Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Čudne ženske…

Čudne ženske…


Te bom poducil. Pravi intelektualec je razmisljujoce bitje. Ima mnenje glede vsega zivega. In to mnenje zna tudi utemeljiti. Z argumenti. Stanje, vzroke, posledice, karkoli. Ne le o podrocjih, ki se ga direktno ticejo. Tudi na splosno. Kar zahteva vsesplosno razgledanost. Toliko bolje pa, ce za vsem tem stojijo tudi izkusnje. Skratka, kar ti dozivljas kod pritozevanje, je zgolj argumenrirana utemeljivete sedanjosti, vzrokov za le to in posledic. Ti imas cisto prevec srednjesolsko predstavo o tem kako se obnasajo uspesni ljudje.
[/quote]

V čem si pa ti uspešen, a v jamru nad babami?

Res je, zato se bolje držati stran od bab, ker ste itak vse iste, nevredne truda in časa…:)))

Čist brezveze nekaj izbirat, ker si aksneje baba itak premisli, pol bi ona nekaj novega…Kar priznavaš sama v nadaljnjem izvajanju.

Treba pač sprejet, da so babe vsak mesec par dni neprištevne, ter da je baba nasploh nezanesljivo bitje, ko to lekcijo osvojiš, se samo še odločiš, ali boš imel tiča pod kontrolo, ali pa ga boš sral okoli. V nobenem primeru pa se ne smeš zanašati na nič, kar ti govorijo ženske..

nova
Uredništvo priporoča

Res je, zato se bolje držati stran od bab, ker ste itak vse iste, nevredne truda in časa…:)))
[/quote]

To pa res ne drži. Kot bi rekla, da ste vsi moški enaki. Niste. Med vami se najdejo pravi biseri 🙂

Ko vaši domači loleki to berejo, vsaj VEdo, kaj jih čaka: da bodo menjani, ko s eve tako odločite. Dobro si to povedala.

Čist brezveze nekaj izbirat, ker si aksneje baba itak premisli, pol bi ona nekaj novega…Kar priznavaš sama v nadaljnjem izvajanju.

Treba pač sprejet, da so babe vsak mesec par dni neprištevne, ter da je baba nasploh nezanesljivo bitje, ko to lekcijo osvojiš, se samo še odločiš, ali boš imel tiča pod kontrolo, ali pa ga boš sral okoli. V nobenem primeru pa se ne smeš zanašati na nič, kar ti govorijo ženske..
[/quote]

Spet ni res, nič si ne premislimo, če je moški kvaliteten in z nami lepo pluje skozi življenje.

Zdaj se nekaj ven vlečeš, zgoraj pa si se kurchila, kako ste carice milice, ki jim dedci do kolen en sežejo..

Kvaliteten dec pa je v vaši predstavi en osel, ki vam vse v rit potisne in igra svojo vlogo, dokler se ve ne odločite, da ga menjate. Takim seksualno opranim možganskim kripljem ve emancipirane babe celo rečete “pravi moški”.

Ma glej, izbiraj ti, igraj se carico milico do penzije, ampak vedno več dedcev je, ki se jim tega ne da iti, ker imajo pač pametnejše opravke, kot se z glupimi babami bost in vašimi željami, ki se itak spreminjajo..

Glanci, mal si skrenil s poti in mešaš jabuke in hruške, torej temo o kvalitetnih dedcih in primarnem dejstvu, da je ženska bila in bo ostala tista, ki vrže zadnjo karto. Vsaka dobra ženska. Ne govorim eksplicitno o sebi, ampak generalno in ti točno veš, da je to res, ker tudi sam vedno ponavljaš, da fukfehtarjem ni konca (to je ta 3/4, ki sem jih omenila). Zdaj, ali so dobri ali slabi, je predmet druge razprave. Detajlneše sito. Dejstvo je, da so in bodo. Vedno.

