Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Covid Super Cepivo

Covid Super Cepivo

Odgovor na objavo uporabnika
bo odgovor, 18.10.2022 ob 17:52

Odgovor na objavo uporabnika
Ko najbolj, 18.10.2022 ob 17:40

Odgovor na objavo uporabnika
bo odgovor, 18.10.2022 ob 17:28

Odgovor na objavo uporabnika
Ko najbolj, 18.10.2022 ob 17:22

Odgovor na objavo uporabnika
jagode in maline, 18.10.2022 ob 17:19

Upam, da je zdaj tudi tistim, ki so najbolj gledali stran, postalo jasno, da ni dobro hoditi po repete.

Nehajte se uničevati s tem, ljudje. Če že delate počasen odhod s planeta, izberite vsaj kakšen malo bolj zabaven način. Recimo da ga 30 let od danes naprej samo žurate, pijete, kadite, lahko se bašete s sladkorji, lahko se ubijate z ocvrto hrano. Tudi ubijanje z adrenalinskimi doživetji je bolj prijetno.

Ko najbolj zabiti pametujete vsem, to je fenomen.

Ti, ki si pameten, razloži nam, zakaj je peer reviewed strokovna medicinska revija JAMA objavila članek, da so zasledili cepivo v mleku pri slabi polovici doječih mater prve dni po cepljenju, če so pa strokovnjaki zatrjevali, da se cepivo ne zaide v druge dele telesa?

Pa ne morete runklji nekje naprej začet, če nimate nobenoh osnov, osnovnih znanj česarkoli. Brez veze debatirat karkoli s takimi bedaki. To ste res sami ekstra bumbarji, za katere se človek vpraša, kako sploh preživite v sodobnem svetu.

Vidim, da odgovora ne bo. Ker nimaš pojma, kaj odgovoriti. Se mi je zdelo. A ti jaz, runkelj, pomaagam za začetek?

Če te pa zanima, kako preživim na tem svetu. Najprej šola, potem faks, skupaj z virusi in genetiko pri biologiji, nato služba. Trenutno živim od penzije, ene hiše in enega stanovanja v najemu,  imam pa še za nekaj let v banki in nekaj zazidljive zemlje. Kako pa ti, ki nisi runkelj, preživiš v tem sodobnem svetu?

Bravo

Odgovor na objavo uporabnika
ludikonj, 18.10.2022 ob 16:34

Končno…komaj čakam!!! Phaha…

 

/ https://t.me/DIREKTUSREDINU/75178 /

Alo, debilčina, kako si kaj?  Baje te je Pehta, Katarina brez Žarkov nabila na k**** in nagnala?  Kaj boš pa zdaj?

 

BTW, razvijajo cepivo proti raku.  Študije so pokazale odlične rezultate pri rakih prostate, dojk in kožnega raka – melanoma.  Trenutno iščejo prostovoljce z rakom glave (glioblastom, ki je 100% smrten) in žrela.

Aja, cepivo se razvija ravno s pomočjo tehnologije mRNK, to je prihodnost tudi zdravljenja MS, Parkinsonove, artritisa in drugih boleznih, za katere ni zdravil.

Odgovor na objavo uporabnika
oj luzer, kje si ti, 18.10.2022 ob 20:33

Alo, debilčina, kako si kaj?  Baje te je Pehta, Katarina brez Žarkov nabila na k**** in nagnala?  Kaj boš pa zdaj?

 

BTW, razvijajo cepivo proti raku.  Študije so pokazale odlične rezultate pri rakih prostate, dojk in kožnega raka – melanoma.  Trenutno iščejo prostovoljce z rakom glave (glioblastom, ki je 100% smrten) in žrela.

Aja, cepivo se razvija ravno s pomočjo tehnologije mRNK, to je prihodnost tudi zdravljenja MS, Parkinsonove, artritisa in drugih boleznih, za katere ni zdravil.

🤣🤣🤣

Študije skoraj vedno pokažejo odlične rezultate. Ampak samo na papirju.

Moj bratranec je imel raka in mu je zdravnik zrihtal mesto v študiji. Imel je dva precej velika tumorja v predelu med pljuči in rebri, enega blizu rame spredaj, drugega na hrbtni strani, a ne pljučnega raka. Skratka, v študijo je prišel v začetku maja, v začetku julija je imel odlične rezultate, saj sta se mu oba tumorja močno zmanjšala. Imel je stranske učinke, a je rekel, da so mu vredni, ker so se tumorja tako zmanjšala. Konec septembra je dobil porazne rezultate, saj sta oba tumorja močno zrasla in sta bila veliko večja kot maja. Malo zatem so mu sporočili, da so ga izločili iz študije. Njegovo stanje bi motilo odlične rezultate študije. 3 mesece in pol kasneje je umrl.

