Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Da vidimo, kdo odkrije pravi konec zgodbe…

Da vidimo, kdo odkrije pravi konec zgodbe…

Tja v en dan v Ljubljano, je zavil naš Brusko in me zvabil na kavico. In glej ga šmenta. Čakava, čakava in natakarica naju opazi. V bistvu sploh nisva imela občutka, da čakava, saj ko dve gobezdali vkup prideta…. saj …. ne ne, to ni bistvo. Bistvo je, da naju je opazila in ko se je najini mizi ene tretjič nasmehnila, sva jo prijazno, takole, veselo, v stilu tega foruma povprašala, če bi morda lahko naročila.

Žensko sva čisto šokirala. Bila je prepričana, da sva že dobila in da je skodelica, ki jo je imel Brusko pred sabo prazna, ker je kavico pač že popil. No pa uganite razplet zgodbe.

kavo sta spila na njen racun :):)))

bzz bzzz

Čebelca, ti si pa jasnovidka- kavo in čaj sva spila na njen račun. In to ni bila kaka privatna oštarija. In desetkrat se je opravičila.
Nauk in dokaz, da se dobra volja tjavendana širi tudi izven foruma in žanje rezultate.

a seveda …. ker lepa beseda lepo mesto najde :):))) pa tudi kanec slabe vesti lahko naredi cudez :):))))))))))))

Zajček je vesel, da sta se obadva imela lepo ! Pa kdo vama ne bi plačal kofetka, ko sta pa tko corti :))
Pa še lepo sta se obnašala :)) kljub temu, da je kelnerca pozabila na vaju !

… konec zgodbe je tak , da si morala neki hudga napravit našemu Brusku , ko ga danes ni :))))
Sej , kdor te pozna , že ve , da se ti ta pohota postojnska – tako mu pravi Mariči – ne bi upirala prav dolgo 😉

Nikitko skrbi , da Bruska ne držijo več noge , al si pa vnet jeziček zdravi – povej , si sploh prišla do besed , ko je zagnal ragljo ?!

Ja Nikitka, sej bi rekla, da maš prav, a …. sva oba preveč zgovorna in sva morala biti zelo strpna drug do drugega, da sva sploh lohk kej povedala. Ampak očitno se je ženi zdel sumljiv, ker je vmes mal pokontrolirala… :-))

Čebelica, ti si zakon, mislim……..:)))))))))))knedl na kvadrat.

BTW, prej sem neki bral, ………………….a maš res dve muce ?

Ja, zajči, sem pogruntal, da se sploh ne splača “težit” osebju, ha, ha…

Odslej, bom full dolgo trpel, če me ne bojo opazil. Samo, odvisno, če bo druga oseba tudi tako zanimiva, kot je Pandica….

Za prvi odstavek – Nikitka, Buh te ušliši.

Za drugi se bomo pa že še zmenli……

Ja, Pandica, veš, žena me čuti na vodi, ampak to je najbrž za to, ker je vodnarka.

AMPAK, bistveno pa je, da niso pogruntali PRAVEGA konca zgodbe, a ne ?

heheheheh matr dons ste nas pa čist—-potunkal.hehehehe

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

He, he, Brusko, saj te poznamo, le kako ne bi vedeli konca ? :)))))))))))))))

Brusko, neki pa mora ostati skrivnost. Jaz sem mislila, da imajo tjavendanovci mal več domišljije in bodo kaj več skovali. Pa smo prišli le do kavice….

Pandica, če je prov, se ti je kavica polila po
hlačah in bluzi in Brusko te je “pivnal”!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Zdi se mi da to ni bilo lepo od vaju !
Če je bila natakarica zmedena .Ne samo to da sta pila na njen račun ,in da se vama je še neštetokrat opravičevala ,jo še sedaj zaradi njene zmedenosti opravljata po forumu .
To so malenkosti , ki vama je prineslo samo brezplačne kave .
Kaj če je lastnik lokala imel nameščene kamere in ugotovil da sta dva nesramneža spila , nič plačala ter se na račun boge delavke smejala ?
Kaj če se dekletu ni ujemal inkaso denarnice z inkasom blagajne ?
Kaj če je morala bogica sama še na koncu iz svojega žepa priložiti , da je imela čisto vest pred lastnikom ??
Danes naj vama bo oproščeno , vendar drugič ……..bo šiba pela

Družina Kremenčkovi

jaaaabbbaaaaaaaaaaaaadddaaaaabaaaaaaadduuuuuuuuuuu

Joj, sej maš čist prou!

Vse to je mogoče. Vidiš, to sem hotela prebrat. Takle, konstruktiven komentar. Joj joj, sva se grdo obnašala. Mogla bi ji vsilit tisti denar za kavico. In še njo na eno povabit. Brus, na pomoč. Kako bova to popravila?

pokliči me ,in ti bom opravičil sprejel, saj se mi je močno kolcalo ,…

jaaaabbbaaaaaaaaaaaaadddaaaaabaaaaaaadduuuuuuuuuuu

New Report

Close