Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek da …

da …

sem si fuuuuuuuuul odpočil :):):)

Jani želi barbari ful lepo popoldne :))

Yeeeeeeeeeeeeeesssssssssss,
Yeeeeeeeeeeeeeesssssssssss,
Barbi, to si močno močno želim, tako
zelo močno, ker bi potem lahko koga
še celo razveselila, yeeeeeessssssss!

Pliiiiiiiizzzzzzzzzzz , pliiiiiiizzzzzzzz , bi limala ja,
res bi limala, pa tudi jaz bi se nalimala, pa
prlimala, pa ne ta T. ampak bi se prlimala na
G., pa limat bi znala, pa bi moji Niobi odejico
poslala ……. yeeeeeeeeeeeessssssssss!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Hja, če bo ta mala šola za limanje potekala v živo, potem se prjavim :)))))

a dej dej … ti pa tko vse že znaš :)))

v živo bo kej drugega .. ne pa klikanje pa tipkanje …

zajči bi zdej rekla .. da ne boš svinjal 😉

čau!

Ha.

Jaz bi bil v živo vsekakor tudi za klikanje in limanje in tipkanje …..seveda, v vseh možnih aspektih teh besedi…..

Zdej o svinjanju….sploh nisem vedel da je bil včeri petek 13….ko sem imel tolk svinjanja okrog sebe….zato danes neč o tem…

Je pa hudič, da takole nastaviš idealne pogoje za svinjat…pol pa švrk stran, izhod na desnoooooooooooooooo :)))))))))))))

Sicer pa nič takega…tipično tjavendanovsko….zakurit iz spizdit :))) tako si držimo poželenje pokonci :)))

oo madoniš,da se neb ti klal rad..aa? Mislim,da ti ni to zdejle v navado prišlo..uhhhh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Oj Barbi..pr nas smo tudi vsi bolni…no ja tanajbolj hudobnega se ne prime..heheh

No pestro je ti rečem,če je mene položilo….
Želim ti čimanj skrbi,pa neprespanih noči…..da se tvoj mišek čimpreje pozdravi…Mi namreč še te sreče nimamo,kajti ni opaziti da gre kaj na bolje,razen tega,da smo se že dvakrat vrnili k zdravniku,ker se stanje slabša….EKO! Vse lepo ti želim…..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close