Takih, ki se jim da, je čez glavo. Ostala manjšina pa prosto po prešernu, v mancave na viski in cigare. Jaz to čisto podpiram, če jim tko paše 🙂

Tam po 40-em lahko samo še loleke za kavs izbirate, za zvezo več ni interesa…

Za mene, ki bi si želel kvaliteten odnos, je problem samo v tem (pa ne želim obstojat vse ženske), da imajo nekatere ženske zelo nizko razvito samozavest. Še kako veliko žensk je tam zunaj, ki, namesto da bi nekomu povedale stvari tako kot so, tako kot jih čutijo, vse to počnejo raje na bolj primitiven način. Upajo biti glasne v službi, do kolegic, do moža ko so poročene, ne upajo biti pa enako samozavestne, ko je treba vzpostavit nek odnos z nekom. Takrat so jih sama pričakovanja, da bo moški povabil, da bo moški poklical, moški pisal, moški se bo trudu če bo kaj hotel… če pa tega ne bo, bodo pa zaključile da jim zgleda niso dost všeč in šle dalje.

Če si npr. ženska naprimer, da jo nek moški opazi, ona ne bo storila tisto, kar je na videz najbolj preprosto, to je da bo šla do njega in ga povabila ven ali se z njim pogovarjala in mu to povedala, ampak se bo raje fajn zrihtala. Nohti, petke, steznik, makeup, dekolte, pajkice…. in bo raje na račun tega upala, da bo moškemu všeč, da jo bo opazil da je tam, da obstaja in bo potem on raje namesto nje vse to naredil, kar sicer v prvi vrsti pričakuje sama. Pričakuje, da bo vedel kaj hoče slišat od njega, ampak da hkrati tega ne bo treba narediti (rečti) njej, ker si ne upa. To je v velikih primerih razlog, da se nekatere ženske s svojo pojavo pretirano mečejo ven. Jebe jih samo to, da ta princip nase pritegne več (napačnih) moških, kot bi si želele in redko moškega, kot ga rabijo.

Niso vse ženske take, vendar pa tudi takih ni malo. Res so tudi moški, ki jim paše, da se punca dela njemu podrejeno in ubogo, dovoli da je gazda in da vodi vseskupaj, ampak ugibam, da je ravno s takimi moški kasneje najtežje met odnos, ker četud je na začetku bit osvajan fino in romantično, ker tip vse naredi in je on glavni, kasneje, ko odnos traja, tak odnos do ženske ne mine. Ženske imajo pa ravno kasneje navado, da bi bile rade bog in batina (happy wife, happy life ali pa mr. right and mrs. always right rečejo temu “v šali”).
Takrat se začne krešat v odnosu, ko ta alfa samec osvajalec pa punca, k ji je vsa tista romantika po “osvajanju” zdaj že presedla in hoče dopovedat moškemu, da ne bo njegova cunja.

Zato sem toliko poudarjal, da se ne zdi tok neumno. če bi tiste ženske, ki prakticirajo osvajanje moških s tem, da se ven mečejo z iskanjem pozornosti, namesto da bi pristopile do koga, svoj način iskanja pozornosti zamenjale za bolj normalnega. Ironija mi je, kako je ženskam privlačno da je tip samozavesten, zna z besedami, same se pa obnašajo kot puhoglave trape, ki ne vejo kaj bi povedale, vse kar znajo je pa samo to da znajo dober izgledat, ker je na trgu tok enih pripomočkov za ženske. Razlog, da so moški očitno lahko bolj samozavestni je v tem, ker se že od malih nog ne lišpajo v nekaj kar niso, ampak upajo po svetu hodit taki kot so.
Seveda se bo pojavila kakšna, ki bo rekla da je probala s to prakso, da je tipa sama povabila ali mu povedala, da ji je všeč ter pri tem propadla. Ampak propadla je verjetno samo zato, ker je šla do alfa samca, ki tega ne odobrava, ne pa do normalnega tipa.

