Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Da ne pozabim…

Da ne pozabim…

…. dragi moji……..

ravnokar so me poklicali, naj pridem v ponedeljek zjutraj na razgovor za novo službo………….. juhuhu……… rekli anke, da so šanse velike……. in…….

no, prosim za držanje pesti…..

papa…….. :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

ce je to..to..kar si zelis..potem dobis…drzimmmmmm

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ja, ja… Mi se tudi pogajamo… Samo so šanse malo bolj tako… Ker pač še kakšna titula manjka… Bo treba šefe prepričat, da sem dobra 😉 :))))))))).

Hely, držim pesti – so že tako od vseh tvojih izpitov natrenirane ;). :)))))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

ejga…….. hvala pupke……..

želim si tisto delat……. zaenkrat…….. če me ne prepričajo v nasprotno…..

zanimivo pa je……….. da imam VII. stopnjo, delam za VII. stopnjo…….. tisto delo pa je za V. ……… in me noben ne zastopi zakaj silim tja……… ;)))

ehhhhhhh……… bo že………… vi sam držte pesti

cmoka

Hihi, pri meni je obratno – to s stopnjami, namreč ;). Samo bolj ali manj pridno delam na tem, da bo tudi stopnja primerna. Imaš pa ti boljše pogoje, priznam :))))))). Ah, seveda bo…. Vemo. Verjamemo. Ampak vseeno pesti držimo – ziher je ziher. 😉

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Monaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!

to si ti..in ena velika..tko!!!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Mona sem nasploh v življenju.
Upam, da bom “potem” manj mona.

Tako je……. taka sem………. čudna ali najčudnejša…….

A je tebe kdo kej vprašu?

a je tebe kdo..sam tih bod..kot si bil do zdaj..in pika!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Šefe prepričat?????
Tace narazen..pa tange dol!!!

Zatu kr si mona!!!!!
A ti je že kdej petarda pod ritjo počla,mater?
Za uvod bi te res poslal v Somalijo!
Grrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!

Pa dej si še pi*ko zašit,ko boš sprejeta!
🙁

New Report

Close