Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Današnji shod transseksualcev LJ

Današnji shod transseksualcev LJ

In na kakšen način oni tebi grenijo življenje? Si zaradi kateregakoli od njih kaj na slabšem?
A je res težko ljudi, ki ti nič nočejo, pustit pri miru?

Mama njej že lahko predlaga, ampak operiral je vsaj uradno ne bo nihče. Pri nas tudi ne dobiš zdravil in kemoterapije kar tako, za zabavo.


https://en.wikipedia.org/wiki/Homosexual_behavior_in_animals
[/quote] to je dominanca ne homoseksualnost,…pes naskakujejo psa zaradi dominance ali psica, psico, ne zato, ker je lezbika, homo in to je pri vseh živalih. Imamo pa res morske živali, ki lahko samec nosi svoje mladiče samo to ne pomeni, da so transekssualci hehe. Človek bi vse rad predalckav.

[img]https://i.pinimg.com/736x/84/dc/05/84dc05ebd27e5de960712f9b7706688c–atheist-funny-gay-pride.jpg[/img]

Mama njej že lahko predlaga, ampak operiral je vsaj uradno ne bo nihče. Pri nas tudi ne dobiš zdravil in kemoterapije kar tako, za zabavo.
[/quote]

Tam pa jih. Oglej si kak video. Zdravnica je mami povedala cene implanta, ki blokira puberteto in kot cenejšo alternativo predlagala kemoterapijo za prostato. Z blokerji začnejo okoli 11. leta starosti. Riziko: osteoporoza in sterilnost, med drugim. Zdravnica mami v ordinaciji, pa še ena ženska, verjetno babica je bila zraven in otrok, ki verjetno pojma ni imel, čeprav ti otroci govorijo tako, kot da se vse njihovo življenje vrti samo okoli tega, katerega spola so. Jaz pri 9 letih nisem imela pojma, da se mi je ena dojka začela prebujati.
Zdravnica je rekla, da radi pustijo, da se začne puberteta, nakar jih okoli 11. leta starosti dajo ali na kemoterapijo ali na implant. Ja, zvenelo je dobesedno tako, kot da talajo bonbončke.

Jaz sem se, ko sem bila v vrtcu z vsemi igrala, punčkami, fanti. Se nisem spraševala in ne drugi starši, vzgojiteljice, kdo smo. Pri trinajstih smo pa punce začele gledati za fanti, nas pa starejši fantje. In to je vsa znanost. Da bi meni nekdo začel od rojstva utrujati, da sem fant bi mu verjela. Otrok se ne sprašuje, se starši in drugi odrasli, ker imajo preveč časa.

jaz pa jih mam rad

Tam pa jih. Oglej si kak video. Zdravnica je mami povedala cene implanta, ki blokira puberteto in kot cenejšo alternativo predlagala kemoterapijo za prostato. Z blokerji začnejo okoli 11. leta starosti. Riziko: osteoporoza in sterilnost, med drugim. Zdravnica mami v ordinaciji, pa še ena ženska, verjetno babica je bila zraven in otrok, ki verjetno pojma ni imel, čeprav ti otroci govorijo tako, kot da se vse njihovo življenje vrti samo okoli tega, katerega spola so. Jaz pri 9 letih nisem imela pojma, da se mi je ena dojka začela prebujati.
Zdravnica je rekla, da radi pustijo, da se začne puberteta, nakar jih okoli 11. leta starosti dajo ali na kemoterapijo ali na implant. Ja, zvenelo je dobesedno tako, kot da talajo bonbončke.
[/quote]

In ti verjameš vsemu kar vidiš ali prebereš? Je pa jasno da je med starši cel kup pacientov.

To je nov svetovni trend in je namenjen depopulaciji bodocih generacij. Elita si je to pac tako zamislila, raja pa je vodena. Tisti, ki tovrstne shode organizirajo so zelo verjetno placani za to. To ni samo v Sloveniji, ampak povsod po Evropi in po svetu.

Žalostno…

je predvsem to, da se nekateri bojite, da bi se nalezli. Nimate niti toliko lastne identitete, da bi se zavedali kdo ste in bili OK s tem?

To je letelo na tiste, ki bi ljudem odrekli možnosti zdravljenja in prilagoditve kakšnega zakona, zato, da se sami boljše počutite.

Nisem se sicer ukvarjal s tem, a dvomim da želijo kaj, kar bi večini nas kaj poslabšalo situacijo.

Hja, ne vem, jaz npr mislim da imajo ti ljudje hude probleme in jim je treba vsekakor pomagat, ampak imam pa tudi močan občutek da to da se jim ustreže ni pravi način.

