Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ČVEKE!!!

ČVEKE!!!

Ja kako pa v vrtcu potem je?

Eh, zakaj bi se poslovila? Verjetno bi šla samo na sosednji forum….ha ha
no, saj veš, da se hecam…. ali pa…..kaj veš….
Grem jaz spat! Ker bo ponoči verjetno zopet “zabava”…
pa pa!

Upam, da nisi huda, ker sem ti tak lep post (julijke pa sobota) pokvarla.Oziroma, upam, da se te ni nalezla tale zajedljivost, ki vlada nekaj dni že na forumu. A si prebrala o šamponu?

Lahko noč.

Zabava ???, pa daj reci mu, naj ti da vsaj to noč mir, ha ha ha.

Ne, saj sem razumela, sam da jaz temu rečem UZBUNA in ne zabava, ZABAVA je nekaj drugega ;-)))

:-(((((((

Sam, malo mu pa vzgojiteljica pomaga.

Doma pa rajš salto iz stolčka, kot da bi sam jedel. Prejšnjo nedeljo je 1,5 ure mrcvaril pol zrezka in krompir:-((((((((((

Adijo pamet! Nagaja pa tako, da “gate trga”…..:-((((((((!

OK! te pa UZBUNA…hi hi

………….gate trga……………. :-))))

A veš, da sem danes naredila dobro delo???

No, vsaj zdi se mi tako, sam nevem ali bo obrodilo sadove.

Kaj pa?

Ziher bo, če je dobronamerno!

Sem vedla, da boš vprašala.

Sicer našemu pobu kar veliko berem, pa vendar sem se odločila za drugo pot. V kleti sem našla zaklad. Moje najljubše knjige. To je ena zbirka DOBRO JE ZNATI, ki je izšla leta 1976, torej sem štela še leto manj kot moj sinko zdaj, ko sem jo dobila. Knjgic je 6, žal sem jih našla 5. Naslovi: Mala gospodinja, Mojstri pri hiši, Čudežna šivanka, Štorklja gre v pokoj in Bonton za otroke. In viš, to zadnjo sem izbrala, da jo “serviram” pobalinu ta teden, ko bo na počitnicah doma z menoj. Knjige so super napisane in prav vesela sem, da jih bom spet lahko prebrala. Recimo v Mali gospodinji so tudi preprosti recepti, pa v šivanki se naučiš recimo zašiti gumb in podobne zadeve, medtem ko je v štorklji itak vse narisano ;-)))

In tale bonton se mu je dopadel, kar ni hotel, da neham brat. Jutri nadaljujeva in upam, da bo padlo na plodna tla, pa najsi je fant še tako priden, moraš to jovo na novo ves čas razlagat kaj in kako.

ker stara ura kliče, da sem zaspana, pa čeprav me nova prepričuje, da ni res……….se bom vseeno poslovila. Malo me pa že res učke bolijo. Želim ti prijeten spanec in poljubček tvojemu L.

Nočka

Suuuper!

Jaz jih tudi še imam (te knjigice), mega so! Pa ravno bonton se je v preteklosti mene najbolj prijel… bo treba ponovno prebrat!;-)))))))))

Zagotovljen uspeh!

New Report

Close