Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek ČRNE pikice v stanovanju – kaj bi bilo to

ČRNE pikice v stanovanju – kaj bi bilo to

Že dolgo opažam v stanovanju (na beli sedežni, na rjuhi, na svetlem laminatu….) črne pikice.

Trde, črne bunkice, v velikosti igline špičke. Mikroskopsko majhne.

Saj jih ni veliko….. npr. zjutraj so ene tri na sedežni, enih pet na tleh. Ko odgrnem posteljo in pridem čez čas pogledat, je na rjuhi ena :(.

Kaj bi to bilo? Mušji dreki so drugačni in čez noč ni muh v stanovanju. Res skrbim za čistočo.
Nazadnje je bil pes v stanovanju pred pol leta!! Ampak urejen, negovan pes. Od takrat vse posesano in oprano 1000 krat.

Imam posebno gobico, to odstranjujem sproti, direkt v wece in potegnem vodo. Pa so vsak dan nove te pikice. In se ne neha in ne neha… Ve kdo?

bi rekla, da so to bolhe. Ali se “stvar” premakne, skoči, če se je dotakneš?

Pa kaj če bit druzga ku muhe. Ti pa si…

Kako muhe?? Če na okenski šipi puščajo drugačne sledi.

Pa ni pri nas muh. Mogoče pridejo v dnevni noter čez dan – pet muh. Ki jih pobijem ali pa zgonim ven.
Zvečer se okna zaprejo in ni noter niti ene. V spalnici pa sploh ne.

Od kje so potem zjutraj te črne pikice!? Niso žive. So kot špička od šivanke.

Stoposto muhe, mi smo lani prvic to opazli na tkaninah, spucat pa ne gre cist , tako da smo ze menjali neke stvari, kavc je pokrit itd.. Pa tut pazimo na cistoco sam muhe so pizdarija

Mi imamo tudi včasih podobe stvari in jih vedno povezujem s pajki in ne muhami. Ker muh res nimamo nič v stanovanju, pajkov pa kar nekaj. In te pikice se vedno pojavljajo pod mrežami…

Ja, možno. Pajki, te suhe južine. Pa so to njihovi drekci ali jajčeca?
Itak je pa vse za počistit! 🙁

Bolhe ne, dreki bolh. Malo namoči eno tako piko – postane rdeča?

Bolhe imate, bolhe.

Jaz bi rekla pajkovi drekci. Ali od suhe južne ali pa velikega domačega pajka. Sicer me je groza googlati spider poo :-), ampak tole je en primer. Pri nas zgledajo malenkost drugače, bolj kot kroglice ali kepice.
http://4.bp.blogspot.com/-dwOqt8Sw-II/U-aZswM1T_I/AAAAAAAAbxs/stkgsT0vvk8/s1600/get-attachment.jpg

Jaz sem tudi imel tako. Potem sem začel zapirati okna in je bilo vse v redu. Če imaš čez dan odprta okna ti noter prileti ter potem odleti vse živo

Jaz bi rekla pajkovi drekci. Ali od suhe južne ali pa velikega domačega pajka. Sicer me je groza googlati spider poo :-), ampak tole je en primer. Pri nas zgledajo malenkost drugače, bolj kot kroglice ali kepice.
http://4.bp.blogspot.com/-dwOqt8Sw-II/U-aZswM1T_I/AAAAAAAAbxs/stkgsT0vvk8/s1600/get-attachment.jpg%5B/quote%5D

Jebella, me je kar sram priznati, To je – pajki. Jaz koza sem jih puščala kdaj v kotih pod stropom, misleč, naredi mrežo in ujemi kakšno mušico.
Oooooo joj, da oni delajo to!?!

Pa ene parkrat je v stanovanje prišla kobilica. Ljubka živalca, jo ulovim s cunjo in nesem ven, v travo.
Samo kako pa one onesnažijo okenske police…. žive packe!
Ojoj. Hvala vsem! YO – eno bunkico bom dala v vodo, da vidim rezultat :).

Ne, bolh uši pa nimam/o – in zdaj sem še bolj sigurna! ZLATE STE MONKE!! Pa sem spet rešila en problem ….. ene par mesečni problem :-)) !

New Report

Close