Hja, ne vem, jaz npr mislim da imajo ti ljudje hude probleme in jim je treba vsekakor pomagat, ampak imam pa tudi močan občutek da to da se jim ustreže ni pravi način.
[/quote]

O načinih ne morem, ker nisem strokovnjak za to; bi pa prepustil odločitev zdravstvenim in socialnim strokovnjakom saj jih za to plačujemo.
Vsekakor jih pa lahko po človeško poslušamo in slišimo kaj potrebujejo.

O načinih ne morem, ker nisem strokovnjak za to; bi pa prepustil odločitev zdravstvenim in socialnim strokovnjakom saj jih za to plačujemo.
Vsekakor jih pa lahko po človeško poslušamo in slišimo kaj potrebujejo.
[/quote]
Saj jaz tudi nisem strokovnjak, niti se nimam za kompetentnega o čemerkoli odločat, ampak žal tudi ne premorem slepe vere v za to plačane strokovnjake. Še posebej me skrbi da ponekod že predpubertetnim otrokom prčkajo hormone in jih v bistvu kastrirajo, kao da se bodo že kasneje odločili kaj bodo. Rezultati za te ljudi ponavadi niso nič kaj srečni.

Samo citirano zgoraj:
O tem poslušam da baje… a srečal ali videl še nisem. Tudi od nobenega medicinca nisem tega izvedel kot resnično… če ni šlo za kakšne zdravstvene zaplete – pa imam precej stikov s to srenjo.
Tako da…. mislim da gre večinoma za zgrešene interpretacije, polresnice ter nakladanja. V to pa ne verjamem.

Ljudi – tudi te – je treba poslušati in slišati. Pa kaj narediti, da imajo boljši oz. bolj izenačen položaj. To je vse.

Samo citirano zgoraj:
O tem poslušam da baje… a srečal ali videl še nisem. Tudi od nobenega medicinca nisem tega izvedel kot resnično… če ni šlo za kakšne zdravstvene zaplete – pa imam precej stikov s to srenjo.
Tako da…. mislim da gre večinoma za zgrešene interpretacije, polresnice ter nakladanja. V to pa ne verjamem.

Ljudi – tudi te – je treba poslušati in slišati. Pa kaj narediti, da imajo boljši oz. bolj izenačen položaj. To je vse.
[/quote]

Ja pri nas (še) ne, se pa to že na polno dogaja v Kanadi in ZDA.

Samo citirano zgoraj:
O tem poslušam da baje… a srečal ali videl še nisem. Tudi od nobenega medicinca nisem tega izvedel kot resnično… če ni šlo za kakšne zdravstvene zaplete – pa imam precej stikov s to srenjo.
Tako da…. mislim da gre večinoma za zgrešene interpretacije, polresnice ter nakladanja. V to pa ne verjamem.

Ljudi – tudi te – je treba poslušati in slišati. Pa kaj narediti, da imajo boljši oz. bolj izenačen položaj. To je vse.
[/quote]
Dovolj si pameten, da so eksperimenti od nekdaj. Kar vidimo, beremo, poslušamo je samo nekaj procentov resnice. Saj so, sto let nazaj, pasjo glavo prisili na človeka. V Ameriki odmevalo kako manipulirajo z nami. Misliš, da so vsi ljudje duhovno prilagojeni. Mar jim je. Hočejo razultate.


Dovolj si pameten, da so eksperimenti od nekdaj. Kar vidimo, beremo, poslušamo je samo nekaj procentov resnice. Saj so, sto let nazaj, pasjo glavo prisili na človeka. V Ameriki odmevalo kako manipulirajo z nami. Misliš, da so vsi ljudje duhovno prilagojeni. Mar jim je. Hočejo razultate.
[/quote]

Nič takega ne mislim; rezultate že, razmišljal bi kvečjemu o namenu takega dela?
Eksperimenti… že mogoče. A to so vedno mejni primeri in mikro število.

SIcer pa tale debata zavija že v filozofske vode; nimam zdajle volje za to. Samo povedati sem hotel, da je ljudem kvečjemu treba prisluhniti, ne pa pljuvati po njih že vnaprej.

meni pa ni jasno, kako je možno, da vam ti ljudje zbujajo toliko sovraštva.

na kilometre daleč je razvidno, da imajo ti ljudje daleč največ težav sami s sabo in da v ničemer, res v ničemer ne ogrožajo nikogar, še najmanj pa klene heteroseksualce. če jim lahko država malo pride naproti, da jim je njihovo življenje malo olajšano… v čem je tu vaš problem?

vsak od teh ljudi tu gor ima za sabo eno grozljivo žalostno zgodbo.

zeh

Nič takega ne mislim; rezultate že, razmišljal bi kvečjemu o namenu takega dela?
Eksperimenti… že mogoče. A to so vedno mejni primeri in mikro število.

