Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Čudne ženske…

Čudne ženske…

A si ti kdaj sebe vprašal zakaj vedno naletiš na tak tip ženske in zakaj se ta normalne izogibajo tvojemu radarju?


Od 30 ti nobena ni bila všeč?
Jaz bi se na tvojem mestu zamislila….ce imaš probleme z vsemi ljudmi, potem je nekaj narobe s tabo in ne z njimi, to je pravilo. In sem 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, da tudi če bi našel eno ” z vsebino”, bi ti pa kej drugegy sfalilo, da bi jo skenslal. V bistvu bi žensko rad, obenem se jih pa bojiš, torej postavljaš neke nerealne kriterije.
Pa še – tole identično smo že brali, pa se te nič ne prime. Ponavljaš točno isto. Vrtenje v krogu?

Se strinjam.
Saj nisem na tak neposreden način spraševal kot da delam anketo, ampak tako med vrsticami ker me zanimal način razmišljnja. Pasivnost žens me zelo odbija in pasiva ni bila ker jima nebi bil všeč, ampak ker je bil način razmišljanja tak da je to njihova družbena vloga, da morajo take biti..ker so ženske.

Razmerja niso kompromisi, ampak je spodbujanje drug drugega k doseganju njegovega cilja, ter mu pomagati rasti, da postane oseba ki si zasluži in lahko postane.

Razmerja niso to, česa si mi želimo, niso o nas.
Običajno, ko se srečata dve osebi, zato da bi dopolnila drug drugega, takšen odnos vodi v njuno medsebojno odvisnost, ta odvisnost pa k odtoku, odtok pa nato še k več bolečinam navznoter, katere občutimo tako, kot da je ob nas vedno nekdo, ki je odvisen od nas glede vsega. To nato prične ustvarjati prepreko in nezadovoljstvo med dvema posameznikoma, kjer se eden kmalu začne počutiti tako, kot da pravzaprav drugega le še nosi skozi odnos.

Zato je pomembno, da najdemo nekoga, kateri bo spremenil naše življenje in ne samo samskega stanu. Najti nekoga, zaradi katerega si bomo sami želeli biti najboljše. Nekoga, zaradi katerega bomo lahko razmišljali o svojih najširših možnostih. Nekoga, ki upa razmišljati o svojih največjih ciljih in sanjah ter nekoga, ki lahko navdihuje tudi tvoje življenje in življenja drugih.[/quote]

Če mene vprašaš ti prehitevaš dogodke … ti bi najprej odkljukal vse lastnosti tako kot pri nakupu avtomobila. V bistvu pa stvari ne gredo tako. Ti nisi niti v razmerju, pričakuješ pa vse to kar se niti še ni moglo zgoditi. Izhajaš iz teorije in idealiziranja … ko boš v razmerju se bodo te interakcije zgodile ali pa ne. Do takrat so to samo pobožne želje. Razmerja niso kompromisi? OK lahko bi se s tem celo strinjal pod pogojem, da je dosežena določena stopnja osebnostne in čustvene zrelosti na obeh straneh. Ampak tega ne pričakuj od žensk starih od 27 od 32 let. Drugo in najbolj pomembno vprašanje zakaj misliš da ti dosegel določeno stopnjo?

nova
Uredništvo priporoča

Jaz sem ena tistih žensk, ki tudi sama pokaže moškemu, da ji je všeč. Tudi na pijačo sem jih že povabila. Se pa strinjam, da na prvem zmenku to naredi moški.

Nevem kaksne zenske ti to vabis na zmenke…
V mojem krogu prijateljic in znank je 3/4 takih, ki se tudi same potrudijo za fanta ki jim je vsec in ga povabijo ven ali pa prve vzpostavijo stik. Se pa najde tudi kaksna taka, seveda se nikoli bila v resni zvezi, ki misli da je oh in sploh in bi moski moral vse narediti, pa tudi po vsem tem nebi bil pravi.