Moj mnenje ostaja, da si je večina žensk za slabo zvezo krivih samo, saj so po svoji naravi tako pasivne, da avtomatično pričakujejo od moških igranje neke igre osvajanja. Nase ne gledajo kot na človeka, ampak bolj kot na trofejo, ki bo moškemu podeljena, če bo izpolnil vsa njena pričakovanja. Zato je tut kasneje tak odnos do njih, da niso nič druzga, kot sam ene lepe barbike, pričakovan – saj s takim obnašanjem prav iščejo tak tip moških.

Jaz sem pa tič tisti tip moškega, ki mu to najeda, da se na zmenku pojavi samo ena lepotica, s katero se ne moreš nič pametnega pogovarjat in za vsako stvar, ko se probaš nekaj skupaj zmenit, izjavi da “ti povej” .. jaz moram vse met splaniran, jaz moram vse vedet. Men to sploh ni odnos, ampak je bolj tko, kot da nekoga vlečem za sabo in zato me samo lep videz ne prepriča, ker vsi ti odnosi, k se vzpostavjo na vizualni ravni, pa se niso sposobni razvit v nekaj globjega, je to eno samo životarjenje. To je razlog, da moški še naprej gledajo za drugimi ali pa da v zvezi ni vse tako, kot bi moralo biti. Zato ni tko napačno, če tip od ženske na zmenku pričakuje kaj več kot sam eno lepotičko. Razen če je prišel tja samo po seks, pol ostale stvari res niso pomembne. Tipi, ki iščejo seks, se zaradi lepotičk, ki nimajo kaj povedat, ne sekirajo temveč s pridom govorijo tisto kar
ženske želijo slišat, četudi vse to ni res, je pa najhitrejša pot do postelje. Same naivno mislijo, da jih bo veza s takim tipom moških res nekam pripeljala, ampak pogosto ugotavljajo da je šlo samo za laganje. Vse to zato, ker dovolijo moškemu da vodi igro…da mora iti skos za osvajanje, ne za enakopraven odnos.

Tako da ja, včasih je treba stopit ven iz tega mejhnega mehurčka pričakovanj, torej da se bo vsak zmenek odvil po vnaprejšnih željah oz. pričakovanjih in bo treba, če nasprot sedi tip z možgani, da ženska še kaj več pokaže, kot sam dober body, ker jaz osebno se na to poserjem če je ženska lepa, hkrati pa preveč podrejena.

Jaz ti dam kar prav! Sem že v srednjih letih in sem nekako mnenja, da naj moški “osvaja”, ženska je pa tista, ki na nek način vodi igro. Seksualno agresivne, vulgarne ženske se mi ne zdijo privlačne in če je vse skupaj zbanalizirano samo na vizualni efekt, potem gre res lahko samo za hitre osvojitve. Zanimiva, kvalitetna ženska (seveda izgled ni zanemarljiv-pa ni treba da je lepotica), je pravemu moškemu večen izziv, opora in priložnost, da odraste. Seveda morata biti oba približno enako kvalitetna-čeprav različna. Življenje pa vsakega obrusi in obtolče, lep je pa (zame) vsak, ki je pristen, empatičen in duhovit, pa čeprav drugačen od večine.

Res je, zato se bolje držati stran od bab, ker ste itak vse iste, nevredne truda in časa…:)))
[/quote]

Tlele si pa mim usekal…nismo use iste…a deci ste tud usi isti??

Res je, zato se bolje držati stran od bab, ker ste itak vse iste, nevredne truda in časa…:)))
[/quote]

Tlele si pa mim usekal…nismo use iste…a deci ste tud usi isti??
[/quote]

Pozdravljena usoda naju je ponovno združila, mislim da bi se morala končno spoznati tudi v reali.
Kaj pa ti meniš?

Tlele si pa mim usekal…nismo use iste…a deci ste tud usi isti??
[/quote]

Pozdravljena usoda naju je ponovno združila, mislim da bi se morala končno spoznati tudi v reali.
Kaj pa ti meniš?
[/quote]

Sem sicer ena druga, ampak zdi se mi, da tvoj pristop ne bo obrodil sadov. Srečno!

