Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Da ne boste pozabili na Sončka

Da ne boste pozabili na Sončka

Jutri se namreč za en lep čas poslavlja.Evo njena slika,da jo ohranimo v golem spominu!

Sp

ja takele je pa res ne morem pozabit
kaj meniš

uf to je pa za v vitrino

/

mislim……..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

mucaaaaaaaaaa
pa kje si ti

/

heheh tukiiiiiii…a boš mar rekel,da si me pogrešal?
Videt ni bilo……

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ja kaj pa misliš če te kr ni a me ne maraš več al kaj

tuki tulm kje si malo manj pa bi tiralico poslal

cmoka

/

Ja no,tko je!
Sonči bo najbrž kaj penila,ker je brez njene privolitve…vendar spomin pa mora ostat,kajne?
Sp

…torej si!
;-)))
Sp

ja in to v najlepši uniformi hahahahaha

/

Ma nič ti ne verjamem..ah vi moški……..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ja kr verjem kr

name se loh zaneseš

/

Aja……ma jest ne verjamem skoraj nič…….
samo še tisto kar vidim,otipam in držim…..jep!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Mater…tebi kaj zaupat…si kot babe…samo da je prilika…pa takoj balablablablabla…ali res ne moreš nič obdržati samo zase???;))!

Danes pa ornk izzivaš…se ne bojiš…da te izzovem nazaj;))?

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

soooooončiiiiiiiiiiiiiii kok sm te jaz pogrešu
tako te mam najraj

/

…res imaš srečo, da nisem fofšljiva in ljubosumka…da razumem…da ne moreš biti samo moj…in da se rad sučeš še okoli drugih mucic…lepo da si me pogrešal…lepo…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ja kaj bom brez tebe a

/

A tak je ta ….pih sedej sem vedla…vsako na en prst..:(((((((((((((((((((((

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Neki tacga sem jaz danes nekomu izjavil….pa kar ni blo prav.
Mah…bo že!
Sp

muca če te pa ni pol se morm pa z drugimi

/

Mah ja sej bomo preživel,še več smo in bomo….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Mucica…če ni fofšije…je za vse dovolj…;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Če pomislim za nazaj…..imaš prav!
Če pomislim za naprej….upam,da imaš prav!
Sp

Kje me ni?

Ma boh ti požegnej…ti kar daj!!

Enim pač nikoli ni dovolj…..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

muca ne se jezit sej bo bolš

/

Sej se ne jezim…….ti kar izvoli…pa lepe užitke!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close