Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Današnji problem

Današnji problem

Torej, imam samo občasne seks podvige z dekleti. Problem pa nastane, ker vedno, ko hočem imeti bolj resno razmerje se stvari zapletejo. Namreč problem je v puncah, ali je lejzbika, zasedena, ji je všeč nekdo iz sanj in živi med oblaki, ali je zakompleksana sama s seboj in si želi samo denar. Res, nevem, kaj se jim roji po glavah, sploh nekaterim. Življenje je tako enostavno pa ga glavce iz težkih fakultet zakomplicirajo v p….m……

 

Raje imamo svobodo :)) Saj razumeš

Bravo, to se pa strinjam s tabo.

nova
Uredništvo priporoča

Danes je lezbijka že vsaka. Jas popolnoma razumem, kdo se brani lepih punc?

Odgovor na objavo uporabnika
Sam povem, 04.07.2022 ob 07:29

Raje imamo svobodo :)) Saj razumeš

Haha, jaz pa imam raje nekoga, ki je normalen v glavi in sva skupaj svobodna in si dava svobodo enem drugemu. Ti si imela probleme v preteklosti, le poštimaj jih, življenje gre hitro mimo.

Odgovor na objavo uporabnika
Problem, 04.07.2022 ob 07:27

Torej, imam samo občasne seks podvige z dekleti. Problem pa nastane, ker vedno, ko hočem imeti bolj resno razmerje se stvari zapletejo. Namreč problem je v puncah, ali je lejzbika, zasedena, ji je všeč nekdo iz sanj in živi med oblaki, ali je zakompleksana sama s seboj in si želi samo denar. Res, nevem, kaj se jim roji po glavah, sploh nekaterim. Življenje je tako enostavno pa ga glavce iz težkih fakultet zakomplicirajo v p….m……

 

Postani gej še ti ali pojdi med duhovnike. Izgleda nisi sposoben privleči normalnih, ker še sam nisi normalen. Tako pač je, preprosto kot …pasulj.

Odgovor na objavo uporabnika
Mnenje740, 04.07.2022 ob 07:35

Haha, jaz pa imam raje nekoga, ki je normalen v glavi in sva skupaj svobodna in si dava svobodo enem drugemu. Ti si imela probleme v preteklosti, le poštimaj jih, življenje gre hitro mimo.

Svoboda ja. Gonita se okoli in to vlečeta domov, temu pa pravita svoboda.  Glupa neandertalca, sužnja svojim nagonom.

Odgovor na objavo uporabnika
Lol793, 04.07.2022 ob 08:32

Svoboda ja. Gonita se okoli in to vlečeta domov, temu pa pravita svoboda.  Glupa neandertalca, sužnja svojim nagonom.

Ti pa se gonis vse povprek pa raznasas aids….gnoj

seksaš z vsemi poprek in se prepričuješ, da je v njih problem

jap. to bo.

maš pač previsoke standarde, če hočeš met samo glavce iz fakultet. Ma so tudi ne take glavce na fakultetah ali ne, ki so čist ok. Od tega morjo bit zih suhce amapk športne, pa ne preveč prestare. Tvoji standari so pač previsoki, Lahko da se ti kdaj kaj urajma pa dobiš eno sanjsko, ampak b zmer nek problem, ker noben ni tak ki ga ti hočeš imet. Boš pač mogu znižat kriterije in delat kompromise.

Ne rabiš ravno žaliti, no! Vsaka metla najde svoj štilj… be kind, be kind!

Glavce s fakultet…Hm, če je tako vse enostavno si pa najdi kmecko deklino, z zdravo kmečko pametjo. V čem je problem? Aja, v tebi!

Sami pametnjakoviči, navadna tesla. To kar je napisal je čist res in ogromno samskih decov ker majo punce zmesano glavo. Vse to še ne pomeni da si on ni sposoben najt punce. Rešitev je enostavna, nabris vsako k da, ker itaq to išče. Prej k slej se bo pa našla tudi ena k je vredna naziva “keeper”.

 

 

Kako gre to tudi na sploh v življenju…

Imaš ogromno vrečo s piškoti in vmes en posušen drek. Imaš dve vrsti ljudi. Eni, ki vsakič potegnejo ven piskot in drugi, ki bi vedno izvlekli tisti edini drek. Drekarji se pritužujejo, da je cela vrečka polna dreka. Piškotarji že vlečejo dvajseti piškot in si jih tlačijo v polna usta. So rešeni dreka, saj se že Drekarji ukvarjajo z drekom.