V enem letu si opravil cca 30 razgovorov za sluzbo z zenskami starimi od 25 do 32 let, bo bolj pravilen stavek…

Jaz sem ena tistih žensk, ki tudi sama pokaže moškemu, da ji je všeč. Tudi na pijačo sem jih že povabila. Se pa strinjam, da na prvem zmenku to naredi moški.[/quote]

Zakaj bi moral to nrediti moski. Mislim na kaki podlagi si to obvezbost nekomu pripisala po njegovem spolu?
Je tvoja ženstvenost ogrožena, če bi morala to narediti ti?

Vsak človek, ko na neki točki ve, da ne išče nekoga zato, da bo spremenil svoj samski stan, ampak da bo našel nekaj točno določenega, je res soočen z večjim izzivom, ampak nagrada k temu je lahko odnos ki ima nek večji smisel kot “bila sva si všeč ali naredil je vse kar se od moškega pričakuje – zato sva par”.

Ne pozabi, da so ženske bile deklice, ki so odraščale ob določenih stereotipih.
Drugače pa se obračaš v napačno smer. Ne ven iz sebe- torej ne ukvarjaj se z čudaštvom žensk, temvešč v sebe- zakaj se ukvarjaš z drugimi, namesto s seboj. Kaj je v tebi, da si tako močno želiš, da te ženske vabijo ven? Zakaj nimaš poguma povabit všečno žensko, pa ji potem po zmenku reči, da bi bil vesel, če te sedaj ona pokliče… itd, samo pogovarjat se je treba, pa ne bo nesporazumov, ki se jim reče predvidevanja(ki so večinoma laži).

Zmenke lahko vzameš na dva načina.
Skupno preživljanje časa z nekom, ali pa za spoznavanje, torej za pogovarjanje. Temu primeren je lahko tudi nadaljnji odnos z osebo, ko si v zvezi. Lahko se gre za globji odnos z osebo, ali pa za neko preživljanje časa – dokler to obema odgovarja. Beg pred samoto je nekaj kar se zelo veliko prakticira.

Jaz nimam nič proti, če sem samski. V življenju je pomembno da si srečen, ne da si v zvezi, da si magister. Vse kar jaz počnem je to, da iščem tisto kar mene osrečuje. Mogoče to ne osrečuje vsakogar, ampak mene pa vem da bi.

Ampak je težko, ker kot že rečeno, marsikatera ženska, medtem ko glede svojega življenja pričakuje enakopravno obravnavanje s strani moških, takrat, ko pride v konfiguracijo “zmenkovanje”, paa preklopi v drugačen način razmišljanja, to je v razmišljanje, da bi si moral moški njo zaslužit, da ji mora plačati pijačo, da si mora seks zaslužiti. Ženske iz tega delajo igrico v kateri največkrat izvisijo, potem pa trdijo, da se igrajo moški. Pri tej igri se pa ne gre nič drugega kot za krepitev njene samozavesti, saj brez truda moškega ne verjame vase da je nekomu dovolj zanimiva, da bi lahko bila z njim – igra pasivno vlogo. Česar pa npr. jaz ne iščem ker ne želim imeti nekoga, ki bo skos name gledal kaj bom jaz rekel ali naredil.

V enem letu si opravil cca 30 razgovorov za sluzbo z zenskami starimi od 25 do 32 let, bo bolj pravilen stavek… groza

Kot sem že rekel, ne gre se za to, da se ukvarjam z njimi, ampak da samo izražam svoje mnenje, svoje izkušnje. Nikoli nisem rekel da silim katero v kaj drugega. Izpostavljam pa da se mi zdi da je to problem. Danes gre ogromno odnosov zelo kmalu po gobe ali pa že od začetka nimajo nobene vsebine in se ni neumno vprašati zakaj.

“Ampak je težko, ker kot že rečeno, marsikatera ženska, medtem ko glede svojega življenja pričakuje enakopravno obravnavanje s strani moških, takrat, ko pride v konfiguracijo “zmenkovanje”, paa preklopi v drugačen način razmišljanja, to je v razmišljanje, da bi si moral moški njo zaslužit, da ji mora plačati pijačo, da si mora seks zaslužiti. ” NO, S TEM SE PA RES STRINJAM!!!

