Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Današnje moderne ženske zaradi enega moževega skoka čez plot razdrejo družino in uničijo življenje otrokom

Današnje moderne ženske zaradi enega moževega skoka čez plot razdrejo družino in uničijo življenje otrokom


Sam tolk, da si še enkrat preberete, ker vem, da je potrebno večkrat, da ste vsaj v približku razumeti kaj tako težkega.
Spoštovati in biti fer in držati obljube, ki si jih dal. Če nisi zmožen biti zvest eni ženski, se ne poročaj, ker bi imel lepše življenje brez žene, ki ti ne bi težila, kje si spet bil.
Tukaj vidim vaš egoizem: žene ne spoštuješ in ne držiš obljub, ampak jo imaš, da ti pere in puca in da ji narediš otroka, da imaš TI potomca in da te sorodniki ne gledajo čudno. Potem si drznete pa takele pisat…

Bodi raje sam, ti nihče ne bo po vaše “težil” (o tem bi se tudi dalo razpravljati), pa še 15 jih boste lahko imeli in še kakšno zraven. A vam je to zelo težka logika?

meni tudi ni povedala da se trudi z mano samo zato, da bi ustvarila družino, v resnici pa ji sploh ni bilo ne do seksa ne do mene. in uspelo ji je. če je ona mene na tak način varala in ji je ratalo zakaj ne bi tudi jaz njo?[/quote]
To ni začetna tema. Ti praviš, da je ona tebe in zakaj ji ne bi VRNIL. Tukaj se ne gre o vračanju. Najprej.. itak ji glede na napisano ni mar in drugo, lahko bi bil pametnejši ter končal to, kot da cela družina živi v lažeh, hinavščini, sovraštvu, maščevanju. To je to. Zdaj si pač isti in ne boljši.

Ni važno kdo začne, važno je kdo neha in ne, ni važno kdo začne, to temo lahko berejo nekateri tudi v obratni smeri.


Sam tolk, da si še enkrat preberete, ker vem, da je potrebno večkrat, da ste vsaj v približku razumeti kaj tako težkega.
Spoštovati in biti fer in držati obljube, ki si jih dal. Če nisi zmožen biti zvest eni ženski, se ne poročaj, ker bi imel lepše življenje brez žene, ki ti ne bi težila, kje si spet bil.
Tukaj vidim vaš egoizem: žene ne spoštuješ in ne držiš obljub, ampak jo imaš, da ti pere in puca in da ji narediš otroka, da imaš TI potomca in da te sorodniki ne gledajo čudno. Potem si drznete pa takele pisat…

Bodi raje sam, ti nihče ne bo po vaše “težil” (o tem bi se tudi dalo razpravljati), pa še 15 jih boste lahko imeli in še kakšno zraven. A vam je to zelo težka logika?[/quote]

Za vaše prevode ne odgovarjam, zaradi težine in ker je zraven še nek tisti f/uk al kaj, tako da je še vedno vaša odločitev.

Jaz ti res dam prav. Fak, čist si zadela. Na tk način je mišljeno. Tudi moje pisanje se nanaša na avtorja in njemu podobnim, ne nate.

Če si tak as, pa bodi samski, pa kavsaj okoli. ne pa nekaj moška narava levo desno. Aja, v bistvu vi kavsači kavsati le v svoji domišljiji, to ti samo teretično razglabljaš kaj bi bilo če bi bilo..

Pa še nekaj, baba sploh ne rabi varanja kot povoda. je čist dovolj, da ji lolek gre že kot tak na živce. Še vsaka po ločitvi reče, d aje končno našla samo sebe, loleki pa ločitev doživljate kot tragedijo in sebe kot nagrade babam..

Če ga žena ne ljubi, je varanje ne moti. Zato mislim, da bi bile boljše dogovorjene poroke.

Si skočil čez plot pa te je baba nekam poslala? Edino pametno. Potem pa kao otroci nastradajo. Ja seveda. Če bi ti na otroke mislil nebi bedarij počel.

Velika večina od teh, ki ostajajo, nimajo kam iti. Ker recimo mož svojo in pol njene
plače zapije, z ostalim mora pa ona vse živeti. Pol naj si pa še kupi stanovanje
zraven, al kako? Nekaj je pa nezaposlenih in/ali ustrahovanih.
“če greš, te ubijem”. In ostajajo, ali pa beremo o njih v črni kroniki.[/quote]

Noben ne postane tak čez noč. Dovolj neumna je, če ima plačo in dovoli, da jo mož zapije.
Seveda pa ni pametno, da se brezposelna priseli k njemu v stanovanje. Potem bo res tam samo za služkinjo. Moraš pač računat na to, da zase moraš poskrbeti. Torej ne se kar priselit k nekomu pa še to brez službe. Najprej najti službo in potem skupaj it v nabavo stanovanja. Potem pa imaš nekaj, da ti ni treba prenašat pijanca.
DOkler pa nimam nič svojega pa ni za k moškemu it. Ker niikoli ne veš kaj te čaka. Bolje biti dalj časa pri starših kot pa it brez službe k prvemu tipu.
Seveda je pa tudi potem treba kaj varčevati, da se ne zgodi, da ostaneš brez službe pa nimaš nič svojega.[/quote]

Prvo kot prvo uniči družino tisti, ki skače čez plot, ne tisti, ki mu to postane nevzdržno in je zato prisiljen zahtevati ločitev. Razen, če si eden tistih ljudi, ki jim je pomembna samo fasada, zunanji izgled, pa četudi je znotraj odnos prazen. Ker tako najpogosteje je v teh zakonih, kjer moški varajo, ženske pa zavoljo “družine” trpijo. Dejansko pa s tem delajo medvedjo uslugo tako otrokom, kot sebi.