Uganite v katero skupino spada avtor teme?

Odgovor na objavo uporabnika
Tomaž644, 04.07.2022 ob 13:06

Ne rabiš ravno žaliti, no! Vsaka metla najde svoj štilj… be kind, be kind!

Ti tudi žališ, ampak v tišini, tudi tebe čaka palica.

Današnje punce se prehitro naveličajo.Poznal eno,menjala kr nekaj moških.Govorila,da želi fanta,da želi resno vezo.Govorila ,kako nima sreče v ljubezni.Vedno je bilo nekaj narobe z moške strani.Jaz naivnež se v njo zaljubil.Tudi ona se je v mene.Samo jo je predno sva kaj imela tudi minilo.Sedaj nimam več stikov z njo.Mi je tako boljše.

Odgovor na objavo uporabnika
Uganka – poučna, 04.07.2022 ob 13:18

 

 

Kako gre to tudi na sploh v življenju…

Imaš ogromno vrečo s piškoti in vmes en posušen drek. Imaš dve vrsti ljudi. Eni, ki vsakič potegnejo ven piskot in drugi, ki bi vedno izvlekli tisti edini drek. Drekarji se pritužujejo, da je cela vrečka polna dreka. Piškotarji že vlečejo dvajseti piškot in si jih tlačijo v polna usta. So rešeni dreka, saj se že Drekarji ukvarjajo z drekom.

Uganite v katero skupino spada avtor teme?

Človek si želi spoznati resno punco, kaj teb ne štima? Če je pa že vse tok bolano v ženskih glavah, kar je čist prov napisal in kar je res in je že malo problem v življenju. Hejtajo vsi ki se prepoznajo v temi. Rajši piši kako spremenit sistem ne pa neke uganke, saj zaradi tebi podobnih gre svet v kurac.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Dec77, 04.07.2022 ob 13:34

Človek si želi spoznati resno punco, kaj teb ne štima? Če je pa že vse tok bolano v ženskih glavah, kar je čist prov napisal in kar je res in je že malo problem v življenju. Hejtajo vsi ki se prepoznajo v temi. Rajši piši kako spremenit sistem ne pa neke uganke, saj zaradi tebi podobnih gre svet v kurac.

 

Nisi razumel mojega posta. Vprašaj mojega sina. Nanj se lepijo pridne, lepe, šolane punce. Toliko izbire ima, da ne ve katero bi imel. Tvoja trditev torej pade! Zakaj je magnet za take? Zakaj so tudi drugi magneti za take? Je to njihov humor, izgled, nasmeh, energija, pogled na življenje, prepričanje…?

Namesto, da pljuvaš po svetu in mečeš vse v isti koš, se raje uči od boljših od sebe. To je tvoj prvi korak k spremembi!

Tvoj zapis in način razmišljanja je direkt odbijajoče in vsekakor ni “mamac” za ženske! Kaj misliš, da bodo zdaj vse do tebe pritekle in se drle, veš jaz pa že nisem taka, vzemi mene in vso energijo vložile, da ti dokazejo nasprotno??? Jok brate, odpade!

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Uganka – poučna, 04.07.2022 ob 13:45

 

 

Nisi razumel mojega posta. Vprašaj mojega sina. Nanj se lepijo pridne, lepe, šolane punce. Toliko izbire ima, da ne ve katero bi imel. Tvoja trditev torej pade! Zakaj je magnet za take? Zakaj so tudi drugi magneti za take? Je to njihov humor, izgled, nasmeh, energija, pogled na življenje, prepričanje…?

Namesto, da pljuvaš po svetu in mečeš vse v isti koš, se raje uči od boljših od sebe. To je tvoj prvi korak k spremembi!

Tvoj zapis in način razmišljanja je direkt odbijajoče in vsekakor ni “mamac” za ženske! Kaj misliš, da bodo zdaj vse do tebe pritekle in se drle, veš jaz pa že nisem taka, vzemi mene in vso energijo vložile, da ti dokazejo nasprotno??? Jok brate, odpade!

 

 

Hahahahahaha, tvoj mož pa je 50 cent ane 🤣🤣🤣🤣

Seveda, tipičen odgovor frustrirane osebe. Ne zavedaš se, da se da glede razmerja marsikaj dogovoriti in uskladiti. Tudi moški imamo radi svobodo…

Rade bi bile vsem in povsod dostopne. Ego jih jebe..

New Report

Close