Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek dan :)

dan :)

.. celi gmajnici …

evo B. je pustila zdej vzorček dojenčkove vodice v bolnici … sploh ni blo fino … me še zmer boli od tistga pritiskanja … pa z veliko iglo so mi šli vodico not skos trebuh iskat … brrrrr …

ampak .. dobra novica je da že v ponedeljek zvem rezultat 🙂 … in baje je ful mal možnosti da bi bil mali okužen … tko mi je dohtarca rekla … je baje na 2 leti en otroček okužen … tko da take smole pa tud ne morem met da bi bil glih moj 🙂

ful ste sončki k tkole z mano držite … lubčke čist vsem … pa … morm ful ležat in počivat 🙂

papa … B.

Super novica, Barbi. Mam eno vprašanje:
poznaš morda dr.Tanjo Blejčevo, hodiš celo
k njej?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Barbi full vesel, da si dala to skos in da rezultate, ki ne morejo biti slabi, izveš že v ponedeljek… uuuuuuuuuuuuuuuh 🙂

lepo dopoldne pa .. počivat, ne se preveč naprezat!

lubčka 🙂

.. moja zgodbica je tko mal bol komplicirana 🙂 … hodim k samoplačniški G. .. in ko je ta ugotovila da mam to tokso … me je spravila k Blejčevi (da pač delam te zadeve na zdrav.kartico).. ki pa ne vem kako ji je ime .. Lahko da je res Tanja .. in ta Blejčeva me je dala na Amniocintezo … AC pa mi je delala dr. Premru ..

zdej bom naprej hodila v porodnišnico na preglede … ne vem pa h kateri dohtarci 🙂

a Blejčevo ti poznaš? .. taka temna suha .. ful mirna :)? .. pa prijazna 🙂

B.

ne bom se naprezala .. že grem ajat 😉

hvala in lubčka 🙂
B.

jutro B.

Ne vem že od nekdaj je tako v mojih mislih , željah.
Ljudem , ki so mi blizu se ne sme zgoditi nič. In se ne..in bo tudi pri tebi tako.

Zdej pa le malo ninaj , pa ne preveč da ne oleseniš. Še vedno imej vse funkcije gibanja prevetrene , da bomo avgusta lepo rodil :))

lubija
zajček
tvoj anede:))*

No, pol pa v ponedeljek klikni še na eno temo nižje….

VALDA DA NI NEČ NO….

Sej to ti tupimo že en mesec :))))))))))))))))))))

Pa na tabletke ne pozabi.

Ljupčka na buščka ****

S.

********************** Šišam, brijam, zube vadim !

ti kar lepo ajat ino
naj te crkljajo vornih!!!!

še malček, malček pa bo pondelk in bo
pa potli še toolk bolj veselo ne de

Ti sam sebe ino podmaldek cartaj
kukar se maximalno da, pa lepo
tabletke ob cajti ne de

P.Vornihhhhhhhhhhhhhh

A maš ti prepolno vsega, kajneda. Sem ti
hotela poslati eno slikico, fulla lepo, pa mi
sistemski skrbnik vrača vse nazaj… češ, da
si nedosegljiva, ali pa, da imaš prepoln predal.
Skratka, pa drugič, ane! Aja, slikica je pa od
enega fantka !

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Pošlji ji na [email protected]…pa bo šlo :))))

Bog polončkaj, zajček moj!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

pa še kdaj , z veseljem ***
papa

moj zajči ja … in nej se še pri meni uresniči ta tvoja praksa … o ljudeh ki so ti blizu :)))

lubčka!!!

saško … ne rajcej ti s tem dopustom madona … bi kr zdele najraj šla :)))))

ej zvezdica .. tale moj podmladek je tooolk naspidiran … skače kle po trebuhu ko ena frtavka :))) ga bom mogla res začet mal cartat .. da se mal skulira … :)))

hehehehe lupčka obema!!!1
Taveliki in tamali princesitki…***** Vse bo KUL::::Pismo k me ma da bi še jest enga zibala???!!!!!!!1

ja … mariči .. med vsemi mojimi maili je res teško praznega najti :)) ker sem lena in jih sploh ne pucam 🙂 sem vseen dobila slikco .. ki pa jo še ne morem odpret .. mam neki narobe naštiman … tko da se lotim zdele odpiranja 🙂 … ne dvomim da je fantek ful cukrček 🙂

B.

New Report

Close