Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek da ne bo tako tiho ;)

da ne bo tako tiho ;)

Volare
Dean Martin

Volare, oh oh
Cantare, oh oh oh oh
Let’s fly way up to the clouds
Away from the maddening crowds
We can sing in the glow of a star that I know of
Where lovers enjoy peace of mind
Let us leave the confusion and all disillusion behind
Just like bird of a feather, a rainbow together we’ll find

Volare, oh oh
E contare, oh oh oh oh
No wonder my happy heart sings
Your love has given me wings
Penso che un sogno cosi non ritorni mai piu
Mi dipingevo le mani e la faccia di blu
Poi d’improvviso venivo dal vento rapito
E incominciavo a volare nel cielo infinito

Volare, oh oh
E contare, oh oh oh oh
Nel blu, dipinto di blu
Felice di stare lassu
E volavo, volavo felice piu in alto del sole ed ancora piu su
Mentre il mondo pian piano spariva lontano laggiu
Una musica dolce suonava soltanto per me

Volare, oh oh
E cantare, oh oh oh oh
No wonder my happy heart sings
Your love has given me wings
Nel blu, dipinto di blu
Felice di stare lassu

Mmmm… Paše… Sicer pojma nimam, kaj poje (tiste italijanske dele), ampak tako čudovito zvenijo… :))))))))))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

oh oh…….aaaaaaaaa, oh, oh………..

volare, kantare…… ooooohhhhhhh…………

tole pesmico smo se pa mi morali pr ‘taljanščini na pamet naučit…… alora, nej kar teku ena kancona……. tjavendan…….

Ne, ne… Saj ni… Je taka mmmmm zadeva 😉 :)))))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

hehe….. to so (btw) poslušale že naše mame……. in padale v trans…… hihi

Pssst… Sicer pa: naj vemo, da smo še mlade dečve 😉 :))))))) Pa padanje v trans se prenaša iz generacije v generacijo, hehehe…

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

hehe… me mlade dečve….. nedoužnega pogleda……… ki mečejo gačice na oder……….. in………. uffff…… hehe …. ja no…….

😉 :)))))))))))))))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

kaj žmiglješ, mausa ?
;))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Malo me nervoza, živčnost, karkoli daje 😉 :))))))))) Hehehe :))))))))))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

kaj je to kakšen kemijski proces??? ;))))

Kaj pa vem… Že dolgo nisem kokic jedla… Mogoče so to prvi znaki moje odvisnosti 😉 :))))))))))).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Ja v originalu..Italijanscini je lepsa;))..bl tko..romatnicno zveni..sploh ce jo pojejo oni..kaksen machon;))..tam na morju..ma Misi..na morje si me odnesla..dol poslusamo te kancone..jao..jao..se mal pa grem nazaj..tam mi je lepo zato, ker svet dol ni pokvarjen…mmmmmmmmmmmm
Imej lep dan..draga..lubcka…na noska!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close