Pozdravljena usoda naju je ponovno združila, mislim da bi se morala končno spoznati tudi v reali.
Kaj pa ti meniš?
[/quote]

Sem sicer ena druga, ampak zdi se mi, da tvoj pristop ne bo obrodil sadov. Srečno!
[/quote]

Če ne poskusiš, ne boš nikoli izvedel.
Hvala za lepe želje, jih bom potreboval. 🙂

Tlele si pa mim usekal…nismo use iste…a deci ste tud usi isti??
[/quote]

Pozdravljena usoda naju je ponovno združila, mislim da bi se morala končno spoznati tudi v reali.
Kaj pa ti meniš?
[/quote]

A mislš, da naju je? 🙂

Se strinjam z napisanim.
Bo pač samski ostal, tako kot bodo tudi določene ženske. Tudi moški potrebuje zaželenost. Če ga ne bo dobil od vas lepotic, po poskusil pri manj privlačnih in s to punco ostal z razlogom, da “videz ni vse”.

Ampak ženske so zelo raznolika bitja, nekatere so zelo privlačne pa pokažejo interes (te so zelo redke), nekatere so slabega videza, pa pričakujejo lepotca, spet druge ne komplicirajo in se ujamejo s prvim sosedom, so pa tudi tiste, ki jim enostavno ni do moških (slabe izkušnje ipd.) in teh je vedno več, pa lahko osvajaš in se trudiš kakor želiš, ta tip žensk ponavadi nikoli ne zapade v zvezo, ampak si poiščejo kolegice, moške pa zavračajo in se jih izogibajo… Zelo hitro se opazi, če je ženska zmožna biti v zvezi ali ne.

Če človek ne študira samo o ženskah, je 30 (različnih) žensk letno zelo velika cifra. A se ti zavedaš, da je tukaj že kar nekaj vmes takojšnjih zavrnitev? Samozavestnemu študentu, ki ne študira o stroki ampak o ženskah… kot da je samozavest vse, bodimo realni, videz je eden od ključnih dejavnikov, na silo ne gre. Kar dosti ljudi poznam, ki so se spoznali bolj kot ne v prvo in ostali skupaj, ne da vi filozofirate, da je 30 žensk (potencialnih kandidatk) v 365 dneh malo, pa to so že skoraj 3-je zmenki v 1 mesecu. Se sploh ne čudim, da avtorja to že bega, ker bi znalo biti alarmantno, da je nekje nekaj narobe, da ne rata. Nekdo tukaj še nikoli ni bil v teh vodah zgleda, da take klatite…

Ja kaj, mu je pač hobi hojenje na zmenke.

To, da se večina poparčka s prvim, ki pride mimo, pa čist drži.

Seveda pa s eje treba, če nekdo hoče letno spoznati 30 novih bab, vsaj malo angažirati v tej smeri. No, večina gre po liniji najmanjšega odpora, en zmenek letno in že kr takoj zveza.

Malo creepy hobby, če v življenju nimaš nič drugega… Ampak 30 je vsekakor že visoko nad povprečjem.

Dobivanje z babami je projektno delo, kot vse drugo. dec, ki hoče biti resen v tem, mora vložiti nekaj v to, veliko prostega časa, denarja v cunje…

Večina ljudi v lajfu počne ravno nasprotno, fokus lajfa jim je nekaj povsem drugega, partnerja pa poberejo mimogrede ali sploh ne. Zato so ženskarji uspešni. ker svoj čas in interes v celoti vložijo tja, kamor ga večina dedcev ne.

Joj, cela drama :))))

Lej, fekt, nisi ženska in nikdar ne boš ženska. Lahko se razpočiš od filozofiranja in teoritiziranja, razstavljanja na prafaktorje in analiziranja, ampak nikdar ne boš vedel kako je biti v naši koži, kakšne privilegije ima biti ženska, kaj lahko izbiramo, kdaj se lahko mulamo in kdaj vas od*ukamo, če nam paše. Ne zmanjka vas, vedno je za prvim vogalom nov kandidat, pa še par njegovih sodelavcev in kolegov. Ne zmanjka. Nikoli.