Moški in ženske, ki si ‘cajhnate kljukice’ in nekaj čezmerno analizirate, ti si spisal cel esej, kot marsikatera ‘nesrečna samica v ljubezni’ – vam manjka spontanosti in spodobnost prepuščanja, ležernosti s prevelikim pikolovstvom in ‘pravljičnimi’ pričakovanji, kaj vse partner mora biti in kaj vse ne sme biti – torej oblika nezrelosti. in kot taki delujete trdo, nedostopno in neprivlačno za nasprotni spol.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Naporen, zatežen, na vsakem zmenku najprej babi teži, zakaj je samska ( kot d aon ni samski), ni čudno, da so odzivi bab taki kot so.

Zmenke lahko vzameš na dva načina.
Skupno preživljanje časa z nekom, ali pa za spoznavanje, torej za pogovarjanje. Temu primeren je lahko tudi nadaljnji odnos z osebo, ko si v zvezi. Lahko se gre za globji odnos z osebo, ali pa za neko preživljanje časa – dokler to obema odgovarja. Beg pred samoto je nekaj kar se zelo veliko prakticira.

Jaz nimam nič proti, če sem samski. V življenju je pomembno da si srečen, ne da si v zvezi, da si magister. Vse kar jaz počnem je to, da iščem tisto kar mene osrečuje. Mogoče to ne osrečuje vsakogar, ampak mene pa vem da bi.

Ampak je težko, ker kot že rečeno, marsikatera ženska, medtem ko glede svojega življenja pričakuje enakopravno obravnavanje s strani moških, takrat, ko pride v konfiguracijo “zmenkovanje”, paa preklopi v drugačen način razmišljanja, to je v razmišljanje, da bi si moral moški njo zaslužit, da ji mora plačati pijačo, da si mora seks zaslužiti. Ženske iz tega delajo igrico v kateri največkrat izvisijo, potem pa trdijo, da se igrajo moški. Pri tej igri se pa ne gre nič drugega kot za krepitev njene samozavesti, saj brez truda moškega ne verjame vase da je nekomu dovolj zanimiva, da bi lahko bila z njim – igra pasivno vlogo. Česar pa npr. jaz ne iščem ker ne želim imeti nekoga, ki bo skos name gledal kaj bom jaz rekel ali naredil.[/quote]

Ampak je težko, ker kot že rečeno, marsikatera ženska, medtem ko glede svojega življenja pričakuje enakopravno obravnavanje s strani moških, takrat, ko pride v konfiguracijo “zmenkovanje”, paa preklopi v drugačen način razmišljanja, to je v razmišljanje, da bi si moral moški njo zaslužit, da ji mora plačati pijačo, da si mora seks zaslužiti. Ženske iz tega delajo igrico v kateri največkrat izvisijo, potem pa trdijo, da se igrajo moški. Pri tej igri se pa ne gre nič drugega kot za krepitev njene samozavesti, saj brez truda moškega ne verjame vase da je nekomu dovolj zanimiva, da bi lahko bila z njim – igra pasivno vlogo. Česar pa npr. jaz ne iščem ker ne želim imeti nekoga, ki bo skos name gledal kaj bom jaz rekel ali naredil

Se strinjam, še posebej s tem kar je izpostavljeno. Na tebi je, da čim prej ugotoviš ali se gre igrice. Igralke odpikaj čim prej, če mene vprašaš. Nima se smisla ukvarjat s takimi, njim paše, da jim ego božaš in pumpaš. Morda celo naletijo na kakega “udvarača” za kratek čas, ki jih postavi na realna tla in odj.ebe po hitrem postopku, potem pa travmirajo nekaj časa. Na koncu pa slej, ko prej izvisijo, ker je v glavi preveč zmede in od njih ostane samo prazna lupina in razvalina, ki se navzven kaže oh in sploh, igrajo neke težko poželjive ženske. V bistvu pa sploh ne obstaja že nekaj časa neko resno zanimanje. Leta pa itak tečejo, po 35 pride kruta realnost. Od 40 dalje je pa itak vse jasno …

Jaz sem ena tistih žensk, ki tudi sama pokaže moškemu, da ji je všeč. Tudi na pijačo sem jih že povabila. Se pa strinjam, da na prvem zmenku to naredi moški.[/quote]

Zakaj bi moral to nrediti moski. Mislim na kaki podlagi si to obvezbost nekomu pripisala po njegovem spolu?
Je tvoja ženstvenost ogrožena, če bi morala to narediti ti?

