Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Dajmo se opisat …

Dajmo se opisat …

… na čimboljši način … :)))))

No … zadnje čase opažam, da smo vedno bolj radovedni kakšni smo v resnici … Za določene dele od posameznikov že vemo kakšni so … Zdej pa … recimo … da se opišemo kakšni smo v celoti … od glave do pet … pa na čimbolj zanimiv način …

No … da začnem jaz kar prva … :))))))) ;))))))

——————

Glavo mi krasijo črni skodrani lasje … ravno toliko dolgi, da padajo na ramena … Obrazek je dokaj okrogel … povdarjena lička … učke že veste kakšn imam ;))) … nosek ne prevelik ne premajhen … in polna usteca (lahko bi bila sicer še bolj) .. :))))))) … Nato se nadaljuje v dolg vrat … dokaj nabit (mogoče še preveč za žensko), ki se razprostira v dvoje ramen (ki ste si jih lahko tudi že ogledali) … Spredaj krasi moje telo oprsje … kar lepa trojkica … ki se nadaljuje v ozek pas in nekoliko bolj poldarjene boke … Ritkica je ravno prav okrogla in napeta … da imaš kaj za prijet … vendar ne preveč … Iz nje rasteta dve nogici … Stegna so nekoliko bolj nabita (to imam od smučanja) … in izgleda, kot bi bila športnica … med njimi v je v mednožju prostorček za tiste tri ali štiri prste … Če se spustimo še bolj dol se počasi srečamo z stopali … tista 38-tka … ravno pravšnja … in njihova posebnost je nekoliko večji kazalec, ki štršči mogoče za kake pol centimetra naprej od ostalih … :)))))

Tako … sej vem, da ni bogvekaj kot opis … Pa dejte vi bolje … :)))))) 😉

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

BGV.
A si ti slučajno opisovala mojo podobo ženske,ali kaj.Sebe se mi ne ljubi opisovat,ena al dve me itak že poznata,rajši naredim kako sliko pa butnem na e-mail,če že mora biti tako.
Lepa si očka
Sp

A ti meni misli bereš, jaz pišem natanko tole, samo se nekaj me zmoti, pogledam na forum in Bgv me prehiti…. okej se bom opisala, grem po ogledalo…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

:))))))))))))))))))))))))))))))) Še en klon si dobila … :)))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Joj Bgv, ko se opisujem, ne vem, a si ti mene opisovala, samo da so moji lasje blond, svetli prameni…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

:))))))))))))))))))))))))))))) He he … mater ej … pa da nismo vse ženske tu na forumu ena oseba … :)))))))) ;))))))) … v barvnih različicah … :))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

sonči ku-ku

daj pošlji mi slikico………

ampak nehite se opisovat tak vznemerljiv način…kaj ne veste, da tole beremo tudi dečki, ki lahko koj v trans in skušnjave pademo…..kaj bodo pa pol naše sopotnice najebale, ko bomo vaše teleščke skoz in skoz imeli na očeh……..nespodobnice grde packe……….da bi se vam vsaj kakšen mazolček na ritici naredil…….grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr……
važičke……..

rad vas mam

leta letijo - iščem stevardeso.....

He, enmeterpapol in en žakelj cementa.

Je dost?!

:-)))

Pa,če ni slučajno Razo sprevrženc in obratno?Moram preštudirat to sceno,me je kar zmedlo,se bom pa tokrat podpisal s pravo inicialko svojega imena
D.

Evo jaz sem se opisala, je skopirano, ampak bom nagajiva in izsiljevala bom.

Dragi razočarko, opiši se do potankosti, potem se opišem še jaz oziroma to samo pripopam in zraven še navodila kako pripopaš ti tisto kar želiš že od vceraj. Pa ne pozabi, da se bomo nekoč srečali in se videli, zato brez veze pretiravanje… mater sem žleht!

No pa da vidimo, ponavadi napišeš ti, danes pa čakam jaz, da berem in vidim!

Pa eno cmoko za pogum…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

He he … jst pa vem kaj ta inicialka pomeni … :))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

sam še tle se mav opišem, pol pa sonček zame naredi za cca 7 h noči 🙂
Hmm.. Lasje “sčupani” naravne skoraj črne, trenutno pa še nekaj blond pramen, očke plave, nosek na mestu, lička trenutno malo shirana- bi se moral malo zredit, široka ramena in pljuča- buldog scena 🙂 noge ter zadnjica pa bi bile tudi malo za potrenirati 🙁 Št. nogic 43,44 ja, med nogami pa… ha za dvoje ženskih rok in še kaj :))) Zdaj si pa merite.. 😉

dan,ki da ti vse in vse ti vzame… naj te upanje ne zapusti..

Čakaj žverči,v Salonitu pakirajo tudi take po 25 kil.Saj tko podhranjena pa tud nisi,a ne :-)))
Lepa si,pa tudi če maš 25 kil!
Sp

Jaz bi poslala sličico pa ne morem, ker nimam kam, sporoči kam in jo dobiš!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pa ne da sem se izdal.Če je tako,mi pošlji prosim e-mail.Je pravi!
D.

pri meni bi pa dodatnih 25 kil verjetno jezik odtehtal!!!
:-))

Ej, ej, ej, nam tole in potem hočeš noč, ni šans, kakšna noč, dan in to vroč!
Ali ne čutiš???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Žverček, sicer sem se že opisala, ampak nagajam in najprej razo, potem jaz, ampak vseeeno bi ti mene opisala in jaz tebe, bova za to???
Kajti druge očke so bolj taprave kot moje ali tvoje…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))9
scena si in lepa
sp

A ti to meni???Kako pa to veš?????

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

:))))))) Mogoče pa res … :))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

ne!!!!Žverci!
Ti si LOD!
Sp

zgoraj preveri…..:-)

Kaj pa velikost, koliko smo veliki, to spada k opisu in pika, pa še mogoče koliko približno let štejemo -+ par let ni sile, jaz vse to odkrijem takoj za Razočarkom.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Mene pa itak vsi poznate!

New Report

Close