Druga stvar, ki me zanima pa je, ali si istega mnenja, če bi ženska moškemu natikala rogove? Bi moral moški stisniti zobe in potrpeti, da ne bi uničil družine? To pa najbrž ne, kajneda? Pa ti povem zakaj? Ker ste takšni moški eni navadni razvajeni večni otroci, ki mislite, da si lahko sami vse dovolite, drugi pa se morajo odrekati za vas, obratno pa seveda ne velja.

Če je to tako, kot pišeš, avtor, potem ne razumem, zakaj moški tako komplicirate, če ženske kdaj skočimo čez plot. Eni potem tudi ubijajo zaradi tega, ko izvejo. Zakaj le, če je normalno in sprejemljivo?

Saj tudi ženske ne gledamo samo tipa, ki ga imamo, tako v vednost. Zelo rade vržemo uč še na kakšnega, no, včasih nanj vržemo še kaj drugega, hehe 😀

Samo vprašanje: zakaj pa moški skačete na prvo žogo? To je problem tukaj….

Aaaa, bejž no, sem pa mislila, da moški, ki skačejo čez plot, razdrejo družino. Hmmm, spet smo babe vsega krive. A ti misliš, da je lahko živeti naprej z moškim, ki te je prevaral, izdal, uničil zaupanje? Da niti ne pomislim, da ga je v eno drugo vtikal, potem bi ga pa spet vate… fuj. Ja, tič je hudič, a ne? Ko gre vsa kri v spodnjo glavo, možgani prazni, jajca polna… akcija, a ne? Ne glede na posledice. Revčki, res se mi smilite.

Vem da je tema že par dni zastarela ampak si ne morem pomagat, da je ne bi komentirala in prikazala po mojem mnenju dokaj realen pogled ženske na tako moško dejanje.
Najprej naj se strinjam z izjavo, da mož s skokom čez plot razdere družino ter uniči življenje ženi, otrokom ter vsem, ki so neposredno ali posredno vključeni v ta zakon in ne obratno, kot je to zapisal avtor…

Možje, moški, ste se kdaj vprašali kaj vaš skok prizadane ženi,? Ja, ne rečem, ženske se razlikujemo a vendar iz lastnih izkušenj vem, da večino žensk to globoko prizadane pa če bodo to priznale ali pa ne..poleg tega, kot je že napisal nekdo prej, to vnese globoko nezaupanje v vso družino, v prvi vrsti med moža in ženo, ki pa se ga ne da kar tako dobiti nazaj..ženske se počutijo ranjene, saj to, da šel seksat z drugo dojamejo kot da niso dovolj za moža, da niso dovolj privlačne, seksi, da moža ne zadovoljijo..da jih je zamenjal z drugo, pa čeprav samo za eno noč..naj bo še tako samozavestna ženska, tako dejanje po navadi ubije še tako dobra samopodobo..kakšen smisel ima potem zakon, če bi vse ženske zamižale in pogledale možu čez prste za tako dejanje..zakon je odločitev, da si bosta mož in žena zvesta, da bosta drug drugemu v oporo, se ljubila in skrbela drug za drugega ter za svoje otroke..ne zato, da bo moški skakal čez plot in da bo žena to z lahkoto prenesla?
In zakaj tega ne počnejo vsi moški, če imajo tak nagon, kot pravi avtor??? Zakaj sem lahko zihr, da moj tega ne bo nikoli naredil? In da veliko drugih mož, ki jih poznam, tega ne bodo nikoli naredili, pa so moški, kot vsi ostali..

V prvi vrsti je razlog za razpad družine možev sex z drugo in ne feministična agresivnost žena..vsaka ženska si želi biti ljubljena in spoštovana, tako moževo dejanje pa gre čisto v drugo smer..
Če slučajno pride do česa takega, bo potrebno veliko dela, da mož opraviči svoje dejanje, da se zopet vzpostavi zaupanje v zakonu..

Seveda se ljudje razlikujemo in vsak to mal drugače dojema..skok čez plot pa nikoli ne prinese nič dobrega, pa naj skoči mož ali pa žena…zato premislite, preden to storite, saj boste tako rešili svoj zakon in svojo družino..

Odgovornost je seksistična, ki izbira spol!? Zato so vse ženske ‘puhoglavke’, ker si po spletu okoliščin ti moški, ki ne more biti kriv, če je (za)škripalo v zakonu, ali morda zato, ker si je ‘puhoglavka’ našla moškega, ki ima spoštljiv odnos do žensk in je tudi bolj dovzeten za njene čustvene potrebe? 😉

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Pametno razmišljanje. Po tvoje moški naj skače čez plot in ženska naj to sprejme? In, ker ima moški čustva zanjo, mora njegovo svinjsko dejanje sprejeti? Kaj pa, če bi bilo obratno? Tudi ženska zadovolji strasti in skoči čez plot. Nobenemu ni dolžnost sprejeti varanja. Uniči družino tisti, ki vara, ne tisti, ki ne sprejme. Vsaka pametna ženska (enako moški), ki je prevarana bo zapustila partnerja. Ker tisti, ki 1x vara, bo varal sigurno še. Jaz nikoli nebi sprejela skoka čez plot. Če izvem, da me je varal je konec veze tisto sekundo.

ženska naj prenaša, da se moški kurrba naokoli?? HAHAHA, malo jutri ! Take nore zamisli prodajaj samo bedakom. Normalni te ne jemljejo resno.

Dokler se greste neko monogamijo, potem se ne pritožujte, če se to razdira, ko reala ne ustreza obljubam. Ko si boste priznali, da vsi radi kavsamo z drugimi in bo to od začetka jasno rečeno, takrat tudi problemov ne bo.

New Report

Close