Vsak človek, ko na neki točki ve, da ne išče nekoga zato, da bo spremenil svoj samski stan, ampak da bo našel nekaj točno določenega, je res soočen z večjim izzivom, ampak nagrada k temu je lahko odnos ki ima nek večji smisel kot “bila sva si všeč ali naredil je vse kar se od moškega pričakuje – zato sva par”.[/quote]

Mogoče se nisem prav izrazila. Nisem rekla da mora, se pa spodobi.
Sem tudi jaz pred leti enega, ki mi je bil takrat strašansko všeč prva začela osvajat in ga tudi povabila na pijačo. Ko sva se odpravljala, pa se je ponudil, da plača on 🙂

Tudi s tvoje strani so pričakovanja, ocenjevanja. Koristilo bi ti, če bi se malo sprostil in preživel z žensko lep dan-vsebino boš odkril postopoma, gotovo pa se ti ne bo razkrila v kratko odmerjenem času enega zmenka. Obstajajo moški, ki imajo v nulo naštudiran “protokol, kako žensko osvojit v nekaj korakih”. Pogorijo pa, ko gre zares, ko se odnos začne. Dlje od osvajanja njihov um ne seže. Sedaj pa je enim že to preveč in bi tudi ta korak prepustili ženskam. Razlika med moškim ff in moškim, ki želi trajen odnos, je jasna kot beli dan že na daleč.

Tudi s tvoje strani so pričakovanja, ocenjevanja. Koristilo bi ti, če bi se malo sprostil in preživel z žensko lep dan-vsebino boš odkril postopoma, gotovo pa se ti ne bo razkrila v kratko odmerjenem času enega zmenka. Obstajajo moški, ki imajo v nulo naštudiran “protokol, kako žensko osvojit v nekaj korakih”. Pogorijo pa, ko gre zares, ko se odnos začne. Dlje od osvajanja njihov um ne seže. Sedaj pa je enim že to preveč in bi tudi ta korak prepustili ženskam. Razlika med moškim ff in moškim, ki želi trajen odnos, je jasna kot beli dan že na daleč.[/quote]

Saj sam si zelim prave ljubezni vendar mi je nobena noce ponuditi.

:). Cele poste pišeš o eni pasivnosti s strani žensk …, ki te je pripeljala do lastnega užitka pasivnosti … 🙂 eni pravijo: ni prijateljev, ni ljubezni – pojdi in si vse to ustvari, ker je to stvar odnosa in ne samopostrežne trgovine.

Jaz sem za marsikoga čudna ženska. Definicija ljubezni in klasičnega odnosa. Vsak ima določene potrebe, pričakovanja in želje. Tisti, ki ti jih zna najbolj zadovoljit, v tistega projeciramo svojo ljubezen. Če znamo še mi tej osebi pokrit večino potreb, želj in pričakovanj imamo perfektno vezo. Veza je uspešna dokler je. Ko nehamo oz ne sfolgamo ali ne znamo več drugemu pokrivat (novih) potreb, se pojavi pri drugemo (in pri nas samih) zahteva. Vse kar pa postane zahteva, ne pride več iz srca, ker je prisila. Ljubezen pa izhaja iz srca! In evo, vez malo morje, ki nas ne osrečujejo prav iz tega razloga, ker nas drugi ali mi sami MORAMO osrečevati.
Ja, tudi jaz sem samska, prav zato, ker ne ostajam v vezah v katerih ni vsebine ali prave ljubezni. Kakor začutim, da me nekdo podreja svojim sebičnim ciljem, moje potrebe pa niso pomembne, iz veze izstopim. Simple as that.

