Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Cviček

Cviček

Edina dobra lastnost cvička je to, da če ga spiješ kakšen kozarec preveč, zjutraj nisi tak kot bi te kamion povozil. Okus je pa bolj tako, tako. Z enim Nemcem sva šla enkrat na pijačo, pa sem si naročil cviček, ker sem vozil. Švaba je hotel pa isto kot jaz. Na očeh sem mu videl, da ga je komaj, komaj dol spravil.
Belokrajnci so mi mnogo boljši. Prav tako nisi preveč bolan po njih, okus je pa, kot bi pil cviček na stereoidih.

Saj tudi po naših koncih je pa frankinja zadnje čase doživela razcvet in vi govorijo o nreki bogati zgodbi, ko pa vidim na vsaki prireditvi ob koncu vse govedne nažrene, da niti satt ne morejo, pa vidiš za kako zgodbo gre in kulturo pitja, da ni nič drugače , kot je bilo takrat , ko še ni bilo zgodbe in je bilo samo žretje in nalivanje. Le da to “zgodbo” oblast podpira in se sme povsod reklamirat in širit.

In te “zgodbe” se podpirajo in ščitijo čisto povsod. Se peljem nedolgo nazaj malo po drugi uri ponoči iz ene od prireditev in v prvem krožnem prometu dobesedno na vhodu v krožni stoji policijsko vozilo in dva policista, pa me nista ustavila. Ker se ljudi, ki prihajo iz takih prireditev , očitno ne ustavlja…vse je šlo v 3pm, vam povem, pa njaj gre za cviček ali karkoli drugega.

Točno tako.. Lokalci iz tistih krajev, kjer se prideluje, pa ga pijejo namesto vode… pravijo, da za žejo. Cviček je samo ena ocetnica, ki večini uživalcev hitro in poceni da občutek pijanosti, ki ga tako potrebujejo. Cviček žal ni gurmansko vino.

Odgovor na objavo uporabnika
poceni vino za pribijanje, 07.12.2019 ob 22:34

Točno tako.. Lokalci iz tistih krajev, kjer se prideluje, pa ga pijejo namesto vode… pravijo, da za žejo. Cviček je samo ena ocetnica, ki večini uživalcev hitro in poceni da občutek pijanosti, ki ga tako potrebujejo. Cviček žal ni gurmansko vino.

ali si kdaj pomislil na to, da je isto z ženskami.

Dajva se enkrat srečati na veselici, pa ti kar ktiziraj cviček, med tem ko bom  tvojo bejbo povabil na ples.

Spoštujmo že končno enkrat stvar okusa

 

New Report

Close