem. In oni mu bodo sledili.

Človek je pa res najbolj butasta žival na planetu. In tako neusmiljeno krvoločni, kot so si ljudje med sabo niso volkovi nikoli. Jaz bi prej rekla:

Volk volku – Človek.

Hijena hijeni – Človek.

Ni bolj krvoločne zveri na svetu, kot je Človek. Toliko pripadnikov iste vrste še nobena planetarni vrsta ni pokončala.

Nam, ljudem ne grozijo lakota in naravne okoliščine, kot zivalim, človekov največji sovražnik je sam človek. Toliko ljudi niso ubile nobene tragedije, kot ljudje sami, ki uporabljajo člane svoje in vseh ras, po novem tudi bele – množično.

Odgovor na objavo uporabnika
KrEna2022, 25.12.2022 ob 20:21

Pa bo to že končno jasno? Ne bo. Zatiskali si bodo oči do konca. In naprej. V oporoko bodo zapisali, da bodo dedovali po njih le cepljeni potomci. Tako bo zapovedal Sistem. In oni mu bodo sledili.

Človek je pa res najbolj butasta žival na planetu. In tako neusmiljeno krvoločni, kot so si ljudje med sabo niso volkovi nikoli. Jaz bi prej rekla:

Volk volku – Človek.

Hijena hijeni – Človek.

Ni bolj krvoločne zveri na svetu, kot je Človek. Toliko pripadnikov iste vrste še nobena planetarni vrsta ni pokončala.

Nam, ljudem ne grozijo lakota in naravne okoliščine, kot zivalim, človekov največji sovražnik je sam človek. Toliko ljudi niso ubile nobene tragedije, kot ljudje sami, ki uporabljajo člane svoje in vseh ras, po novem tudi bele – množično.

Res je.

Kolikor dobrega lahko stori človek, toliko slabega lahko stori človek.

Temu rečem razsežnost izbire in možnosti. Kolikor pozitivnega, toliko negativnega.  V vesolju je vse v ravnovesju. Prej ali slej se vse uravnovesi.

 

 

Aidan, age 13, passed away unexpectedly on Thursday, December 8, 2022. His life was also taken away abruptly by the covid vaccines. He had his whole future ahead of him.

 

Fk0d-GRb-X0-AEHr-Fk

15 year old Cheyenne died of a heart attack. The doctors do not rule out vaccination as a cause but they havent yet hit the eye of the storm either saying: vaccination is the MOST likely cause of her death

Fk2-Cqih-WQAAFp-Zm

 

Fk2-Cqij-WIAIyemc

Moja žena je prebolevala covid pred iznajdbo cepiva. 4. mesece je bila na bolniški, v tem času 3x v bolnici zaradi strdkov, ki jih je povzročil covid.

Kasneje potem se je cepila 3x in ni imela omembe vrednih težav po cepljenju.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 7004, 25.12.2022 ob 21:13

Moja žena je prebolevala covid pred iznajdbo cepiva. 4. mesece je bila na bolniški, v tem času 3x v bolnici zaradi strdkov, ki jih je povzročil covid.

Kasneje potem se je cepila 3x in ni imela omembe vrednih težav po cepljenju.

seveda ja, pol si se zbudil s prstom v riti

troll-detected-radar-45b7-2331706770

Fkz-HZl7a-MAASQrw

 

https://novice.svet24.si/clanek/novice/svet/63a8739de7e51/zupnika-je-bog-vzel-k-sebi-med-bozicno-maso

 

Ali opazite, kako so tako strašne novice postale naš vsakdanjik in kako se nanje vedno manj odzivamo.. To je že postalo novo normalno 😔 Kot naprimer, do pred nekaj desetletji skoraj neznan avtizem, postala nova običajna pogostnost fenomen 😔 To je strašljivo in ni normalno!

 

Fkzxp-KSWYAAPHwq

321741245-573816754576699-2274807475833296127-n

$2.8 million bribe payment from Pfizer to FDA for their “approval”. Look the other way.

2,8 milijona dolarjev podkupnine od Pfizerja FDA za njihovo “odobritev”.

 

FNM6b-Iz-XEAI6x-O8

Odgovor na objavo uporabnika
ludikonj, 25.12.2022 ob 17:09

FOLLOW US FOR MORE INFO ON @covidvaxinjury 💉💉💉💉

 

photo-2022-12-25-17-08-20

Zakaj vse tolikokrat lepiš na različne strani? Daš bližnjico na svoj fb profil ali dva tri  profile in je to to, saj imaš vse tam?

https://www.facebook.com/soncerumeno11

 

Screenshot-2022-12-25-23-00-18-26-a23b203fd3aafc6dcb84e438dda678b6

FB-IMG-1672005565380

 

 

youtube: Project veritas – Covid. Vam bo vse jasno. Če pa to mislite, da je fejk, izmišljeno, potem pa resno niste diht v glavi.

New Report

Close