Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Da je Marko crnkovič napisal tak odličen članek!

Da je Marko crnkovič napisal tak odličen članek!

Kaj pa jokcate kvazi desnicarji? Raj poglejte kake svinjarije v twitih pise bivsi direktor radija in ostala SDS falanga. Obsedeni so s p*dri, psi, kurbami in lezbijkami. Clovek bi rekel, da vsi povrsti skrivajo okostnjake v omari. Sej ste gledali “american beauty”, a? Najhujsi ortodoksni desnicarski fotr v filmu je bil navadna p*dercina. In tako to ponavadi tudi je. Z zmerjanjem samo nastavljas ogledalo okolici.

Pa nehajte ze enacit desnico z SDS, prosim vas. SDS ni prava desnica! So prej neka cudna zmes nacionalno socialnih eks komunistov.

Prave desnice pri nas ni, zato pa levi pol serje po nas ze od 1991.

O naši mentaliteti ste tukaj vse jasno pokazali na konkretnih primerih… da pa vas oboji kradejo pa ni važno a ne? En obsojen na neznanem kraju ob neznanem času. Kaj, če bi vas obsodili na tak način? Pa ne zagovarjam desnice, imajo marsikaj masla na glavi. Na drugi strani naj ga vaše hčere vlečejo županom za službo in nikomur nič. Važno, da je Ljubljana najlepše mesto na svetu. Da o njegovih potomcih sploh ne govorim. Plus vsa njihova nesnaga v parlamentu. Ne, tudi ti niso brez afer. Ampak resno ljudje, da greste tako goreče zagovarjati ljudi, ki vas pahujejo v še večjo bedo z delitvijo na leve in desne pa ne morem verjet. Pri nas teh dveh polov sploh ni.Politično ne. So samo barabe, ki se vam smejejo v glavo, ker vam nekaznovano kradejo, medtem, ko vi soseda zmerjate, da je komunist!


Srbsko dete (Crnković), vedno reagira z 20-letno zamudo.
Všečno tistim, ki nikoli ne preberejo česa drugega!

Ravno zato, ker je vse kar naštevaš, ne grem prebrat članka.

Če se komu ljubi njegovo srrračkanje brat, se priporočam za cliff notes.

Levi in desni so enaki v zmerjanju in oboji enako manipulirajo z ljudmi. A oboji vidijo le drugo stran, sebe pa ne.

Dej mi en primer levaskega zmerjanja s psi, kur*ami, pasje*ebci in podobnim, da vidim to enakost…

jst sem ga nehal brat, ko sem prebral, da je bil poročen z 10 let starejšo žensko…., ooo, fakk, sm si mislil in nehal.
Sm to o Jajatu mi je pa super, tako, da ga bom spet zečel, pohvalno, čeprav bi lahko bil še bolj direkten.


Kaj se čudiš Martin?
Visok IQ!!!!!

ne vem no, kaj je takega na tem članku, jaz tega tipa ne cenim
zmerjajo eni in drugi, ni to prioriteta desničarjev
kdo ima pa oblast v rokah, pa vemo in
se mi zdi, da so tile, ki so danes na oblasti dosti hujši, pokradli so nas, uničili so nam vse od zdravstva naprej
ne dovolijo da bi bil Jankovič kaznovan, ni jih sram brisati dokazov o farmacevtki…hja, le kdo ga ščiti in zakaj? Mafijski posli?
Bavcon, pravnik in Kučan, oba bivša udbaša sta lepo poskrbela za svoje riti
Bavcon je napisal zakon tako, da sedaj sodišče ni dovolilo vpogleda v to, kdo je hodil k upravi NLB – kdo nas je pokradel, kdo je opral milijardo iranskega denarja …. in ja, Kučko je že takrat dobro vedel, kako naj se spišejo zakoni, da ne bo ogrožen, on in njegova klika
veš, s pisanjem prikrojenih zakonov se lahko nakrade dosti, dosti več….gre za sistemsko krajo priviligirane kaste….in ja, niso to desničarji
in letos smo spet padli za 3 mesta in postali še bolj koruptivna država, kaj imajo s tem desničarji, da smo se znašli med afriškimi državami, uvrstili smo se takoj za Bocvano

To, da si novinarji Večera ne zaslužijo imena novinar itak vemo. Jaz včasih kaj preberem, zato da se mi bruha.

