Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Današnje ženske in osvajanje – je to sploh še moderno?

Današnje ženske in osvajanje – je to sploh še moderno?

Po moje si spoznal dve različni generaciji. Tista “S” predstavlja sodobno mlado žensko, ki ne bo križem rok čakala na povabilo moškega, če ji bo ta zanimiv. In pa tole še novejšo “M”, za katero so še celo sms-i prepočasni. Ti si pa želiš eno “L”, ki bi ob tebi prhutala s trepalnicami in zardevala, če bi se ji dotaknil kolena. Te so pa zelo redke (ali pa tolk stare kot jaz :)) Torej, išči, išči. Ni druge.

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Meni so pa totalno bedne te igrice, ne odgovorim na sms, ker bom čez par dni ali pa se ne ogasim, se bom čez par dni…
WTF?!

Ma, jaz s takim človekom ne bi bila niti 5 minut skupaj!

Hočeš ali nočeš?
Ti je ali ti ni?

Ma, ne mi s temi, čez 3 dni, pa bom poklical čez 1 teden, da se zmeniva, da se slišiva čez 5 dni, če greva potem čez 6 dni na kavo…
Pa kdo je na vrsti za poklicat ?????? Haloooo????

Oprosti, ampak meni je to popolnoma bolano. Neiskreno. Zlagano. Plansk. Nepristno.
Nevredno mojega časa. Ma, kaj časa, nevredno vsakemoje misli.

V času serijske monogamije, ko babe skačejo s tipa na tipa, babe osvajajo samo še škartirani tipi, taki, okoli katerih babe delajo ovinke z razlogom.

Meni se pa zelo dopade način, na katerega razmišljaš in bi ti rekla, da kar nadaljuj tako …

Ženska, po kateri ti hrepeniš, je ženstvena ženska – potrpežljiva, samozavestna (ne naduta), čutna in zapeljiva. Taka, ki uživa v tem, da se osvajata, da se spoznavata, da se zgodba počasi odvija in da je vmes tudi čas, da sploh občutiš kaj doživljaš ob tem novem poznanstvu. Taka, ki ni vsa panična, če ji dva dni ne pišeš, ampak točno ve, da boš pisal in ti bo pustila čas, da si jo zaželiš, zahrepeniš.

Se strinjam, ženske so preveč po moško agresivne s komunikacijo, težnjo po pozornosti in tempom spoznavanja. To z golo fotko takoj po prvem zmenku je pa itak adijo pamet …

Ti si kar vzami čas in ne se pustit pokvarit tistim, ki te prepričujejo kontra. Te nekje čaka krasna ženska, samo še najti jo moraš. In ko jo boš, boš to hitro vedel 🙂


Sem sam imel tako izkušnjo z eno žensko. Ji pošljem SMS, pa mi 3,4 ure kasneje odgovori. Pa si izmenjava 2 SMS-a, pa me neki vpraša, ji odgovorim,pa spet 3,4 ure ne odgovarja. Razumem, da je na šihtu ali faksu pa ne more. Njen izgovor je bil, da je zaspala, pa da je bila z kolegico na pijači, pa ne vem kaj vse. Nazadnje sem ji poslal SMS, dopoldne okoli 11, odgovor sem pa dobil ob 10 zvečer. Ko sem jo vprašal za cifro je bila presrečna, in mi jo je z veseljem dala. Poznala sva se že 2 meseca, preden sem jo vprašal za cifro. Enkrat sem jo vprašal, ce jo moti naj pove, in ji ne bom več pošiljal SMS-ov in je rekla da je ne moti. Mislim, koji Qurac je takim osebam!! Če ti nekdo ne paše ali ti ni všeč mu ne daš cifre, ali pa mu potem vsaj poveš, da jo ne zanimaš, ne pa na tak debilni način se delaš iz nekoga norca.


Sem sam imel tako izkušnjo z eno žensko. Ji pošljem SMS, pa mi 3,4 ure kasneje odgovori. Pa si izmenjava 2 SMS-a, pa me neki vpraša, ji odgovorim,pa spet 3,4 ure ne odgovarja. Razumem, da je na šihtu ali faksu pa ne more. Njen izgovor je bil, da je zaspala, pa da je bila z kolegico na pijači, pa ne vem kaj vse. Nazadnje sem ji poslal SMS, dopoldne okoli 11, odgovor sem pa dobil ob 10 zvečer. Ko sem jo vprašal za cifro je bila presrečna, in mi jo je z veseljem dala. Poznala sva se že 2 meseca, preden sem jo vprašal za cifro. Enkrat sem jo vprašal, ce jo moti naj pove, in ji ne bom več pošiljal SMS-ov in je rekla da je ne moti. Mislim, koji Qurac je takim osebam!! Če ti nekdo ne paše ali ti ni všeč mu ne daš cifre, ali pa mu potem vsaj poveš, da jo ne zanimaš, ne pa na tak debilni način se delaš iz nekoga norca.
[/quote]

Da smse pišeš? Jo hočeš videt ali ne, jo pokličeš! Ženskam se upirajo softiči, ki klofajo po sms-ih, od njih pa nobene konkretne akcije, nič od nič.

