Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Daljša zgodba ampak vredna branja in razmisleka

Daljša zgodba ampak vredna branja in razmisleka

Ti si mal pobrkala zadeve,
Eno je tvoj opis del in nalog, nekaj drugega je sprejetost/prijateljstvo od sodelavcev. Ti si si očitno želela tisto drugo, čeprav te je firma zaposlila zaradi opisa del in nalog, ki si ga imela na pogodbi.

Kaj vse se je dogajalo v vašem kurniku je za delodajalca nepomembno, žal, zato je nesmiselno delat paniko okoli tega in gojit zamere do ljudi, ki ti ne pomenijo nič.
No, vsaj ne bi ti smele pomenit nič, čeprav tu beremo drugače.

Pises da že več let preučuješ skupino bivših sodelavcev?
Tole se mi ne zdi preveč uravnoveseno 🙂


Žal me je tvoja zgodba vredna branja in razmisleka pravzaprav razočarala.

Na vsak način se trudiš prikazati kakšna žrtev zarote si bila,a bolj ko berem, bolj se mi dozdeva,da si ti pravzaprav tisti člen v vsej verigi,ki ni tako nedolžen ,kot se prikazuje.
To,da je tvoja kazenska ekspedicija, trajala kar 28 let in za katero so ti kljub tvojemu nedelu še celo plačevali,pove marsikaj o tebi.
Kot navajaš,so krave postale naenkrat prijazne,ko so zvedele da odhajaš. Po vsej verjetnosti so si končno oddahnile,da ne bodo imele več opravka s teboj.
In zakaj bi tem kravam bilo mar za te,da bi te morale poklicati in povprašati kako si,če v 28.letih nisi bila sposobna z njimi navezati normalnega odnosa.
Še več.
Svojega odpora in zavisti nisi znala niti prikriti.
Namesto tega že 6 let proučuješ skupino svojih bvših sodelavcev,kot navajaš.
Vrtaš in vrtaš,da prihajaš do informacij,a te niso takšne kot jih želiš.
Ne. Gospo doktorjevo bi morala udariti najmanj šiba,če je le kaj pravice na tem svetu,mar ne?
Ker je tebi,ki si dobra kot kruh zagrenila 28 let,da kave,ki ti jo ni hotela skuhati ,sploh ne omenjam.
Kako si dobra in čuteča hočeš ponazoriti še s primerom umrle mlade matere.

Preveč hudobije se skriva v tvojih besedah.
Četudi ti morda ne boš za to plačevala dolga življenju,ga bodo tvoji bližnji,tvoji otroci ali njih potomci.

New Report

Close