Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek ČUDNA MOČ

ČUDNA MOČ

Dobro jutro, prijatelji!

Imate danes moč, neko notranjo, čudno moč?
Za vse, kar nas čaka? Če je nimate, jo bomo
skupaj črpali iz vseh nas, iz Tjavendana?

In iz rekov in pregovorov in misli znanih ljudi :

Cas gre z vsakim drugace; z nekom v korak, z nekom v zaostanku, z nekom v teku in z nekom stoji.
SHAKESPEARE

Lep dan, prijatelji!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Dobro jutro,dobro jutro……..

Ma neke čudežne moči ne čutim…Čutim pa da sem si močno poležala vrat in bi rabila zdej kakšnega maserja da me spravi v red.O ja pustila bi se mu razvajati..heheheh:)))

Iz vas dragi moji,danes moči žal ne bom mogla črpati,tako kot tudi ne ostale dni…saj je konec privilegijev tistih,ko smo dopoldan skupaj noreli,se smejali se hecali in kurili…. si nabrali moči,da smo lažje vozili skozi dan….v službi pa pc zaenkrat še ni….Bo treba dat pobudo,pa se ponudit v kakšnih inštrukcijah z vzgojnega vidika..saj na malih svet stoji…heheh mogoč mi pa rata….No evo spet sanjam sanjam…
Bom pa vas izčrpala zvečer ,ko uživam ko vas prebiram..zato pište čimveč,,,naj dogaja čimveč..Pa kej lepega še zame napište..heheheh:)))

Danes bo deževalo..jupiee..ta čaroben dež uhhh!:)))

Aja da ne pozabite,danes je torek…torek…:)))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

dobro jutro !

He, he, ma ja je torek :))) hehe, muca kakšna je veza , da je torek ??

Ja muca, danes je torek in deževalo bo.
In opralo naše duše in naša srca, nas zmočilo,
da se bomo znali jeziti, kako smo vsi premočeni.
Potem bomo stopili k radioatroju in se malo pogreli,
se zazrli skozi okno in pustili naši notranjosti spehod
v daljavo, sprehod v tih deževni dan, sprehod v ……….
sanjavo sivino. Za hipec nas bo odneslo tako tiho, da
ne bo nihče vedel, kje smo; samo za hipec bomo to,
kar si vedno želimo biti, samo takat ne, ko to smo …… mali nežni otroček, ki čofota po lužici, mati pa vpije nanj, naj to ne počne. Podoba v nas bo tako postala to, kar si želi, neubogljivo malo, po luži čofotajoče bitje ………….. in takoj za tem mlado dekle, čakajoč velike ljubezni pri oknu, po kaerem polze dežne kapljice in v vsaki kapljici vidi podobo ljubljenega ………….. to, muca, je tista čudna moč, ki nas vsako jutro napolnjuje, da vstajamo, da se umijemo, oblečemo, odpravimo v službo. Te podobe, ki so enkrat bile za nas tako zelo pomembne.

In podobe nas včasih potolažijo, ker se premnogokrat dogaja, da nas bodočnost muči, preteklost pa nekje zadržuje, pri čemer se gotovo zgodi, da nam sedanjost ubeži. A za trenutek lepe preteklosti rada žtrvujem tudi trenutek sedanjosti.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

OJ zajček..ma kakšna veza..ja to,da je torek..heheh da bo kmalu………..****

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Dobro jutro

A dež bo? Fino. Že tako imam vse ledeno pred bajto. Zdaj bo pa super. Trojni axel navsezgodaj.

Ahhh ta čaroben dež…..bemti a se bomo kej lupčkali na dežju danes…?? Pa nč se kregali,ko bomo mokri….
Pa skup šli pod dekco,ko se bomo greli….od dežja seveda….pa pa uhhh sladko se..poljubljali..ahhh to sme že rekla…pejmo no na dež!!!:)))))

dežekkkk kje siiii???

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Hahahah seba..če si kej športnika..pol bo kulll tud z akselni..pa dvojnimi rihtbergerji..pridemo pogledat!!:)))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ooo, muca, muca…
bo, bo, ker ste vi tako želeli :)))))))))))))))))))))))))

joj, danes ne sme deževati ojej –

Jutro !

lepo in deževno :))

Jah super. Zmeraj sem rad nastopil pred občinstvom he he he

Jutro

In drseče

vedno je lepo, ko in kadar se ustaviš Sebi :))

Marička… danes mam tolk notranje moči.. da bi lahko premikal gore :)))))

Dobro jutro Marija, dobro jutro vsem ostalim, dobro jutro svet okoli nas 🙂

Uauuu, kaj se je zgodilo ? :))
jutro Jani , jutro !

Ja in pol še ponoviš…………………parkrat he he he

če je dobro, potem ziher, hehe…

To pa, to pa ;o)))

No pa imam enga za mešalec he he

Jutro Jani

yap. je pol fino veš . :)))

Vsakič znova, a ne?

Ja, pa še popestrit moraš:)))))))))))

hehehehe, zajček, do sredi noči sem bil… na gori :))))))))))))) tko da.. mam energije zdejle.. še za eno .. goro 🙂

dobro jutro zajčku in en cmok 🙂

S čim. S padcem. Havala za lepe želje he he he

New Report

Close