Dej mi en primer levaskega zmerjanja s psi, kur*ami, pasje*ebci in podobnim, da vidim to enakost…
[/quote]

To je res domena nekaterih desničarjev. niso pa vsi taki, da ne bo pomote.

ne vem no, kaj je takega na tem članku, jaz tega tipa ne cenim
zmerjajo eni in drugi, ni to prioriteta desničarjev
kdo ima pa oblast v rokah, pa vemo in
se mi zdi, da so tile, ki so danes na oblasti dosti hujši, pokradli so nas, uničili so nam vse od zdravstva naprej
ne dovolijo da bi bil Jankovič kaznovan, ni jih sram brisati dokazov o farmacevtki…hja, le kdo ga ščiti in zakaj? Mafijski posli?
Bavcon, pravnik in Kučan, oba bivša udbaša sta lepo poskrbela za svoje riti
Bavcon je napisal zakon tako, da sedaj sodišče ni dovolilo vpogleda v to, kdo je hodil k upravi NLB – kdo nas je pokradel, kdo je opral milijardo iranskega denarja …. in ja, Kučko je že takrat dobro vedel, kako naj se spišejo zakoni, da ne bo ogrožen, on in njegova klika
veš, s pisanjem prikrojenih zakonov se lahko nakrade dosti, dosti več….gre za sistemsko krajo priviligirane kaste….in ja, niso to desničarji
in letos smo spet padli za 3 mesta in postali še bolj koruptivna država, kaj imajo s tem desničarji, da smo se znašli med afriškimi državami, uvrstili smo se takoj za Bocvano

To, da si novinarji Večera ne zaslužijo imena novinar itak vemo. Jaz včasih kaj preberem, zato da se mi bruha.
[/quote]

Res no. Kaj se dogaja z Večerom???

No, tule je pa odgovor na članek, pa se mi zdi, da je tole dosti bolj pomembno, kot pa vsi verbalni delikti desničarjev in levičarjev skupaj!
http://nova24tv.si/kolumna/pogine-naj-stekli-pes/


Ne potrebujemo ne levice in ne desnice.
Potrebujemo samo nekoga, ki bo vrgel bombo na parlament in uničil to mafijsko golazen.

sem preletel/prebral članek. Po njegovo desno je= SDS. zelo blizu SDS (po teh merilih) pristaneš tudi če se ne strinjaš s trenutno politiko, oz če kako rečeš prejenike Prešernove nagrade, stavkajoče učitelje.

me pa zanima kaj oz kje bi markc iskal krivce za recimo odpuščanja v cimosu, ki so ga “tapravi” tako zelo dobro prodali. Tako zelo, da so kmalu pop prodaji začeli talati knjižice. Aja markec verjento tega problema n epozna. Tako kot ne pozna koliko nas bo koštal odhod panasonica stran od Gorenja. Aja, saj firmo ja vodijo tapravi. Gorenje je na poti k temu, beri iskanju kupca in posledično zelo verjento odpuščanjim. Pa verjento do vojske in poraznega stanja še ni prišel. Predvidevam da bo tule iskal krivce pri janezu, pa mogoče v časovnem obdobju 2004-2008

mimogrede kar se pritožb čez prejemnike nagrade tiče,sploh čez tisto ustvarjalko tisto ko je razrezala državno zastavo….saj veste kam sodi uničevanje državnih simbolov? če ne veste poskusite, pa poročajte

Žal je markcev domet malce preveč omejen, pa malo preveč v levo vleče. Da bi ga človek jemal resno, sploh kot nek nevtralen, razumen pristop k ocenitvi trenutne slike.