Kot sem že rekel, ne gre se za to, da se ukvarjam z njimi, ampak da samo izražam svoje mnenje, svoje izkušnje. Nikoli nisem rekel da silim katero v kaj drugega. Izpostavljam pa da se mi zdi da je to problem. Danes gre ogromno odnosov zelo kmalu po gobe ali pa že od začetka nimajo nobene vsebine in se ni neumno vprašati zakaj.[/quote]
V odnosu sta dva. In vsak je zadolžen le z svoj prispevek v odnosu. Torej sta tudi za konec kriva oba.
Drugače pa- tako intenzivno iščeš neko vsebino zunaj sebe(v ženski), da se človek vpraša, če si tako prazen ali kako? Ker velja, da privabiš to, kar oddajaš.. pa to ni sam nek lari fari. Ma ni šynd, da skoz privabljaš eno in isto sorto žensk vsa ta leta. Spremeni prepričanje glede žensk in opazuj, kdo stopi na tvojo pot. Vmes si pa malo odpočij od tega zmenkovanja no, ne bo ti hudega ;)).

Cudne pa jade. Ce ti je interesantna jo TI ven povabis. Ce ti je se interesantna, jo po zmenku TI poklices. Itd, itd. A zakaj? Ker ti je to v interesu. In potem zenska ve vsaj nekaj – pri cem je, kar se tvojega interesa tice. Ves ostal jodl zgoraj napisan je zato odvecen. Ko ti bo ena potegnila, jo bos ze lovil. Mocno dvomim, da bos cakal, da ona lovi tebe, a ne. Pa srecen (u)lov

Tudi s tvoje strani so pričakovanja, ocenjevanja. Koristilo bi ti, če bi se malo sprostil in preživel z žensko lep dan-vsebino boš odkril postopoma, gotovo pa se ti ne bo razkrila v kratko odmerjenem času enega zmenka. Obstajajo moški, ki imajo v nulo naštudiran “protokol, kako žensko osvojit v nekaj korakih”. Pogorijo pa, ko gre zares, ko se odnos začne. Dlje od osvajanja njihov um ne seže. Sedaj pa je enim že to preveč in bi tudi ta korak prepustili ženskam. Razlika med moškim ff in moškim, ki želi trajen odnos, je jasna kot beli dan že na daleč.[/quote]

Saj sam si zelim prave ljubezni vendar mi je nobena noce ponuditi.[/quote]
Si ob vsem silnem analiziranju zensk, utegnil analizirate tudi sebe, na teh zmenkih? Kako so tebe videle, dozivele te zenske?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Saj sam si zelim prave ljubezni vendar mi je nobena noce ponuditi.[/quote]
Si ob vsem silnem analiziranju zensk, utegnil analizirate tudi sebe, na teh zmenkih? Kako so tebe videle, dozivele te zenske?[/quote]

To pa ne bo slo. Z vsemi 30 zenskami je nekaj narobe, z 1 njim pa (logicno) nic.

Taprav MONovc, popoln <3

Dejstvo je, da se je v sodobnem svetu spoznavanje in parčkanje totalno razjebalo. Nekoč si se poparckal v najstniskih letih ali v zgodnjih dvajsetih….družul si se z vrstniki in ko je preskočila iskrica z eno, he bilo to to…nisi se ubadal z neumnimi eksistencnimi vprasanji, bogastvom partnerja itd, temveč te je vodila ljubezen, kot edino merilo primernosti partnerja. Danes pa ta vlak zamudite, postavljate nešteto pogojev, s potencialnimi osebami, ki vsaj delno izpolnjujejo pogoje, dejtate, ker imate spisek v glavi, pa onemogočate možganom, da bi kdaj preskočula iskrica.
A si sploh predstavljate kaj pomeni biti zaljubljun, kaksna čustva so to, kako lep ali boleč je takrat svet, kako nepomembno je vse drugo, razen biti s to osebo?

Dajte se najprej očistit vsega tega balasta sodobnega materialističnega partnerstva in mogoče vam bo dano občutiti te božanske občutke.
Do ta

S tem posiljevanjem, ki ga počne avtor in podobni, ne bo nikoli dovrega kruha.

New Report

Close