Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Covid cepljenje strdki

Covid cepljenje strdki

Na tej sliki se je usral, najprej je mislil potuhnjeno kliznit, pa so šli za njim, je pokazal video na monu. Je takoj vlekel ven potrdilo od psihiatra, da je “diplomat” in kazal policajem kako se ves trese od vznemirjenja, da so ga prestrašili in spravili v stisko.🤣

Odgovor na objavo uporabnika
Ne razumem ludi, 25.12.2022 ob 23:02

Odgovor na objavo uporabnika
ludikonj, 25.12.2022 ob 17:09

FOLLOW US FOR MORE INFO ON @covidvaxinjury 💉💉💉💉

 

photo-2022-12-25-17-08-20

Zakaj vse tolikokrat lepiš na različne strani? Daš bližnjico na svoj fb profil ali dva tri  profile in je to to, saj imaš vse tam?

https://www.facebook.com/soncerumeno11

 

Screenshot-2022-12-25-23-00-18-26-a23b203fd3aafc6dcb84e438dda678b6

FB-IMG-1672005565380

 

 

Na tej sliki se je čisto usral, najprej je mislil potuhnjeno kliznit, pa so šli za njim, je pokazal video na monu. Je takoj vlekel ven potrdilo od psihiatra, da je “diplomat” in kazal policajem kako se ves trese od vznemirjenja, da so ga prestrašili in spravili v stisko.🤣

Odgovor na objavo uporabnika
Akdove, 25.12.2022 ob 12:21

Torej zdaj se dogajajo razlicne zarote ali resnice…. ne ves komu bi verjel. Razumem pa, da se nekaj dogaja ker v tvoji okolici zaradi strdkov umirajo ali so hospitalizirani mlajse osebe. Meni trenutno brat, nikol tezav z zilami itd, strdek v nogi, 3x cepljen, 2x ali celo 3x prebolel kovid. Cudi me dejstvo, da so se oni sploh cepili, ker ne njegova zena dr znanosti na podobnem podrocju in je npr zase in otrok zelo odklonilna do zdravil in cepljen.

Jaz priznam, da sem popustila zgolj pritisku v sluzbi ker smo imeli sestanke in mejle na to temo:

Tolcenje po mizi, kdor se ne bo cepil bo odg za stanje v firmi. Vi lahko firmo na kant spravite, ce se ne boste cepili. Mi vam ne bomo placevali testiranja v sluzbi, ne bomo vam kupovsli testerjev. S tem ko se testirate v sluzbi motite delovne procese in se in se je tega bilo…Tezil in tezil je toliko, da smo na koncu se skoraj vsi, samo 2 ne, sli cepit. Une2 pa sta ne vdm kako sta zdrzala, ta pritisk. No eden je dobu pop 3x covid…

Se vedno imam v glavi glas, ne ne reagiraj, to je prehitro, ni dovolj testirano…

Potem pa berem razne info da je covid prebolelim in tistim ki so se sli se cepit cca 5000 vecja sansa za kap….da so strdki sedaj tud po 15 cm in vec dolgi….jz ne vem vec komu vrjet. Pravijo, da po svetu raziskujejo zakaj sedaj toliko umrlih, mlajsih od kapi…..

 

To da moram siht menjat, mi je jasno…..pa tud d zgleda d sem se zajebala z 2x cepljenjem, po pozivitvene nisem sla….covid sem pa imela pred cepljenjem.

kako ljudje rabite nekoga, da bi mu verjeli, pa to ni res. Imaš glavo? Imaš! Razmišljaj, jbt!

 

Če nekaj zgleda kot raca, hodi kot raca, se oglaša kot raca, je raca, pa če to 1000x rečejo, da je petelin.

 

So strange all these young news reporters just dying suddenly.  If I’m not mistaken, another 3 died at the #quatarworldcup2022 recently. Dax Tejera, was the executive producer of #ABC’s ‘This Week with George Stephanopoulos’ #diedsuddenly Friday at the age of 37. 
Fkzsrft-Xo-AAf-Ke-S

 

Porast primerov miokarditisa, v Sloveniji, v 2021. V primerjavi z 2020 120% pri zenskah in 50% pri moskih, skupaj 65% Vir: NIJZ
Fk1r-CIIXo-A0o-Ws-W

 

Odgovor na objavo uporabnika
ludikonj, 25.12.2022 ob 23:37
So strange all these young news reporters just dying suddenly.  If I’m not mistaken, another 3 died at the #quatarworldcup2022 recently. Dax Tejera, was the executive producer of #ABC’s ‘This Week with George Stephanopoulos’ #diedsuddenly Friday at the age of 37. 
Fkzsrft-Xo-AAf-Ke-S

 

pa katarski fotoreporter tudi, Khalid al-Misslam. Nenadoma.

 

Fk4qp-Cm-WIAAPNc-T

10” clot removed from LIVE person who was vaxxed. Anyone ever seen this before vax rolled out??

Fk4-URUpa-UAA6-Fl-A

 

Some doctors speaking out…

Better late than never.

Odgovor na objavo uporabnika
ludikonj, 26.12.2022 ob 08:59

Some doctors speaking out…

Better late than never.

/ https://vimeo.com/783103991 /

Fk2f-HKwa-EAAcgp-O

Fk6-X6f-AWAAAvftx

Vsi ljudje umrli s covidom so umrli zaradi strdkov in odpovedi notranjih organov, kamor v prvi vrsti sodijo odpoved srca, pljuč, jeter, ledvic in seveda anevrizme z istočasnimi strdki v možganih.