Vem, da bi strašno rad verjel, da so (ste) moški na boljšem, da ste odločilen faktor, tolče ti ven ta agonija iz vseh pritiklin, v vseh objavah, ampak ženska je ženska in 3/4 moških se bo slej ko prej raztrgalo za to, kar mu ženska ponuja. Če se kakšen noče, ni problema, srečno, frajer … Naslednji. Tako je bilo in tako bo ostalo, pa če ti zmečeš ven ves gnev tega sveta. Mirno cepetaj dalje, če te je volja, meni je vseeno, samo skušam ti povedat, da je ta tvoj fajt tukaj sizifivo delo. Dobre ženske bodo vedno 3 korake pred tabo. Vedno. 🙂
[/quote]
Ja hvala za krasno demonstracijo kako ful of shit ste moderne (mlade) zenske, ko spregovorite odkrito. Motis se le v enem. So nacini, da moski izkusi to kar tu pravis, z zenske plati. In jaz sem dal dovolj tega zgodi, da vem, da to kar si sicer napisala res velja. In se dosti vec bi lahko napisal. Vendar le za mlade zahodnjakinje. Zato pa tudi niste uporabne za kaj drugega kot da se vas iskoristi za svoje potrebe in zdravo.
Cao 😉


Te bom poducil. Pravi intelektualec je razmisljujoce bitje. Ima mnenje glede vsega zivega. In to mnenje zna tudi utemeljiti. Z argumenti. Stanje, vzroke, posledice, karkoli. Ne le o podrocjih, ki se ga direktno ticejo. Tudi na splosno. Kar zahteva vsesplosno razgledanost. Toliko bolje pa, ce za vsem tem stojijo tudi izkusnje. Skratka, kar ti dozivljas kod pritozevanje, je zgolj argumenrirana utemeljivete sedanjosti, vzrokov za le to in posledic. Ti imas cisto prevec srednjesolsko predstavo o tem kako se obnasajo uspesni ljudje.
[/quote]

V čem si pa ti uspešen, a v jamru nad babami?
[/quote]
Mislim, kaksno si samo ti zmedeno bitje. Potem pa v naslednjem postu o zenskah napises to kar ze ves cas pravim. “Komedijant”, lol.


Najprej se mi neki usajas, ko napisem, da se clovek zkozi zmenkarijo s 30 zenskami letno mora nekaj nauciti. Skratka, argumentiram, da ne gre za nobenega obicajnega loleka, ki kot sam pises, ostane s prvo ali drugo, ki je za njega pokazala zanimanje.

Potem mi gres pisat, da je mala sala za studenta, da gre s 30 razlicnimi zenskami letno na zmenke. Ko oba veva, da kaj takega pocno le velike izjeme. S 30 razlicnimi zenskami na 1:1 zmenek, dva, tri, … V enem letu? Si slucajno ze ti bil v enem letu s toliki na raznih zmenkih? Jaz sem. V enem mesecu. No, pa ti? Skratka, kaj se mi spravljas kontrirat samo zato da kontriras? Te jebe, da nisem luzer kot si sam? No, povej, iskreno? Si upas?

Ker mene ne moti, da mi kontriras. Tehtno, z argumenti. To kar pa ti pocnes pa samo odraza neko frustriranost z mano, zenskami. Pa ravno meni gres potem ocitati. Ko sem ti lepo napisal, da sem bil v zadnjih letih v vec zvezah kot si ti imel seksov. Saj ves zakaj sem ti to rekel! a ne? Ker ves, da veva, da gre za resnico. In ker si mi ocital kako nisem za zenske, bl bla. Ker si drugi pol forumskih “edino resna zveza je okay” kalibrov. S to razliko, da ti ne preneses drugega kot vecne drkedzije. Po zelji. Ni mi pa treba srati na vse kaj napisem, potem pa napisati 10 cm nize vec ali manj isto. Daj strezni se no…

New Report

Close