Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Covid sledilnik

Covid sledilnik

Saj ni za verjeti.

Večkrat sem že pisala, kako spreminjajo podatke za nazaj in prirejajo% okuženih.

Sedaj pa danes vidim, da so zaznali napake v spremljanju cepljenih.

Jaz si sicer beležim podatke moje regije, če bi šli na podatke cele SLO, bi bilo verjetno vse zelo zanimivo.

Npr. Zasavje  najboljše pri cepljenju, sedanje številke pa letijo v nebo.

Kdaj nam bodo prikazali tudi število in % cepljenih, ki so se okužili.

Samo to še čakam, da se pojavi milo lice Logarjeve in letališko glavo ministra, ki bosta zopet grmela iz TV ekranov, cepite se, zapirali bomo.

Gospodarstvo se že v kar nekaj panogah zapira samo, kaj bo potem. Ja seveda, nove volitve in nekdo drug bo moral počistiti vse to sr…., ki ga sedanji leto in pol počnejo.

Nisem šel nikoli analizirati tega, tako da lahko da samo popravijo napačne podatke, lahko pa da prirejajo.

A če imaš ti podatke, zakaj ne izrišeš primerjalnega grafa in nam predstaviš? Zanimivo bi bilo videti.

covid sledilnik ni vladna stran in je delo par entuziastov. vlada je celo minirala nekaj časa projekt in jim oteževala dostop do podatkov.

gre za real-time modeliranje, kjer lahko pri tekočih podatkih pride do kakšnih napak. se zgodi.

Gospodarstvo se bo itak zaprlo, ker ni surovin in cene energentov gredo v nebo. Bodo pač rekli, da ne delajo zaradi korone.

Klaus Schwab: Covid19: The Great Reset

Berite…bemvamsveca!

New Report

Close