Najdi forum

Naslovnica Forum Style.Over.Net Opravljivka Čudovota Katja Jevšek

Čudovota Katja Jevšek

Vremenarka na pop tv, Katja Jevšek je bila danes čudovita. Bela majica, črne pajkice, rjave najlonke in rjavi čevlji z visoko peto. Na kratko, elegantna.
Kakšna pa se vam zdi Katja Jevšek?

Pogrešam Danico.

https://youtu.be/_ABEbFr3p5I

To niso bile pajkice, ampak leggins hlače – kavbojke z elastanom 🙂
A je suša, pomanjkanje, pa je tudi Katja dobra za stimulacijo 🙂 ( Sarkazem off).

Katja, štajerka vremenarka. Je že cajt, da si pri 41ih si ustvari družino; ali pa se je odločila, da ne bo širila svojega genetskega materiala? Taki luštni mali štajerčki :))))

Naj zdrava ostane, pa še naprej se bomo smeljali kdaj ob kakšnem njenem štajersko iz ust izletenem besednem spodrsljaju .

Vem pa da ko ona napove dež in meglo, sem zadovoljna tudi z dežjem in meglo. Zelo prijetna vremenarka je.

Je čisto o.k. Ni pa noben presežek v nobenem smislu.
Danes nisem videla te famozne oprave.
Mogoče bom kasneje iz firbca zavrtela nazaj ;). Pop Tv redko gledam, tako da se zna zgoditi, da bom celo pozabila.

Meni je Jevškova ena najbolj odurnih oseb na tv. Ne toliko zaradi videza (čeprav bolj paše v reklamo za kakšno Dukat margarino), kot zaradi pačenja oz. afnanja – ko bere, zavija s tistim glasom kot volkulja. Fujjjjjj, takoj menjam kanal.
Druga katastrofa je pa tista ženska ki “žveči” besede v Popin-u, Jambrekova 🙁 Bolijo ušesa.

je ona v visokih petkah in žabah. Ji pa visoke petke pašejo.
Na pop se mi tudi dopade Katarina Matejčič.

Danes sem jo čakal, da napove vreme, pa jo ni bilo.

skrbi, bo danes. Bomo videli kakšna bo.


Enkrat sem brala njen intervju, kjer je pisalo, da ne more imeti otrok.

Danes je bila spet čudovita. Modra obleka, rjave najlonke, rjavi salonarji z res visoko petko in z rdečo šminko na ustnicah. Meni je njen outfit res lep.

Meni pa deluje tako nepokvarjena in prijazna. Prav ena milina je.

ali je še z onim gorenjskim švercerjem mamil?

Hmmm a ni Štajerska del Slovenije? Al bi moral sam po lublansk kvakat dab blo teb všeč enede!?

Hmmm a ni Štajerska del Slovenije? Al bi moral sam po lublansk kvakat dab blo teb všeč enede!?
[/quote]

Ha?? Ka te češ ti? Ka te tebi prèveč tota korona seka zaj? Ki te piše v mojem posti, da sn’ jaz tota žabarka?

Najhuje pa je, ka se tota gospodiča kljub fsemu trudu še ni naučila, “zmerno do pretežno oblâââčno” pravilno slovnično izgovoriti… Po 20ih letih jo še vedno odnese s totim naglasom 🙂 Ampak to je njen zaščitni znak. Kljub temu, da je vsa leta imela na TV učiteljice izgovorjave slovnično pravilne slovenščine.

Meni je antipatična zaradi govora, moti me njena izgovorjava in glasni vdihi…in tiste bedaste nebuloze na koncu napovedi.
Ko ona napoveduje vreme, nikoli ne vem kakšno bo, ker slišim samo njeno antipatično govorjenje.
Kot ženska je vizualno ne bom ocenjevala, to je domena moških.

Tudi Jana Morelj mi ni več všeč, se je preveč “zafnala”.
Denar vse pokvari.

Ha?? Ka te češ ti? Ka te tebi prèveč tota korona seka zaj? Ki te piše v mojem posti, da sn’ jaz tota žabarka?

Najhuje pa je, ka se tota gospodiča kljub fsemu trudu še ni naučila, “zmerno do pretežno oblâââčno” pravilno slovnično izgovoriti… Po 20ih letih jo še vedno odnese s totim naglasom 🙂 Ampak to je njen zaščitni znak. Kljub temu, da je vsa leta imela na TV učiteljice izgovorjave slovnično pravilne slovenščine.
[/quote]

lajajoča štajerka, težko za poslušat

Prekmurka?

Jana Morelj mi je bila edina (na začetku) cool vremenarka. Tudi Danica Lovenjak mi je bila všeč. Sedaj bi lahko vse te babe dal v en koš. Ko človek pogleda se mal po drugih državah te njihove vremenarke, mu vzame sapo, ko vidi kakšne baby so. Dobro, pustmo Italijane. Oni so pa v uniformah.

Joj, kako imate to trzka zivljenja, ker vas vse moti! Vse so lustne, naglasi so pa meni simpaticni.

lajajoča štajerka, težko za poslušat
[/quote]

Če pišeš za Jevškovo, imaš prav.

jaz pa nikakor nisem štajerka -sem rojena ljubljančanka, amo spustila sem sem na njen nivo v odgovoru avtorici, iz užitka :))

Mater ste obsedeni s to žensko, predvsem pa kaj ima oblečeno. Upam, da ne boste vsak dan posebej to napisali.

se strinjam. če si vremenar, napoveduj vreme, neke neumesne zgodbe ki nimajo veze z vremenom ne sodijo zraven. ženska je preveč zaafnana, ne morem poslušat njene napovedi

Danes spet čudovita Katja. Oblečena v črne pajkice, rjave najlonke, rjave salonarje z visoko tanko petko in belo polprosojno srajco. Še posebej njami je imela gležnje v rjavih najlonkah in živo rdeče ustnice. Ni kaj čudovita je.

Katja Jevšek je ” bivša” Velenjčanka.
Res je postavna, prijazna, lepo govori…
Jana je presuha….pa grdo zavija…

New Report

Close