Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Čutim,

Čutim,

…pravzaprav vem,da bom v kratkem kot Zajček.
Ampak jaz se ponavadi v taki situaciji umaknem..
Lepi ste vsi in rad vas imam!
Sp

Če se umakneš , si v svoji žalosti sam in to boli . Če jo deliš na nek način s prijatelji , se nekako porazdeli , ker čutijo s teboj. Če si mislil tak umik .
Drugače pa ojej , menda res ni tako ?

Zajček!
Točno veš kaj mislim!Enaka situacija tvoji!pa nimam namena jamrat,sam,ko me enkrat nenadoma ne bo tu,se ve,kaj se je zgodilo.
Sp

Madona ! Nehi ! Nikar se ne zavleci nikamor prosim te !!!!!
Verjemi mi , veliko lažje je povedati , govoriti o tem , manj boli res !
Samo ne odit , glej sama sem imela pogum in sem povedala , pa veš , da mi je malo odleglo .
Rekla sem ti , čeprav se sliši komu od zunaj ( ne iz te gmajne ) neumno , ampak tukaj gor so prijatelji in njihove besede oblažijo rane !
Pa veš , če hočeš mi lahko pišeš tudi na mail , samo ne izgini ..
Ne zavleci se v luknjo .
Vsaj malo pa le lahko zaupaš mojim besedam !!

še tole…nikoli se nihče ni odzval na take stvari z odzivom , da je to jamranje . O, ne…

Lepo brati tvoje besede,vendar vseeno….pravzaprav ne bi o tem,ker se in še koga preveč razkrivam..
kako si zajček?sva zgleda kar sama tukaj nocoj?
Sp

Saj to sem jaz rekel!sam zase tako mislim!Nobenega nočem v to vpletat!
Sp

No, ravno nisem najboljše volje sedaj ko vem kako ti je..
Menda sva res sama ja :)) malo šarim tukaj , potem grem pa opravit to grozno neprijetno delo , ki se mu reče likanje. Sem stisnjena ob zid , se mu ne morem izognit :))) likanju mislim !

Rekla bom samo : razumem !

Zajči!jaz doma počnem res skoraj vse.Likat pa nočem,ker mi je odvratno.In tudi naučiti se nočem,ker če imam malo bolj fancy hlače(beri nezlikane),ne bo nikogar hudič pobral!
dol z likanjem,mater pa kdo se je to opravilo izmislil?
Sp

Pismo,pa a smo res taki knedli,da se ne moremo zmenit med sabo?
in se sprva mučimo tako,pol je obdobje nebes,in hip zatem pa ……kako bi rekel…..realnosti najbrž?
Sp

Fancy hlače :))))))))))
nimam pojma kdo si je zmislil , je pa res hudo nezanimivo in zoprno delo. Ma dej , sem bom poenostavila kar se da :))
Rada bi tudi spet po dolgem času prijela kakšno knjigo v roke in brala ..

Veš da si napisal odlično definicijo tega.
Stanje nebes ja , nepojemljivo lepo , naravnost veličastno ko misliš da sanjaš in ne da živiš , ja še prej je mučenje ( no tega ne bi pojasnjevala se pa razume ) , in ja potem točno tako kot si rekel ….kruta realnost .
Ej , odlično si tole napisal !
Samo je pa nekaj veš .
Tale kruta realnost …nekateri jo znajo zaobiti in zadevo peljejo povsem kontrolirano v nov začetek—tudi uspešno– .

Beri…………nas………………..na ………………forumu………………….!
mi smo branje za anale!
Med našimi vrsticami zveš vse!
In,če imaš kaj pisateljske žilice,si že blizu tega,da si zvezda!
Sp

Ja tukaj je obvezno čtivo , ki ga piše življenje . Je odsev stanja , življenja in misli povsem in predvsem čudovitih ljudi .
Iz tega čtiva se da marsikaj naučiti in potegniti ven . Je naša najboljša šola za življenje….posti , ki jih piše življenje.
To ja , je dejstvo .
Seveda pa je treba znati brat !

med vrsticami,seveda!
Sp

Očitno ne midva :-(((((
Sp

Ma evo me, jebemti ………. a zdej pa že dva ?????????

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

absolutno !

:))))))))))))))))))))))))))))

yap to dragi moj Sprevržko ! JE PA KRUTA REALNOST !

Yeeeeeeeeeessssssssss, linčajmo ga, tega norca,
ki je likalniku izumu, bemtiš bemtiš!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Padec se reče temu, sprevržko, grd padec,
ki pusti za seboj rano, polno peska, ki še dolgo
boli in skeli. In še potem, ko misliš, da je rana
zaceljena, včasih v njej zaboli drobceni, miceni
kamenček, ki se premakne …

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

He he , ta je dobra…

zajči?
a grem lahko zdaj ženo ………..,tako,sam kot substitut za tisto,kar sva oba imela v mislih?
Sp

New Report

Close