Farmacevtska firma je bila švicarska. Leto 2014.

Dakle,od injekcije otrova Covid,do injekcije protiv raka.

Ne hvala!

/ https://news.sky.com/story/cancer-vaccine-could-become-available-by-2030-scientists-behind-covid-jab-say-12723630 /

pajade

 

Jp, jp, jp.

Saj boste debili dojeli, da znanost NE GRIZE.  Pa izobrazba tudi NE.

😀  😀

 

Still suffering with Bells Palsy one year later after taking the ‘safe and effective’ for the ‘greater good’. Megan has found purpose by creating a support group for others in the same situation. We cannot allow them to walk away from the despicable damage done.

/ https://twitter.com/SaiKate108/status/1582218551418814465 /

 

Oh, they’re so sweet.

sweet

Diplomat od dole, pogodba, 5G, konvoj, grafen oksid…, je spet brez šihta, da tako štepa?😆

Odgovor na objavo uporabnika
ludikonj, 18.10.2022 ob 21:19

Still suffering with Bells Palsy one year later after taking the ‘safe and effective’ for the ‘greater good’. Megan has found purpose by creating a support group for others in the same situation. We cannot allow them to walk away from the despicable damage done.

/ https://twitter.com/SaiKate108/status/1582218551418814465 /

 

Spet nabijaš s trolovskimi objavami na TW, neke “osebe”, neki “primeri”, ki jih na koncu nikjer ne moreš najti, ker so delo mašinerije vašega guruja, ki služi na vaš račun, ovce zabite.

“It is likely that Covid mRNA vaccines played a significant or primary role in all unexplained heart attacks, strokes, cardiac arrhythmias, & heart failure since 2021” Dr Aseem Malhotra As the bodies pile up, they’ll not be able to hide the truth forever

/ https://twitter.com/wolsned/status/1582270756657844224 /

 

Cigan je spet nazaj. Še to se je manjkalo.

COVID Vaccine: 20 Million Dead Worldwide

A Swindon Yellow Vests documentary into the shocking Worldwide carnage occuring due to the COVID vaccines.
Experts now estimate 20 million dead victims and 2 billion severe adverse events from this experimental mRNA altering therapy.
Physicians were gagged from speaking out but the Truth is coming out. Never forget those bastard politicians, celebrities and TV doctors who pushed the clot shot and coerced the unsuspecting public into taking a biological chemical weapon designed to kill; the intention to depopulate the planet.

#COVIDVaccine #ClotShot #GenocideAgenda #BeTheResistance

/ https://t.me/DIREKTUSREDINU/75201 /

 

Ludi, kje si zdaj, ko te je stara nagonila?  Kje spiš?  Kako služba, zgleda da spet ne delaš?

Ajde, povej raje kaj o real lajfu, da ne boš samo kopipejstal nečesa, česar itak ne razumeš.

 

⁉️ Sigurna i efikasna bocka protiv gladi⁉️
Ako slučajno budete gladni jer je Ukrajina najveći proizvođač hrane na svijetu, Big Pharma nudi rješenje za vaš problem.
I ne, ovo nije meme. To je legitiman članak objavljen na PubMedu
Samo nas zanima kako će sad nazvati ove koji će odbiti prehranu kroz iglu, valjda antihranići ili antipapaći…
anti-n

 

The FDA Knew They Were Committing 1st Degree, Premeditated Mass Murder, Genocide and Crimes Against Humanity

The FDA, 2 months prior to the vaccine rollout, presented evidence that the vaccines cause catastrophic events and death

The reporting systems for adverse events have a 100% correlation with what the FDA said would happen

There’s a term for that; it’s called first degree, premeditated mass murder, genocide and crimes against humanity

➡️   Read Pfizer’s own list of side effects
https://phmpt.org/wp-content/uploads/2021/11/5.3.6-postmarketing-experience.pdf

