Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu cuckold veza

cuckold veza

bravo

lahko mi pišeš na [email protected]

To je vse ogabno.

Bolj smiselno bi bilo, da je žena cuckold. Da ima mož eno tamlajšo in žena kuha obema. Še perilo ji pere in jo pelje v shopping, kjer izgleda kot njena hcera, da ji svetuje kaj je všeč možu. Jo pa seveda moz cucka z vecimi.

Cuckold, rogonosec je rezerviran za moško stran. Glede na to, da poligamija obstaja marsikje (v muslimanskem svetu pretežno omejena na 4 žene), ni posebenga izraza. Darvin bi temu rekel: “Stanje redovno.”

V zahodnem svetu pa sicer je slengovsko poimenovanje za žensko, ki prenaša moževo redno izletništvo: Hillary Clinton.

De omnibus disputandum..

hvala za pojasnilo,jaz si pač iščem žensko ki bi ji to bilo všeč tudi njej,ne da jo silim v to

še vedno iščem žensko ki ji je všeč cuckold

Kot rečeno: na silo, preko “oglaševanja” tega ne boste našli.

Ker je potrebno najprej ustvariti vezo, zaupanje.. ODNOS. Šele potem se lahko spusti v igranje in preigravanje tabujev in meja (družbeno nastavljenih norm).

Nobeno žensko ne zanima VNAPREJ DOLOČENA VLOGA. To je enako odbijajoče, kot moški, ki išečejo “ženo”, pri čemer imajo splanirano vse.. od barv oblek (za oba) pri poroki, imena otrok itd.

S tem sporočate, da vam je več do FETIŠA, kot do človeka. Človek pa ne bo vstopil, da bi bil predmet, lutka.. fetiš.

De omnibus disputandum..

Ce bi bila mlajsa, uf, kaj pa veš,) se tudi meni že smiliš,si že po vseh možnih sajtih:)

Ce bi bila mlajsa, uf, kaj pa veš,) se tudi meni že smiliš,si že po vseh možnih sajtih:)
[/quote]

Saj on ima rad starejše, ti imaš pa verjetno rada mlajše. Samo enkrat se živi, uživajta, saj lahko tudi z mano, sem malo starejši od njega, samo prave in divje ženske se pa nikoli ne branim 😉

Midva sva pa to sprobala. Greš mal poswingat in to je to. Na koncu ni bilo to 🙂 Sicer je vse 1x za sprobat. Nisva velik debatirala ampak glavni razlog je bil zmeri na strani bikov, ki to niso bili. Tipi je enostavno niso znali poseksat. Tudi če se s kom zmeniš in mu razložiš kako in kaj, v akciji če že ne odpove, pa kot da mu ne bi prej razlagal. Edini na katere se lahko kakortoliko zaneseš so italijani, pa še tu je problem, ker za njimi vedno pridejo njihove kontrolirat če je še vse v normali 🙂 Drug problem je bil v tem, da je moja vedno vedela, da se dol daje zaradi mene. Tako sem zgubil efekt, da je to tudi zanjo in vse postane neka industrijska zabava, ki to ni. Brez veze. Raj doma vzameva plastičnega in, ko vidim, da z njim res uživa, popadem še jaz njo hehe

Vse je v glavah. Mojo sem prvič peljal na erotično masažo za pare po priporočilu znanca. Fino se mi je zdelo gledat kako je ročno obdelovala tiča maserja, medtem, ko je moja maserka pogrnila iz masaže. Potem sem jo peljal v šiško na podobo zadevo. Medtem, ko je maserka z mano čvekala, sem iz drugega prostora lahko slišal vzdihovanje moje. Ko sta končala, sta naju napotila v separe, kjer sva se poseksala. Medtem mi je priznala, da ji ga je dal v usta in na rahlo poseksal. V tretje sem jo peljal k maserju pod ajdovščino in spet poslušal v čakalnici vzdihe, ki so prihajali iz masažne sobe. Kako jo je obdelal ne vem, spomnim se, da je prišla ven totalno zmedena 🙂 O tem se kasneje nisva pogovarjala, imam pa občutek, da si jo je dobro privoščil. Zame je to dovolj in ostalo je kot je nekdo napisal bolj dolgčas kot ne. Ogledala sva si tudi 4 swingerje, pa to ni to.

Srečko! Moji tudi omenit ne upam, kaj takega. Takoj misli, da jo nimam rad in podobno. Sama misel na to mi povzroči hudo erekcijo. Fora je v temu, da jaz tega niti ne rabim, sam sem sexal z veliko ženskami. Ona pa ni in bi me to full napalilo.

Kaj mnenje ostalih žensk, da vam mož kaj takega predlaga?