SIcer pa tale debata zavija že v filozofske vode; nimam zdajle volje za to. Samo povedati sem hotel, da je ljudem kvečjemu treba prisluhniti, ne pa pljuvati po njih že vnaprej.
[/quot

Slovenci niti ne. Kar sprejemamo. Rusi, amerikanci, crnci..ti so uh in uh….neprilagodljivi. v Ameriki, če greš v bar, kjer so crnci, te hitro pretepejo, belski in črnski policaj,i uf so nastrojeni do črncev…rusi tam nimaš šans, da preživiš, če rečeš, kdo si…..

Ja lej to je slab zgled ostalim.
To je tko kot da bi en kot minister v privat zivljenju vozil pijan po cesti. Zakaj pritiski naj odstopi, ce je to pocel privat in nima veze s sluzbo.

Cisto normalno je da si ljudje zelijo neke normalnosti v javnosti. Ti cepci lahk delajo kar hocejo doma za 4 stenami, sam naj s tem ne utrujajo javno med zdravimi ljudmi ket to kar jim gre po glavi so blaznosti.

Poglej uno babo v rdeci kikli. Kdo bo to resno jemal, je pa vredno obsojanja.

Ja lej to je slab zgled ostalim.
To je tko kot da bi en kot minister v privat zivljenju vozil pijan po cesti. Zakaj pritiski naj odstopi, ce je to pocel privat in nima veze s sluzbo.

Cisto normalno je da si ljudje zelijo neke normalnosti v javnosti. Ti cepci lahk delajo kar hocejo doma za 4 stenami, sam naj s tem ne utrujajo javno med zdravimi ljudmi ket to kar jim gre po glavi so blaznosti.

Poglej uno babo v rdeci kikli. Kdo bo to resno jemal, je pa vredno obsojanja.
[/quote]
ja saj o tem govorim
res misliš, da si kdorkoli želi takega življenja? lepo te prosim. reklama za kaj? zgled za kaj?
če pa ti jih je težko pogledat, pa se obrni proč. misliš da jih je treba zapret, da te ne bodi motili? revše ubogo


ja saj o tem govorim
res misliš, da si kdorkoli želi takega življenja? lepo te prosim. reklama za kaj? zgled za kaj?
če pa ti jih je težko pogledat, pa se obrni proč. misliš da jih je treba zapret, da te ne bodi motili? revše ubogo
[/quote]

Ali lahko odgovoriš, zakaj The Guardian poroča, da se je zahtev po spremembi spola povečalo v 10 letih
na kliniki Charing Cross v Londonu za 400{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465},
na kliniki v Nottinghamu za 2800{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465},
Laurels kliniki v Exetru za 2000{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465},
v GIC v Leedsu za 300{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}
in na kliniki v Daventryju v Northhampshiru samo v 1 letu za 500{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}? Poročajo tudi, da trend ne upada.
Študija identičnih dvojčkov je pokazala, da genetika vpliva maksimalno do 28{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, 72{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} je rezultat okolja.
In študija na Švedskem, ki je najbolj odprta do njih, je pokazala, da sprememba spola ni rešitev, saj tudi po njej delajo ti ljudje nekajkrat več samomorov kot splošna populacija.

Ja lej to je slab zgled ostalim.
To je tko kot da bi en kot minister v privat zivljenju vozil pijan po cesti. Zakaj pritiski naj odstopi, ce je to pocel privat in nima veze s sluzbo.

Cisto normalno je da si ljudje zelijo neke normalnosti v javnosti. Ti cepci lahk delajo kar hocejo doma za 4 stenami, sam naj s tem ne utrujajo javno med zdravimi ljudmi ket to kar jim gre po glavi so blaznosti.

Poglej uno babo v rdeci kikli. Kdo bo to resno jemal, je pa vredno obsojanja.
[/quote]

Zgled???
Če se nekdo rodi takšen, ima hormonske ali duševne probleme (npr drugačen psihični spol kot fizični) je to zate ZGLED???

Tisto da:
“si ljudje želijo normalnosti v javnosti” – je pa posploševanje.

Jaz osebno si želim realnosti in poštenja v javnosti, ne pa navidezne idealne slike, ki je laž. In želim si, da se ljudje ne skrivajo pred mano če so drugačni od mene, pač pa da so kar so in ne lažejo o tem.

Zgled???
Če se nekdo rodi takšen, ima hormonske ali duševne probleme (npr drugačen psihični spol kot fizični) je to zate ZGLED???

Tisto da:
“si ljudje želijo normalnosti v javnosti” – je pa posploševanje.

Jaz osebno si želim realnosti in poštenja v javnosti, ne pa navidezne idealne slike, ki je laž. In želim si, da se ljudje ne skrivajo pred mano če so drugačni od mene, pač pa da so kar so in ne lažejo o tem.
[/quote]

Pejt na ljubljansko psihiatrijo. Tam bos blažen. Nebos najdu bolj iskrenih ljudi kot so tam. Vsi ostali so sami laznivci.

New Report

Close