Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Da bi ga strela nesla!!!

Da bi ga strela nesla!!!

tega čistilca ulic!Vsak torek začne ta jumbo jet rohneti že ob petih!In kot po pravilu ob torkih za en drek spim.Danes ponoči pa še posebno slabo!
En zelo velik razlog!
Sp

P.s.: a je tudi pri vas to rogovilo smetarsko tako glasno?

Ja, pa res je v torek :))) Pri nas nameč v torek pobirajo ostale odpadke in včasih že pred šesto gredo tukaj mimo…pol pa tisti kontejner 10 x strosi, da nas ja vse zbudi.
Samo jebat ga…

Zakaj pa si slabo spal?
Lepo dobro jutro ti želim!

Jutro poletka!
Pri nas praznijo kontejnerje ob ponedeljkih čez dan in tisti me ne motijo,moti me pometalec ulic,ki nas drka v glavo ob torkih ponoči.
Slabo spal?Hja,neki z ljubeznijo naj bi bilo 😉
Sp

Pri nas je na ročni pogon…….zato pa ne rohni tako glasno……:-))

Mi na srečo pometalcev nimamo…še vedno so za te stvari delavci javnih del, ki vse naredijo “ročno”.

Hm…z ljubeznijo praviš…katera pa te je spravila do tega da si slabo spal? Primarna ali sekundarna stran?

Ljubica!

P.s.: žena me je že davno prej! :-(((

Se pravi manjše kot je selo,bolj se folk afna z neko tehniko,ki nas jebe v glavo.

Ne bi ravno o tem…. moje selo je tako kot tvoje selo (po velikosti)… Bahate se pa zaradi turizma, najbrž….

Kako si kaj spančkal (kolikor si, no)?!
Cmoka, prijatelj!

Žal mi je…samo sem prepričana, da te ni hotela tako prizadeti, da ti ne bi mogel spati. Mogoče je imela le slab dan in bo danes vse skupaj le še bežen spomin…
Držim pesti, da bo OK in da boš to noč lepše spal.
Cmokeca!

Žverči!Mislil sem na naše selo!
Turizem?Kej je pej tu?
Spal?Sova ponoči lepše spi,kot jaz!
Sp

Dragi moj, dovoli da te malo pocrkljam…naj te moj poljubcek spravi pokonci, naj ti moj nasmeh odmvzame vse skrbi in tezave…naj ti moja pozitivna misel naredi lep pogled v danasnjem jutru in ne pozabi, da sem tvoja prijateljica v dobrem in slabem.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Kljuka, boš imel vsaj ulico čisto, namesto da bi na kontejner dal kako žgano flašo (naprimer sadjevec )za dobro voljo in da ti še bolje počistijo , ti jih pa kurcaš
bay

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Sonči!če bi rada seksala,povej kar naravnost!Drugače ti pa ta jumbo jet pošljem tja,pol bi videla,kako bi se ti počutila.
saj kure ob torkih jajc nočejo nest,pa petelin ne kikirika,pa Franci je skrit pod mizo,pa žena renči,pa cura ne vstane…in to samo zaradi tega usranega čistilca ulic,za katerem moraš potem še sam pomesti!
Sp

New Report

Close