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

Popay, najbrž misliš, kako si ti do žensk v redu, pa oh in sploh. Ampak, če rad fukaš oziroma če si obeseden z žensko pi*ko, to še ne pomeni, da imaš v redu in dober odnos do žensk. Da jih razumeš, spoštuješ in ceniš. Ti imas v resnici do žensk prav obupno ponižujoč odnos! In s svojim pisanjem jih žališ.

govoriti o kulturi izražanja levičarjev je malce za lase privlečeno. Če samo vzamemo citirani članek …že sam naslov veliko pove….zaustaviti stekle pse desnice…naprej…..kakšna sodrga so postali desničarji v zadnjih 26 letih…če je kulturno pisanje z izbranimi besedami???? kulturno zagotovo ni, z izbranimi besedami pa zagotovo, žal z negativno konotacijo.

še enkrat….idiotskih desničarjev je nekaj deset….idiotskih levičarjev bistveno, bistveno več
[/quote]

No, sej o teh idiotskih desničarjih avtor piše, lepo loči stekle pse desnice od preostale desnice. Seveda tistim, ki te stekle pse branijo, članek stopa na žulj.

ne vem no, kaj je takega na tem članku, jaz tega tipa ne cenim
zmerjajo eni in drugi, ni to prioriteta desničarjev
kdo ima pa oblast v rokah, pa vemo in
se mi zdi, da so tile, ki so danes na oblasti dosti hujši, pokradli so nas, uničili so nam vse od zdravstva naprej
ne dovolijo da bi bil Jankovič kaznovan, ni jih sram brisati dokazov o farmacevtki…hja, le kdo ga ščiti in zakaj? Mafijski posli?
Bavcon, pravnik in Kučan, oba bivša udbaša sta lepo poskrbela za svoje riti
Bavcon je napisal zakon tako, da sedaj sodišče ni dovolilo vpogleda v to, kdo je hodil k upravi NLB – kdo nas je pokradel, kdo je opral milijardo iranskega denarja …. in ja, Kučko je že takrat dobro vedel, kako naj se spišejo zakoni, da ne bo ogrožen, on in njegova klika
veš, s pisanjem prikrojenih zakonov se lahko nakrade dosti, dosti več….gre za sistemsko krajo priviligirane kaste….in ja, niso to desničarji
in letos smo spet padli za 3 mesta in postali še bolj koruptivna država, kaj imajo s tem desničarji, da smo se znašli med afriškimi državami, uvrstili smo se takoj za Bocvano

To, da si novinarji Večera ne zaslužijo imena novinar itak vemo. Jaz včasih kaj preberem, zato da se mi bruha.
[/quote]

Ti, desno trobilo, to, o čemer tule bleješ, si prebral na NORI24TV!!! Sam itak nisi sposoben misliti.

No, sej o teh idiotskih desničarjih avtor piše, lepo loči stekle pse desnice od preostale desnice. Seveda tistim, ki te stekle pse branijo, članek stopa na žulj.
[/quote]

kako to, da majhni kužki tako glasno lajate?

Pred desničarsko steklino se je treba branit.

No, sej o teh idiotskih desničarjih avtor piše, lepo loči stekle pse desnice od preostale desnice. Seveda tistim, ki te stekle pse branijo, članek stopa na žulj.
[/quote]

Ta članek bi bil verodostojen, če bi pisal o steklih psih na obeh straneh. Pa ni.

je bil tvoj ata dejaven v Barbara rovu ali v Teharju?

Ta članek bi bil verodostojen, če bi pisal o steklih psih na obeh straneh. Pa ni.
[/quote]

Takega članka v Sloveniji nikoli ni bilo in nikoli ne bo.

je bil tvoj ata dejaven v Barbara rovu ali v Teharju?
[/quote]

Nisem tvoja mentuzalem generacija, tako da nič od tega.

Nisem tvoja mentuzalem generacija, tako da nič od tega.
[/quote]

seveda si prepričan, da veš kdo ti je ata:-)))

New Report

Close