Odgovor na objavo uporabnika
in kaj zdaj, 26.12.2022 ob 21:04

Vsi ljudje umrli s covidom so umrli zaradi strdkov in odpovedi notranjih organov, kamor v prvi vrsti sodijo odpoved srca, pljuč, jeter, ledvic in seveda anevrizme z istočasnimi strdki v možganih.

🤣

Podpredsednik nemškega parlamenta Wolfgang Kubicki zahteva nujno preiskavo smrti zaradi cepiva!
/ https://www.logicno.com/hrana-zdravlje/potpredsjednik-njemackog-parlamenta-wolfgang-kubicki-trazi-hitnu-istragu-o-umrlima-od-cjepiva.html /

 

Odgovor na objavo uporabnika
Akdove, 25.12.2022 ob 15:45

Odgovor na objavo uporabnika
zdravje je zame na prvem mestu, 25.12.2022 ob 12:56

Sem med tistimi, ki pritisku nismo popustili. Za nagrado sem bila ob 3 mesece sluzbe in dohodka. Ce bi vsi naredili tako, bi bilo Covid agende ze zdavnaj konec, ker brez ljudi nobena firma ne obstane.

Cepljeni so bili veliko na bolniski zaradi Covida, necepljeni ostajmo zdravi.

 

no jaz nisem sla 1d v bolnisko. Delala od doma, to pa ja. Covid je bil blazja oblika in sem delala. Ko me je kuhal v postelju, ko je tabket prjel za mizo, a 2d je bilo tako in se to cet in petek. Reakcije po cepljenju tudi ne, no po drugem se mi je popoldan naslednjega dbe, zacelo rahlo vrtet tko da to je blo.

zame ni normalno, da se ti po cepljenju vrti… normalni pričakovani učinki so bolečina na mestu cepljenja, ali rahlo povišana temp…. nikakor pa ne vrtoglavica

CEpila sem se s Janssenom, zqradi nenehnega zame bolečega testiranja v službi. Dovolj je bila ena doza. In takrat iznenada se mi povisa obcasno utrip srca. Med 100 in 105. V mirovanju.  Mislim da je krivo cepljenje.  Ker se mi je zacelo dogajat po cepljenju. Kesam se, da sem se sla cepiti. Prav tako sem zbolela za covid.

90 dni po uvedbi Pfizerjevega cepiva mRNA je 275 bolnikov poročalo o 300 dogodkih, povezanih z možgansko kapjo; 20 % jih je bilo smrtnih. 50 % v prvih 2 dneh po cepljenju. Pfizer je zaključil: “Ta kumulativni pregled primera ne odpira novih varnostnih vprašanj.”

 

/ https://dailyclout.io/serious-stroke-adverse-events-following-pfizer-covid-19-mrna-vaccination/ /

Odgovor na objavo uporabnika
ludikonj, 27.12.2022 ob 12:00

90 dni po uvedbi Pfizerjevega cepiva mRNA je 275 bolnikov poročalo o 300 dogodkih, povezanih z možgansko kapjo; 20 % jih je bilo smrtnih. 50 % v prvih 2 dneh po cepljenju. Pfizer je zaključil: “Ta kumulativni pregled primera ne odpira novih varnostnih vprašanj.”

 

/ https://dailyclout.io/serious-stroke-adverse-events-following-pfizer-covid-19-mrna-vaccination/ /

Danes ti pa oreng špila ludi.😆

Strupeni zvarki so varni in učinkoviti.

https://www.24sata.hr/sport/legenda-ufc-a-iznenada-umrla-samo-se-srusio-otkazalo-je-srce-881748?fbclid=IwAR3_HdUKk7pDtpNQmiBA274ivMt9L_oo1ecCXyzOedMrfa5jU8VGvvyA5IY

Fl-ACPs4-WIAAdm-Sh

 

Odgovor na objavo uporabnika
robi9, 27.12.2022 ob 14:46

Strupeni zvarki so varni in učinkoviti.

https://www.24sata.hr/sport/legenda-ufc-a-iznenada-umrla-samo-se-srusio-otkazalo-je-srce-881748?fbclid=IwAR3_HdUKk7pDtpNQmiBA274ivMt9L_oo1ecCXyzOedMrfa5jU8VGvvyA5IY

Vročinski val dela svoje.

 

Cormick suffered a stroke on Dec. 6 and it was then discovered that he had a rare condition called moyamoya disease.

Fk-Ymz-ZXk-AEcd20

Safe and Effective: A Second Opinion (Documentary, 2022)

Safe and Effective: A Second Opinion shines a light on Covid-19 vaccine injuries and bereavements, but also to takes an encompassing look at the systemic failings that appear to have enabled them. We look at leading analysis of pharmaceutical trials, the role of the MHRA in regulating these products, the role of the SAGE behavioural scientists in influencing policy and the role of the media and Big Tech companies in supressing free and open debate on the subject.
Produced in collaboration with Mark Sharman; Former ITV and BSkyB Executive and News Uncut, it’s a self-financed, one-hour TV programme, formatted for 2 commercial breaks.

Hm, stran cenzurira link na O d y s e e. Mogoče bo tole šlo:
Greste na O d y s e e.com in vtipkajte: Safe and Effective: A Second Opinion

New Report

Close