Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Dajmo se opisat …

Dajmo se opisat …

Zaenkrat samo tvojo mega ritko.Mislim,da te bom danes tam v LJ takoj prepoznal.
Lepa si
Sp

Itak!!

:)))))))))))))))))))

Skoraj vsi ste že neki o sebi povedal,samo jaz sem nekaj mlatil s slikico.Danes ne bo nič,baterij zmanjkalo,ker sem moral celo noč ljubici slike pošiljat 🙂
Drugače pa: 175 cm,85 kg,trebušček že sili malo ven(ta mali ni še pod balkonom),kratko ostriženi lasje(tisti,ki so še ostali-na sredini počasi,a vztrajno pleško nastaja),če jih pustim malce mm daljše dobivajop že srebrno barvo,prsi poraščene črne z malo srebrnine,mednožje(vesta samo dve in tako naj ostane zaenkrat),kosmate tace skoraj malce krive v spodnjem delu,mogoče malo platfusa,čevlji 42, in tudi star 42.
Eko!A sem dovolj nag pred vami?
Sp

preverila in te opisala!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Lep si! ;)))))

Da ne boš samo ti nam pisal, pa še pogumen si in imaš j…, razo jih nima, ali ne?????

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

… po opisu zgledaš izredno šarmanten moški srednjih let … Hm hm hm … :)))))))) Dej že enkrat tisto sliko pošlji … :)))))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Upam,da nisem kakšnega lažnega vtisa ustvaril pri kom.Sploh nisem nič posebnega,čisti povprečnež,ki ga v množici ljudi zlahka spregledaš.Pa še obrit nisem danes in se tudi ne bom(od žalosti).Pa tudi črte od napenjanja glave se mi že poznajo na čelu,no oči imam pa baje lepe sivo plave-tako pravi žena,ljubica ni rekla še nič.
brez veze,da čas zgubljate z mano.Povprečnik.raje še vi kaj o sebi povejte in ti lepo okice,ramenček prosim,prosim
Sp

P.s.:Bi lahko bila slika bi,tiste,ki jih imam so bile izključno za ljubico,pametnih nimam nič na PC-ju,na digitalcu so pa baterije crknile in dokler se ne napolnijo ne bo sličic.
Pa-pa

… da najlepši so povprečni ljudje … Jaz recimo tudi nisem nič posebnega … ampak vedno naredim vtis na ljudi z določenimi malnkostmi (kot so recimo ravno moje oči … čeprav ne vem točno zakaj) …

Praviš da danes nisi obrit … to je še toliko boljše … Jaz imam rada neobite moške … Imajo nek divji izraz … pa gubice na čelu jih naredijo še toliko skrivnostnejše … Tista srebrnina v laseh in po prsih je pa sploh … oh … :))))

Sicer pa … lep si … ne samo po zunanjosti … ampak tudi not … in tisto je najvažnejše …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Hvala ti BGV,mi kar samozavest dvigaš!Ampak pazi,tako pisanje je nevarno,imaš svojega miškota,drži se ga,je prav fejst fant-ga poznam-jaz pa se moram posvetiti svoji družini in ljubici(čeprav danes nekaj trokira).
Lepa si,čeprav se v vsem ne strinjava,pa saj za to smo,ker smo različni.
D.

… se bom prav gvišno držala … Sicer pa … ne pišem tega, da bi ti dvigala samozavest ali da bi ti pihala na dušo … pišem ti to, ker tako je … tako jaz mislim …

Sicer pa … Res je … se ne strinjava z vsem … Še posebej se jaz ne strinjam s tem, da imaš ljubico … ampak … to je povsem tvoja stvar … in te ne mislim prepričevat, da je to kar delaš narobe … Ker kar je narobe zame … ni nujno narobe tudi zate …

Sicer pa … nekoč sem bila ljubica … in vem, da me je močno bolelo, ker sem si morala deliti moškega z njegovo ženo … Zato tudi ne prenesem varanja … ker preveč boli … Vsaj mene …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Bgv!
Ko se enkrat poglobiš v to,zakaj do tega varanja pride,začneš gledat mogoče tudi z drugačnimi očmi na to,oz.bi stvar celo odobravala.Ko se kdaj srečamo v live,pa lahko na to temo celo druščino…zamorim :-(((
Let’s go crazy today!
Počasi bo treba spokat pa v LJ,kjer me čaka Shaki(bomo videli,če bo držala besedo,btw ni ona moja ljubica)
Lepa očka
D.

Kar motaj se sedaj, si se že tako zamotal danes, da je res najbolje da odletiš v Ljubljano in uživajta, Shaki in ti, vama iz srca privoščim, samo ne vem če bosta res zbrala pogum za srečanje, boš poročal…

cmoka

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Kar se mene tiče,bom tam,definitivno!Jaz sem se opisal še kar dobro,tako,da bi me lahko videla,jaz poznam pa samo barvo njenih las in pa ritko.To bi utegnilo verjetno pa res biti premalo v tisti petkovi gneči tam,ko je na kupu par tisoč ljudi.
Drugače si pa lepa sonček,veš!
Sp

Po takem opisu sodeč, bosta šla en mimo drugega, veš to?

Lep pa si tudi ti, verjemi!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Vem,vem(mislim,da si lahko stojiš iz v oči,pa se ne prepoznaš).
Tebe bi pa sigurno prepoznal,saj si samo en..
Lepa si
Sp.

Glede moje lepote pa:Mogoče bi pa res Quasimodota premagal,ker nimam grbe..

Ja jaz sem itak povsod, saj sem sonček.

Lepota je pa relativen pojem in meni pomeni vse kaj več kot le virtualna podoba človeka, tko! In ti si lep in BGV ti je danes to že lepo opisala, ona zna kot vedno..

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

:))))) No … recimo, da imam dar pisanja … :)))))) … Sicer pa … ko govoriš iz srca, je vedno lepo brat …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Hm, ok pa vgriznimo v to kislo jabolko..

Prvo, kar pri meni cloveku pade v obraz je siroka faca, z globoko vdrtimi ocmi in bikasti vrat. res irok, ki ga normalen clovek ne more okoli okleniti s prsti. Obraz ni skoraj nikoli gladko obrit, vedno kaksen dan stara brada. V usesih drobne luknjice, ker sme vcasih nosil uhane.

Ajmo naprej. ce bi slekel majco, bi videla en kup kocin, ki pokrivajo lepo oblikovan prsni kos in malo zaobljen trebuscek. Okoli vratu taksna, kar debela zlata verizica, da je vtis popoln.

Se kar siroka ramena in po malem misicast hrbet, to so ze sledovi fitnessa. Koza gladka in se nezapecatena, caka na tetovazo, ki bo tukaj nekoc, ko se bo njen lastnik odlocil, kaj hoce imeti vtetovirano.

K opisu dodajmo se cvrste in kosmate noge, ki s enadaljujejo v stopalo cifra 42. Riti raje ne bi opisoval, ampak ok, povejmo, da je po moje malo prevec zaobljena. delam na tem, da to zgubim.

:))))))))))))))))))) Hej … kdaj si že reku, da greva na kafe? :)))))))))))))))) ;)))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ko prides kaj naokol, prej ne moreva hehe..

Hm … bo res treba … že vidim … :))))))

Sicer pa … danes sem mariborsko razpoložena … namreč so prišli Kurenti iz Maribora dol nas obiskat … pa sta me dva kar ugrabla … :))))))) ;))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

New Report

Close