Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek crocs

crocs

Moja izkušnja s crocsicami :-). Ti natikači so mi strašno grdi in prav zanimalo me je zakaj klub neestetiki toliko ljudi prisega nanje. Tako sem si v spletni trgovini naročila crocs japonke, ki so čisto lepe v primerjavi s “coklami”. Že prvi dan sem ugotovila zakaj jih toliko ljudi nosi. Enkratne so. Vsekakor pa mislim ostati pri japonkah :-.

Ja, saj za nosit so OK – za hojo po domačem vrtu…

Ne štekam pa “finih” dam, ki si jih omislijo h krilom za sprehod po mestu 🙂

da jih pri nas doma noben nima

Joj, kaj zamujate :))

v kateri spletni trgovini?

mi tud ne-so smotane, se pa vidi napis, kar je enim glavno. Ker mislim, da je neomejeno št. natikačev in japonk lepših od teh. Moje mnenje, pač.
Osebno so mi najbolj všeč Roxy japonke, ker mi sedejo na nogo. Pa Dupe…te imajo zdajle v akciji, če katero zanima

>http://www.japonke.si/

se smem priklopit zraven,pa vas vprašati,kje naj najdem crocse št.22-23?
Iščem in iščem in iščem pa jih ne najdem.V deichmanu mi je celo rekla,da težko,da jih bojo dobil,ker so tako majcene št.razprodane.Prosim,če jih je katera kje videla,naj mi pove-prosim.Bom tok hvaležna.

:))))))

Evo mene – isto!

Do prejšnjega tedna, so mi bili bljak, niti se nisem kaj veliko zanimala za njih. Pa sem jih najprej na moževo željo kupila njemu, za delo okoli hiše (še veliko zidamo), potem tamlima za na pesek(ker sem non stop prala sandalein jih preko noči sušila) in prejšnji teden, sem urejala okolico hiše in ugotovila, da rabim nekaj za obut, nekaj plastičnega, spredaj zaprtega, da si ne lakiram noht vsak dan posebej,….evo vzamam “krokice” v Massu – the best,…..šibam okoli hiše z njimi, zalivam mojo na novo nastajajočo zelenico, se igram s tamalim v pesku,…potem pa samo malo pod cevjo z vodo sprem in so lepe, čiste.

Res je ful dober filig v njih hodit!

Vsekakor se strinjam, da so cokle strašno neestetske, sploh v kombinaciji s čemer koli drugim kot so kratke hlače za doma :-). Japonke za na plažo pa so prav lepe in vsekakor jih ne mislim nosit s kakšnimi boljšimi oblačili. Udobne so pa res 100 na uro.

Supernova v Ljubljani

Živi in pusti živeti.

Supernova v Ljubljani[/quote]

miša,super si.hvala.vidiš,tja pa nisem še zašla…

Joj, kaj zamujate :))[/quote]

me pa res zanima kaj…da vidim, če se jih splača nabavit :)))))))

punce, a kroks japonke se da kje v lj probat? Ne bi na slepo naročala po spletu, raj bi prej probala, da začutim to udobnost na lastnih nogah 😉

Tudi v Supernovi v Ljubljani

Živi in pusti živeti.

miša26, hvala za info!!!

Pri nas pa cela ulica (oba spola). Je včasih prav hecno. Ampak naša ulica je bolj slepa gozdna pot in razen stanovalcev nihče ne zaide vanjo…

men so za okoli hiše sicer fine (priznam pa, da nimam originalnih, so mi čist predrage), edino kar me moti v primerjavi z običajnimi lesenimi coklami, ki sem jih imela prej je, da so mrzle. poleti je itak vseeno, ker je vroče, ampak lesene cokle sem včasih tudi pozimi obula na boso nogo (npr. za v klet), teh pa niti slučajno, so mi preveč neprijetne.

Sploh ne! Edino obuvalo, ki ga že 1 leto in več nosim v službi, sem pa stalno na nogah in res so fajn.

mi jih mamo vsi 4, najmlajši je lani , ko je shodil, mel št. 4-5, letos 6-7, hčerka je imela “balerinke” crocs, zdaj ima običajne, mož une off road, jaz pa tiste “racmanske” – smo pač feni. morda niso najbolj estetski, a nam odgovarjajo, za okoli hiše, na morju skos, tud do trgovine, pa še vnebo vpijoče barve so moje. Pa kaj potem??
vsak po svoje. Npr moj oče si jih je tudikupil, pa mi je zadnjič rekel, da jih je že hotel zalučat proč, ker ga na narti tiščijo.
sto ljudi sto čudi ali
vsako tele ma svoje vesele 😀

Meni so tudi grdi, res 🙂 Ampak letos sva si jih z možem kupila ravno zato, ker so praktične za okoli hiše, pa za na plažo, ker se ne sekiraš, če se zmočijo,…
Kupila sva si originalne, tiste navadne, “klasične”. In glej ga zlomka, meni nikakor ne ustrezajo. Noga se mi v njih poti in to tako, da noter potem vse škripa in celo drsi, povrhu vsega so me pa še na 2 km sprehodu tako zažulile, da imam na eni nogi voden žulj.
Toliko o tem, niso za vse idelani, žal.

zaradi dioksina v plastiki se pa noben ne sekira?

Imam navaden model in ne dam jih več iz nog!

Prejšnja leta pa sem prisegala, da tako grdih cokliv NIKOLI v življenju ne bom nosila. No, iz zaprisege je nastala druga skrajnost – nosim še samo crocse. Okoli hiše in na morju, sicer se malo bolj “zrihtam” .-9

Ko pa je že ena spraševala po japonkah Crocs: sem jih probala in so noro fajn mehke, pa še malo petke imajo. Nimaš kaj falit!!!!

Leseni cokli so najboljša obutev za vse namene za v hribe, za delo za prosti čas za šport itd lesene cokle so zakon.

New Report

Close