Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Daaaaaan

Daaaaaan

Daaaaan …. long time no see …. prjatelčki moji …. kako ste? Tle mamo en peskovniček kjer lohk traparije kvasmo. Hvala Primož!!

Živjo, lubči….da ne boš reku, da ti nikol nč ne odpišem…. 🙂 Pa pridn bod!

LP

hehehehhe .. kdaj pa nisem ….. cccc

To je pa tut res….:)))

očitno je tale forum “Res, totalno brezveze” za forum Mladi in spolnost.. al neki tacga isto kot “Kr tja v en dan” za nekdanji forum Srednja, sedajšnji Življenje ah to življenje… Zanimivo, kako se zgodovina ponavlja :)))

Jani želi vsem “izobčencem” fill špas na novem forumu!!!!!

..po petih letih in pol…
pa je peskovniček popolnoma osamel…

žal…. ;(((((

******************************* ne vabi mi solz na oči, ker jokati hočem sam. Le srečo hočem deliti, polno naročje,tebi jo dati. *******************************

Nč, bo treba vzet kanglce, lopatke in grablce in it drugam!:-)))))))))

kar začni…

leta letijo - iščem stevardeso

ja res….če nočmo bit tisti smrkavi trmoglai in objokani …

ki na ves glas kriči ………

kaj že…???????

******************************* ne vabi mi solz na oči, ker jokati hočem sam. Le srečo hočem deliti, polno naročje,tebi jo dati. *******************************

hahahahaha rasposajeni dopustniški otročki!a smo že kanglce pa grablce že poiskali?

Yonix

šest let in pol stara tema 😉

******************************* ne vabi mi solz na oči, ker jokati hočem sam. Le srečo hočem deliti, polno naročje,tebi jo dati. *******************************

ja torni sam mene pa ni tok časa kle gor.sm komaj par mescov na MON-u.lpo se ga mejmo!

Yonix

Ekola, jst sm najdla kanglco!!:-))) Pride kdo še z lopatko in grablcami???

Jst jo pa imam namen kupit…. :))))

haha punce js mam pa graablceeeeee hahahaa….
pa mam še mivkooooo!

Yonix

O madona … ma kje ste pej to temo najdli? :)))) Joj … še Leech je bil na MON-u. :)))))))))))))

Si že kupla?:-))) Fašist čez kunfin jih jma cele skladovnce!:-)))

Ja, sej veš, morda nam pa rata sz lopatkami in grablcami iz peskovnika odkopat še kšnega zgubljenga!:-))))))

Uh … Leech-a zihr ne več. :)) On se je že davno davno poslovil z MON-a. Sem pa glih včeraj pol mal brala za nazaj in se spomnila še Sharkona, Since-a, hribija, Sončka, Trilčke, Shaky … in še cel kup takih, ki smo bli takrat kuhani in pečeni tle gor. :))) Zdej pa nkjr nobenga.

Ne še….. ma bom šla tja v KIK imajo take miniaturne…. glih za mojo Laro bojo…. hihihi…. Do petka vsekakor, ko pol gremo na morje….

…se vam pridruzim…lopatk in grabljic na pretek pa se nove kupujemo..

Tako kot v oceanu ni nikoli preveč vode, tako tudi v srcu ni nikoli preveč ljubezni.

kvasim bedarije 🙂

zdej bomo kmal rabli lopate za sneg…pa korenje za snežake. hehe

Yonix

New Report

Close