 

video

/ https://t.me/DIREKTUSREDINU/75203 /

Excess mortality in Europe (16-09-2022)
List of countries 🇪🇺 fully vaccinated (+ 80%)
1 – 🇲🇹 Malta 89.4%
2 – 🇵🇹 Portugal 86.7%
3 – 🇪🇸 Spain 85.6%
4 – 🇩🇰 Denmark 81.6% no longer recommends 💉 (-50 years old)
5 – 🇮🇪 Ireland 81.3%
6 – 🇮🇹 Italy 81%

smrti

 

COVID VACCINE DEPOPULATION AGENDA

It would have been better for him to work on his cognitive dissonance and train his intellect. 😔

body

 

body2

British funeral director reports “massive increase” in death rate exclusively in young jabbed people. #crimesagainshumanity #genocide

/ https://t.me/DIREKTUSREDINU/75223 /

Svetovno zdravstvo je v krizi. Ampak jim ne bo ratalo hehe. Populacija narašča. Žal. Entropija ne more it v minus.

Dr. Kary Mullis: ”Guys Like Fauci Don’t Know Anything — Make up Their Own Rules as They Go”

“They’ve got a personal kind of agenda. They make up their own rules as they go; they change them when they want to…lie directly into the camera.”

 

/ https://t.me/DIREKTUSREDINU/75227 /

Odgovor na objavo uporabnika
Študije, 18.10.2022 ob 20:49

Študije skoraj vedno pokažejo odlične rezultate. Ampak samo na papirju.

Moj bratranec je imel raka in mu je zdravnik zrihtal mesto v študiji. Imel je dva precej velika tumorja v predelu med pljuči in rebri, enega blizu rame spredaj, drugega na hrbtni strani, a ne pljučnega raka. Skratka, v študijo je prišel v začetku maja, v začetku julija je imel odlične rezultate, saj sta se mu oba tumorja močno zmanjšala. Imel je stranske učinke, a je rekel, da so mu vredni, ker so se tumorja tako zmanjšala. Konec septembra je dobil porazne rezultate, saj sta oba tumorja močno zrasla in sta bila veliko večja kot maja. Malo zatem so mu sporočili, da so ga izločili iz študije. Njegovo stanje bi motilo odlične rezultate študije. 3 mesece in pol kasneje je umrl.

Farmacevtska firma je bila švicarska. Leto 2014.

Hvala za ta dragocen zapis. In moje sočutje.  Me pa zanima, kako je z njim zdaj?

Pa še moje opažanje: problem vseh teh vseh študij o raku je v tem, da se  posledice pri pacientih splih ne vodijo dalje, kot za leto, največ dve leti. Če bi delali dolgoletne študije  (za kar imajo vse možnosti, saj jim plačujemo stotine milijard za to, čeprav trdijo, da so to neodvisne studije), bi hitro morali posredovati katastrofalne podatke umrljivosti z njihovimi ‘zdravili, bolje rečeno smrtonosnim strupi.

Diploma za necijepljene koji su preživjeli teško psihičko zlostavljanje kroz najdugotrajniju kampanju straha u povijesti

ne

Highly effective brainwashing. In only 10 years- the results are troubling.

pranje

Odgovor na objavo uporabnika
Kar tako, 19.10.2022 ob 06:54

Svetovno zdravstvo je v krizi. Ampak jim ne bo ratalo hehe. Populacija narašča. Žal. Entropija ne more it v minus.

Entropija ne more it v minus? Seveda lahko gre, vsaj teoretično  – ko se zmanjšuje “škoda”. Ampak vem, kaj si hotel reči.  Pa vendar …

Ali entropija, škoda v tem konkretnem primeru človeškega iztrebljanja res ne narašča, če nam tako pada kvaliteta življenja? Ali je življenje, ki je odvisno od farmacevtskih preparatov res lahko imenujemo življenje, kot ga pojmujemo mi, zdravi ljudje?

Vse več kaosa, vse več zmedenosti, vse več sovraštva in vse več strupov – v nas in okoli nas – : ali je to res napredek, o katerem nas prepričujejo, da je v njihovem interesu?

Postajamo sužnji strupov. Ne le strupov farmacevtske, ampak vseh donosnih industrijskih panog. Za vse pa je najbolj odgovorna znanstvena veda kemije.

Alkimija, sveta veda naša! 

Čarovništvo, ne pa čudežni napoj iz čase nesmrtnosti! Že Aškerc nam pove, da ti zdravnik in čarodej ne prineseta nesmrtnosti, le dobra dela. Mi pa še vedno sanjamo o farmacevtski časi nesmrtnosti, katere tekočino nam vsak dan prodajajo.

 

New Report

Close