Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Covid prbolebniki

Covid prbolebniki

Se dolgo kake probleme,šumenje v glavi,kot nekakšna megla,utrujenost?

Brezboljnost,nemir?

Nisem prebolevnik, sem pa to vse in še hujše imela tri leta nazaj, ko sem prebolela hudo gripo. Visoka vročina, boleče grlo in mišice, brez moči, energije, brez okusa, noge me niso držale, tresla sem se. Dva meseca je skoraj trajalo, da sem se pobrala. Zakaj nihče ne dela vik in krik po gripi, isti simptomi? Ker je kar naenkrat zginila.

Avtor, tebi pa želim čim več zdravja in čim manj zapletov.🍀

Vsak preboli drugače in različno dolgo okreva.

Jaz sem med srečnimi, ko ni bilo ne hudo, niti ni dolgo trajalo. Sem pa res raje takrat počivala in se ne naprezala prehitro, ker je marsikomu ravno to poslabšalo stanje in podaljšalo okrevanje.

10. dan po potrjeni diagnozi sem bila že brez utrujenosti in brez megle v glavi, edino vonj se mi še ni povrnil takrat.

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
na srečo ne, 15.12.2021 ob 22:12

Vsak preboli drugače in različno dolgo okreva.

Jaz sem med srečnimi, ko ni bilo ne hudo, niti ni dolgo trajalo. Sem pa res raje takrat počivala in se ne naprezala prehitro, ker je marsikomu ravno to poslabšalo stanje in podaljšalo okrevanje.

10. dan po potrjeni diagnozi sem bila že brez utrujenosti in brez megle v glavi, edino vonj se mi še ni povrnil takrat.

 

 

No skratka da je šlo skozi, da si boljše.

Odgovor na objavo uporabnika
Grenivka422, 15.12.2021 ob 19:19

Nisem prebolevnik, sem pa to vse in še hujše imela tri leta nazaj, ko sem prebolela hudo gripo. Visoka vročina, boleče grlo in mišice, brez moči, energije, brez okusa, noge me niso držale, tresla sem se. Dva meseca je skoraj trajalo, da sem se pobrala. Zakaj nihče ne dela vik in krik po gripi, isti simptomi? Ker je kar naenkrat zginila.

Avtor, tebi pa želim čim več zdravja in čim manj zapletov.🍀

To ni nič v primeri s hudim potekom covida.

 

Prebolel korono virus pred stirimi leti. Hudo, da je kaj in trajna posledica na pljucih.

Sumenje v usesih, izguba voha, okusa imajo sila malo opraviti s korono virusi.

Grenivka, ce si imela boleca pljuca, ce si kasljala in pokasljevala in je trajalo in trajalo, si prebolela korono visrus.

COVID19 pa je proces in ne bolezen. Proces za razdvajanje ljudi, ustvarjanje psihoze in z kar nekaj “podprogrami” Hint: Klaus Schwab: COVID19:The DReat Reset.

Zakaj so pogruntal ime COVID19?

Zato, da gre lepo v usesa. Ce bi govorili…kot naj bi bilo: SARS-CoV-2… ajde koliko ljudem bi slo v usesa in bi o tej zadevi govorili? Sila malo.

Svinjarije morajo biti tako male, da jih vsakdo zastopi in razume jeba je le, da se te tako hitro koncajo.

Ali pa mora biti tako velika in tako kruta, da se v naso pamet ne more vsesti, da je to sploh mogoce. Da je kdo tako zleht kot so v danasnjih cajtih dohtarji in vsi iz ozadja…IMF, WHO, CDC…itd.

Ja, jeba je v psihozi. Nadgradnja Goebelsa, bi dodal.

Kar pa gre meni kar precej tezko je to, da se vecina sila enostavno podredi … cenzuri.

Assange in njega izrocitev ZDA ima veliko s tem. Pa ceprav je Vikileaks pred dvema dnevoma dejansko “dump ekstremno veliko” podatkov.

Cenzura je namenjena usmerjeni informaciji.

Jest bom pa en gripohin za dobro jutro.

saj nisi sla v bolnisnico…na zalost nimas prav. Obstaja kar nekaj koronarnih virusov. Ce me spomin ne vara je zelo krut le eden.

Pa fejst se mej.

Mel. 10 dni se mi je mešalo, ker smo morali doma sedet. Še stanvanja ne popravljat, da ne bi kao skupnih prostorv v hiš kontaminiral. Edini stranski učinek, glede na to,da sem ga imel 18h.

New Report

Close