Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek da se nasmeješ od srca..

da se nasmeješ od srca..

…hahahahahaha
Neverjetno, ni več “blesavih” tem, pa da se nasmejemo kot smo široki in debeli……..

Kaj rečete na tola predlog ZA MALO RELAKSACIJE:

PEJMO SE ASOCIACIJE !!!!!

..ko vidite nek NICK, na kaj pomislite?
lahko se gremo igrico “draženja ” po sistemu, da napišete asociacijo na osebo, ki se je vpisala ravno pred tabo ali pa kakor želete…….
v glavnem bistvo je, da ni pravil…

Odpiram “lov” na nas in da vidimoooooooo..
kdo koga na kaj asociira…hihihiihihi

Evo začnem:

mene BGV na kavasakija 2500 hrv turbo disel…..

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Brez veze!BGV ima samo fejst očke in joške!
Sp

ok ….

sprvežko me aso: nnaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

KUHARCO V ČIPKASTI SRAJČKI

leta letijo - iščem stevardeso.....

Kuharca ja,pa bolj Neli Eržišnik podoben;-)))
Sp

hehhe

kaj pa misliš o najini frendici:

jest mislim, da je podobna:

HMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM…..
TETI ŠKRBETI

leta letijo - iščem stevardeso.....

Se smejimmmmmmmmmmmm, kuharco……za znoret…v čipkasti srajčki…pa ima gatke spodaj….

Okej…Razo: ko zagledam tvoje ime, takoj pomislim aha, zopet bomo nekaj glodali a njega ni blo…ga ne bo…gospoda skrivnostneža, evo to si ti! Drugače pa te imam rada, pa saj to veš in kapo dol, rajcat pa znaš!

Žverčka, pogled na njeno ime: je tako moja, cortana, moja-moja…in najboljša prijateljica

Sprevržko: prijatelj, da mu ni para…in občasno sprevrženc, ampak mu tudi to paše…in tudi njemu lahko rečem…moj-moj

Razbojniček: je moj medek-medvedek, sladek kot bonbonček…

Bgv:tudi mene asociira na motor

Trliči: zopet na nekaj cortanega…nagajivega

Nadaljevanje sledi po oglasih!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pa s panceto v eni in tipkovnico v drugi roki…. pa na brke ne pozabite….:-)))

Hja, SončiKa na Speedy-ja Gonzalesa (leta se in tja), Razo na Masko (pokrita rihta, ni kaj :-))), BGV na (se še spomnim naknadno), Razbojnik na čuka (je samo ponoči prisoten), Poletka na Hrabrega miška (lejte jo, upirati se je začela!!! Bravoooo!!!), Trilči na Pink panterja (tako cool, jo kar vidim, da tako počasi in zanesljivo hodi), Jani naj bo Vili iz Čebelice Maje (ne vem zakaj, pa mi vseeno tako asociira), Primož pa na svetega Petra…..:-)))))

brez zamere, no.
Rada vas imam.
:-)))

Si ga ravno zamišljam….ha ha ha………………………..:-)))))))))))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Ha ha ha … zgleda, da res malo preveč trobezlam okrog o teh motorjih … :))))))))))))))))))))))))))))))))))) Se bo treba mal skalmirat … vstavit … :))) ;)))

No … pa da še jaz povem svoje …

Razo … ti me spominjaš na čokolado (je dobra, sladka, … ampak takoj ko ugriznem vanjo mi je žal)

Sprevržko … he he … ti si kot Franci … :)))))) ;)))) 😛

Sonček … mislim, da te tvoje ime zelo dobro opiše …

Žverči … mislim, da te tvoje ime zelo dobro opiše … :))))))))))))))))))))))))

Poletka … spominjaš me name … še iz prejšnjih debat, ki sva jih imele na onem forumu ..

Trilči … joj … ti me spominjaš na muco (tisto … na štirih tačkah … da ne bo pomote)

Helčika … :)))) … he he … helčiko si še preveč dobro predstavljam … ampak ne povem zakaj … :))))))))))))))))))))))))))))) …

Razbojnika pa … hm … ne morem se te predstavljat drugačnega kot si … :))))))))))) … pismo ej … kdaj bo spet kako srečanje … :)))))))))))

No … za ostale pa ne vem … Ni domišljije danes … :((((((

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Kaj pa jaz ?

… res , da ne spadam čisto sem , ma saj tudi vi občasno gostujete tam pri nas in tako …. upam , da me ne boste preganjali ( ko je zdaj tam zgoraj taka tišina ) !

Nikiti je dolgčas in komaj čaka na razpust …

JA KDO SVA PA MIDVA ??

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

He he … Nikitka … ti me pa tako ali tako sapomijaš na rdečegrivega konjička … :))))))))))))))))))))))) ;)))))))))))

Cmooooooooooooooooooooooooooooooooooooooka …

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Evo še mene….in zdaj si lahko zapojemo: “Mi trije smo najboljši par”…..

Stumpi … ti me pa na sladoled Max spominjaš … Nesramno dobri … ;))))) :))))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

opsss, saj sem vedel …kaj pa rinem v sendvič…….

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

:(((( Zate pa žal še ne vem na koga me spominjaš … Zaenkrat na zvezdico … :)))) ;)))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

P….n dim ;)))

Tu nas ne šmirglajo , zgleda , da bo treba še en forum za zapuščene , nerazumljene umetnike …

Čau duša !

Paninček…..he,he,he…..bolj ko je naložen ali pa obložen…boljši je….

CMOKA Štumpi

Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee … sej ni res … Nikitka!!!!! Sej veš, da vaju šmirglamo … :)))) … Ne it … čene bom joku … :(((((((((((((((( …

He he … če greš te pa možu zatožim … :))))) ;)))) 😛 (sem rahlo hudičkasta danes … verjetno rdeči pramenčki prijamljejo … ) :)))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Hehe , ta je pa dobra !
A veš , da je črn ?

No , mene pa na zavarovalnice in na dež , ki lije like cow pisses on the flat rock :)))

btw – si dobila smrt na pivi ?

Nč bat, tudi jaz sem očitno vosek.

Ja…..trenutno na zvezdico zaspanko……

Kaj , a si ga danes kaj vidla ?!
Heh , meni pa pravi da dela ku žvau :)))

Ma ja , no …. lahko bi pa še kdo zakričal , Niki ne it !!!!

Ma dobro , dejmo si rečt , da smo sive eminence v ozadju …. pa da smo v resnici mi tisti taglavni ;)))

Hja , no ….

Ga imam , veš :))))
Samo , da ima črno grivico , yesss , uradno od danes dalje :)))))))))))))))))))))))))))))))))

Nikitki zato žarijo učke

New Report

Close