Da smse pišeš? Jo hočeš videt ali ne, jo pokličeš! Ženskam se upirajo softiči, ki klofajo po sms-ih, od njih pa nobene konkretne akcije, nič od nič.
[/quote]

Danes gre čas hitro in nismo vedno na razpolago za telefonski klic, zato je sms kar v redu, meni osebno veliko bolj paše kot klic, odgovorim takoj ko laho, ne čez 4 ure, včasih takoj, včasih pa res čez 1 uro, ko si pa vzmamem čas in takrat se lahko tudi pokličemo, če ima druga stran seveda tudi čas. Ni vedno pravi čas za klic, zato mi je sms bolj všeč.

Da smse pišeš? Jo hočeš videt ali ne, jo pokličeš! Ženskam se upirajo softiči, ki klofajo po sms-ih, od njih pa nobene konkretne akcije, nič od nič.
[/quote]
A misliš če bi jo klical, da bi bilo kaj drugače? Se mi spet ne bi javila, pa bi me poklicala ene 3, 4 ali 10 ur kasneje. Slal sem ji pa sms-e iz tega razloga, glih da jo ne motim, če je slučajno kje, da se ne more pogovarjati. Nisem pa, za tvojo informacijo tok zelen in neumen, da ne dojemam kdaj žemsko ne zanimaš.

eee, moj savo, savo, v teh letih sem se tud sam ločil po dolgoletni zvezi in tukej ni dileme za študiranje, tukej je samo uživanje do daske.

Jaz se pa strinjam s tem, da na zacetku lahko unici ves car, ce je vse “spontano” in “kot komu zapase”. Izgubi se en nivo spoznavanja, takrat lahko o osebi izves res pommbne stvari za dolgotrajno zveso, na katere pa kasneje mogoce pozabis. Npr to, da se znas kdaj zadrzat, da se dovolj cenis da pocakas, da si spostljiv do drugega in mu ne vsiljujes sebe za vsako ceno…to vse veliko pove o tebi. Ko s v vezi bos ze lahko sproscen, ampak na zacetku pa – zakaj bi bilo vse na prvo zogo?!?!

Kakorkoli – ce si isces resno punco, pa nekako ne mores pricakovat, da bo vsaka druga primerna za to – vsaj ce imas nek nivo in izdelan karakter 🙂 kaj pametnega pocni dokler je ne srecas ;)….

Problem je sam v tem ker kompliciraš v tri krasne. Glup si ko ku*ac pa čorav kot slepec.

Dej se v red sprav, pa se odloč TO IN ONO BOM MAREDIL TISTEGA NE BOM NAREDIL.

Ali prevedeno.
UNO BOM POVABU VN TADRUGO PA POSLAL V TRI KRASNE.

ali pa še ena varianta
KRESNIL BOM OBE

Sam problem je ker ti bi še malo razmišljal pa še malo filozofiral, pa še malo premišljeval in zamudil boš vlak. Če bi se svet tako hitro obračal kot se ti odločaš bi še danes dinozavri tacali po zemlji.

Pet mesecev po nekoliko daljši zvezi ni dovolj za novo zvezo. Malčk še počakej, vmes se pa okoli oziraj za “ta pravo”. Nobena od opisanih se namreč ne zdi ta prava zate.

Preveč kompliciraš. A res misliš, da morajo iti te zadeve po nekem roadmapu?

Prvo kot prvo si čisto navaden prasec. Iščeš resno žensko, istočasno pa dve železi v ognju. A misliš, da bo izbranka skakala v luft od veselja, ko bo zvedela, da si istočasno še z eno šmiral?
Če si resen, iščeš resno žensko, staviš “all in”, tu ne sme biti kolebanja.
Da pa si zraven še kot kura, ki laufa okrog dvorišča preden počepne, da ne bi rekli, da je lahka, ti pa imaš določeno čakanje tri dni, potem en sms, pa spet en dan pa en sms….in tako dalje…..pa daj, odrasti ali pa pusti resne ženske, resnim moškim.

