Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu DAM TI LAHKO VELIKO – IŠČEM LJUBICO/SUGAR BABY DOLGOROČNO

DAM TI LAHKO VELIKO – IŠČEM LJUBICO/SUGAR BABY DOLGOROČNO

Upam, da bom imel na tem portalu/forumu kaj več sreče, ker razno razni portali so obupno neresni in je cel kup fejk profilov. Imam rad odprte karte in bom direktno napisal kako in kaj. Sem poslovnež, zelo dobro situiran in dobrega izgleda. Ta oglas objavljam, ker iščem ljubico/sugar baby s katero bi se dobila 1x tedensko oz. odvisno od časa. Ljubico/sugar baby iščem dolgoročno in me enkratna avantura ne zanima. Ne moti me ali si poročena ali si pač samska…bistvo je, da sva oba diskretna. Torej pri ljubici/sugar baby iščem užitek. Želim si, da se imava fajn in da oba uživava maksimalno. Nisem sebičen moški in vedno poskrbim tudi za žensko, da je potešena. Žensko spoštujem in se tako do nje tudi obnašam. Ne iščem ženske, ki bi bila ljubica/sugar baby 10im moškim, ker vseeno mi je zdravje pomembno in ne iščem industrijski odnos, ampak odnos GFE. Ljubico/sugar baby sem pripravljen finančno razvajati – dam ti lahko marsikaj. Vsekakor mora biti med nama neka vizualna privlačnost in energija. Torej, če te zanima hotelska sobica, penina, lepa nagrada in veliko strasti…potem nama daj priložnost, da se spoznava. Vem kako je potrebno ravnati z žensko, da je zadovoljena na vse načine. Moj mail je [email protected] in mi piši tja. Če si bolj pogumna pa ti lahko zaupam tudi številko za Viber ali WhatsApp. Lp Samo 

zaupas stevilko?

Odgovor na objavo uporabnika
spela k, 30.03.2023 ob 18:10

zaupas stevilko?

Ojla, prosim piši mi na mail [email protected] pa ti zaupam številko. Ne bi jo tukaj pisal, da ni vsem javna. 🙂

😂😂😂😂😂

Dj prebol ze to sobico peninico mislim pa to bodo za samo 25l.smrklje no.

Keesh

Odgovor na objavo uporabnika
dolgolaskica, 01.04.2023 ob 21:52

😂😂😂😂😂

Dj prebol ze to sobico peninico mislim pa to bodo za samo 25l.smrklje no.

Keesh

Haha…tudi 25 let bi bilo super. 😉

Ubog poslovnež, situiran in premožen si mora takole iskati bejbiko.

Najbolje da odpotuješ mesečno na tajsko ali filipine in si tam plačaš luliko.

Slovenke pa taki beti ne bodo dale pa tudi če jim tisočaka na srečanje ponudiš. Nimaš pojma ti o ženskah, denar je premalo. Pa še GFE bi imel, pa da jih nima veliko, najbolje samo tebe…

Pravi patetik, koliko let pa že fehtariš tu gor ti LJ poslovnež?

Pa lep dan Samo.

Odgovor na objavo uporabnika
Ritka ritka, 04.04.2023 ob 15:53

Ubog poslovnež, situiran in premožen si mora takole iskati bejbiko.

Najbolje da odpotuješ mesečno na tajsko ali filipine in si tam plačaš luliko.

Slovenke pa taki beti ne bodo dale pa tudi če jim tisočaka na srečanje ponudiš. Nimaš pojma ti o ženskah, denar je premalo. Pa še GFE bi imel, pa da jih nima veliko, najbolje samo tebe…

Pravi patetik, koliko let pa že fehtariš tu gor ti LJ poslovnež?

Pa lep dan Samo.

Zakaj je folk tok zavisten do nekoga, ki da tukaj oglas? Vsak naj poskrbi za sebe in pomete pred svojim pragom. 😉

Išče se pogumna…še vedno. 😉

Ojli.. Nisem ena keš bejba, sem okol 55 in bit spremljevalka na pislovnih poteh, ja bi…

Kak pa je tvoj biznis, s čim se ukvarjaš, kolk maš merice in višino.. Kaj ti ugaja pri ženski..

Odgovori, da vidim, khe sva…

vesna rad bi te spoznau

Odgovor na objavo uporabnika
Vesna116, 10.04.2023 ob 11:46

Ojli.. Nisem ena keš bejba, sem okol 55 in bit spremljevalka na pislovnih poteh, ja bi…

Kak pa je tvoj biznis, s čim se ukvarjaš, kolk maš merice in višino.. Kaj ti ugaja pri ženski..

Odgovori, da vidim, khe sva…

Ufff Vesna…hvala, ker si pisala…ampak 55 let je pa mal preveč za mene. 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
mladjebac, 10.04.2023 ob 13:40

vesna rad bi te spoznau

Ne vsiljuj se gospod. Jaz sem uspešen poslovnež, delam kot vodja servisa v enem od salonov v Lj, zaslužim 2k neto in navzgor. Svoji bejbiki lahko ponudim 80eurov na srečanje v hotelski sobi, penina gratis…Lahko pa si tudi sugarboy če ne bo nobene bejbike. Pisi mi.

mhm jaz ji lahko dam tkaj kolikor imas ti placo “poslovnez”

Odgovor na objavo uporabnika
Samo1982, 11.04.2023 ob 23:15

Ne vsiljuj se gospod. Jaz sem uspešen poslovnež, delam kot vodja servisa v enem od salonov v Lj, zaslužim 2k neto in navzgor. Svoji bejbiki lahko ponudim 80eurov na srečanje v hotelski sobi, penina gratis…Lahko pa si tudi sugarboy če ne bo nobene bejbike. Pisi mi.

Ti si navaden revež.

Nekdo izkorišča moj nick. Moj nick je samo1982 in ne Samo1982. Vsaka ženska, ki se malo bolj ceni Samo1982 ne bo sprejela tvojih ubogih 80eur. 😉

Zakaj mi ne pišeš…? Prosim piši mi na mail [email protected] pa ti zaupam številko. 😉

Jutro…deževno…ravno prav za… 😉

Naravnost iz vroče afrike, sem mlada, uspešna saj bom delala za vlado, malo bolj kosmata šimpanzinja Urška. Upam, da te ne moti in nimaš predsodkov, do takrat pa lahko občuduješ mojo posvojiteljico. Čavči.

Ojli.. Če si mačo pravi, me zagrabi, pod 120 eur na srečanje zate nič ni, tošel odpri, če nočeš, pa usta zapri.

daj mi en tvoj kontat vesna pa se srecava

Kot otroci ste

Nobene resne… :/

Odgovor na objavo uporabnika
Vesna116, 16.04.2023 ob 12:40

Ojli.. Če si mačo pravi, me zagrabi, pod 120 eur na srečanje zate nič ni, tošel odpri, če nočeš, pa usta zapri.

Kdaj Pa kje dobiš 120eu

Nikjer ne dobiš toliko. Samo ponuja le 80eur. 🙄

Odgovor na objavo uporabnika
Revščina, 17.04.2023 ob 14:39

Nikjer ne dobiš toliko. Samo ponuja le 80eur. 🙄

Moja nagrada je bistveno višja. 😉

New Report

Close