“..Nisva velik debatirala..” – jontravolta

“…O tem se kasneje nisva pogovarjala..” – trojar

Najslabša možna popotnica za katerokoli obliko razmerja. Tudi izključno monogamnega, kaj šele poliamornega.

Taktika pri-krivanja, ki se bo maščevala kot bumerang.. četudi je zgolj domišljijska zgodba, ker nakazuje modus operandi: nojevsko tiščanje glave v pesek.

De omnibus disputandum..

Omenite ji v obliki domišljijske fantazme, ne nekaj, ker bi dejansko hoteli doživeti – da se ne počuti dolžna to tudi narediti.

Ljudje imajo veliko fantazij, ki jih ne želijo nujno uresničiti. Ena takšnih bolj pogostih fantazij žensk je “posilstvo”. Kjer ne gre za dejansko željo po posilstvu – nasilju, temveč tisti fantazijski komponente neustavljive sle – femme fatale, kjer se ji moški ne more upreti in prekrši družbene norme: mora si jo vzeti.
Ena takšna progresivna verzija seksa, kot prepovedanega sadeža.

Ustvariti je torej potrebno okolje znotraj katerega si lahko partnerja izražata svoje fantazije. In ko je ta svet dejansko varen, ni problem izraziti še tako divjega prebliska, ideje.. je moč potem iskati tudi tiste želje, ki bi jih morda, pod določenimi pogoji lahko uresničila.

It takes time. Prevsem pa bo potrebno veliko pogovarjati se tudi o ostalih stvareh. Ne moreš biti odprt zgolj za seksualni repertoar, hkrati pa si zaprt na vseh ostalih področjih. To ne ustvari varnega okolja. Varno okolje je, ko si lahko dejansko odkrit o vseh stvareh..

De omnibus disputandum..

Ja razumem, samo pri tem tempu življenja, otrocih itd… Pogostokrat zmanjkuje časa že osnovne življenske zadeve, kaj šele za popestritev spolnega življenja.

Najlepse je, ce si zenska svojega Bulla izbere sama. Jaz moji nisem nikogar vsiljeval, si ga je sama zbrala in samo tako je med seksom lahko sproscena…

še vedno si želim spoznati žensko za resno vezo kateri je všeč cuckold

vsi komplicirate. greste posvingat in to je vse. jaz e ne sprasujem kako in kaj ona mene tudi ne. je pa fino hehe

A pa je po teh swinger klubih, kaj sexy folka. Postavnega luštnega itd…
Ali so to bolj izjeme in so samo 50+?

So, tudi od 25 naprej, ne ravno množično, ampak so. Odvisno kak dan nabašeš. V Rovinju poleti pa sploh… Kot običajen disko.

Bi si kak par upal da bi se dobili v avtu, med tem ko bi on vozil okoli bi jaz njej na zadnjem sedezu lizal pi….. on pa bi vse to opazoval v vzvratnem ogledalu….pisita na [email protected]

V Anacondi v Rovinju so zastopane vse starostne skupine, največ pa je folka med 30 in 50 let starosti.
Ženske so ponavadi totalno sexy urejene (petke, oblekce, ki več pokažejo kot skrijejo, tipi casual…)

No pa sem našla še tole. Za tiste, ki omahujete: moj mi je ta pojem razlagal celo večnost in šele malo nazaj sem šla brskat po netu kaj to sploh je. Najprej sem dojela, da se me je naveličal in išče drugo, kar pri dveh otrocih ni več hec. To mi je bilo kristalno jasno takrat, ko mi je v gostilni omenil s kom bi me rad videl. Pa je moral plačat sam haha. Edino kar mi ni bilo jasno je bilo to, da se njegova strast, skrb in ljubezen do mene in otrok sploh ni ohladila, prej bi rekla obratno. In jaz neutrudna vzdrževalka zakona jovo na novo na delo z brskanjem. Poskušala sem se vživet v njegovo glavo in sanje, ker jaz niti pod razno ne bi dopustila, da bi šel on kar tako malo k drugi. Enostavno to ni zame in tu bi se res vse nehalo. Med prvomajskimi prazniki pa tako ali drugače smo bili v družbi na obali. Vinček, dobra beseda in veselo razpoloženje me je malo odmaknilo od tega. Po drugi strani pa nehote zbližalo. Poleg majavih tal, je malo pripomogla še moja ovulacija (brrr…) in nekdo, ki se nam je pridružil, pa ga razen enega ni nihče poznal. Po definiciji baje nek osvajalec turistk. Ker se je oznanjal tudi za maserja, mi je za mizo pokazal par prijemov. Naprej pa uganete haha. No, mož je svetil zraven in pazil. Sploh ni bilo slabo. Res je kar pravijo, da na ta način dobiš svojega partnerja še bolj, kot ga imaš 😉

New Report

Close