Na kpncu se bos pa čudil kot tele novim vratom, ko te bodo te zenske skenslale, da te bo kar spodneslo. Samo potem ne mi tu jokat, da so vse ženske prasice itd…

Časi se niso spremenili, ali pa tudi so se, saj predvidevam, da si nekaj let bil v zvezi. Ti si se postaral in v teh letih stvari gredo ponavadi ali pa vsaj večinoma, malo drugače, malo hitreje. Brez ovinkarjenja in slepomišenja. Če pa ti je do igric, si boš pa moral omislit precej mlajše od sebe. Moje mišljenje. Ali pa preprosto počakaj na kako drugo, ki jo bo manj do tebe in se boš ti moral boriti za njeno pozornost.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


huh … “cvišen cajt” med dvema vezama je super … sploh, ko se med bejbami razve, da je tip fraj ☺


Najprej pohvala za zapis…:) smeha še in še…
Pošteno sem se zmedla, da sem sledila punci S in punci M ahahahaaa.
Glede na to, da ste še zelo mladi …pač mladost ni garancija…ste tudi vi ostali še v prejšnjem stoletju, kjer se je za dekle bilo potrebno malo potruditi, ona pa je bila malo nedostopna …kajneda?
Ah nova doba je to vse spremenila in virtualna komunikacija.
Ja očitno ste dober plen……:)

Predvidevam da jih imaš 34 bodoča pa 36. Zakaj misliš da je neučakana. Naslednjič ji reči da sexaš samo s kondomom boš videl kako bo razočarana. Pa imej svojega da ne bo slučajno luknje v njem.

sem sama tudi opazila žal. Punce so ene res zelo neučakane in prav ona osvajajo. Namesto da bi pustile da moški njo. Tega nikoli ne bom razumela pa sem ženska. Mi je pa una mlajša vseeno bolj čudna z golo sliko?? Bi si tudi jaz mislila da to pošilja vsakemu ja.

al je to sam ena številka pač? Amm če se držiš tega načela ok. Ampak veš isto gre za skupaj in nobena od teh dveh ne mora biti ne vem kaj. Tebi se mudi in še cicnaš zravn, one tudi ne vejo kaj bi in zato sta tebe obe našle. Podobni ste vsi. Samo priznaj si sam. Ko se boš pa sam zresnil boš pa tudi resno pritegnil. Tako to gre 🙂

Sem ful starejša in sem torej hodila na zmenke s precej starejšimi, kot si ti. Če mi ni isti večer poslal sms ali najkasneje zjutraj, če se je večer zavlekel, sem njegovo cifro izbrisala s telefona, njega pa iz spomina.
Eden se mi je potem čez kak teden oglasil po mailu, sem ga kar odkrito vprašala, kaj zdaj, in je rekel, da sem mu itak ful všeč in da se zaveda, da včasih izpade nezainteresirano. Ma nemoj.
Hvala bogu, da se mi ni treba več ubadati s temi igricami. Spodobi se, da se čim prej oglasiš. Delaj, kot želiš, dovolj si star. Če ti bo tvoj način prinesel rezultate, bo super, če ti jih ne bo, pa veš zakaj.

Aja, pa tudi v mojih mladih letih ni bilo dosti drugače, samo da smo se takrat klicali na stacionarne telefone.

da nikoli ni prav. Če en daje skos pobude preveč sili. Če samo čaka in čaka pa se mu jebe in spet ni ok. Najti zlato sredino ni ravno lahko 🙁

Meni se prav fino zdi, da se mi ni potrebno se iti teh igric osvajanja, ker se mi zdi vse skupaj veliko težje kot včasih. Ko sem bila še prosta, pa vem da se sploh nisem toliko sekirala, kot se ljudje danes. Malo sem flirtala, dala nekaj tel. številk in tudi dobila nekaj tel. številk potem pa čisto odvisno ali se mi je dalo ali ne, ter glede na situacije sem komu poslala sms naj pride na žur, ali pa so mi drugi poslali sms naj pridem kam. Nobenega kalkuliranja, ali štetja ur kdaj je treba poklicati, vse je potekalo spontano, dokler nisem našla pravega, ki me je pritegnil in tudi on je pokazal dovolj interesa. Danes pa ko berem takšne štorije se mi pa zdi, da ljudje to vzamejo kot nek hudo resen projekt.

to en rekel bi pa ravno bila navdušena. Vidiš kako smo si različni 🙂

Zgodbica kako mlahavem q…cu svaka dlaka smeta….

New Report

Close