Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Danes bom z vami moje drage mončice

Danes bom z vami moje drage mončice

Sem vas več kot deset dni zanemarjal, ker sem imel nočna dežurstva in delo okrog hiše… No, danes imam pa svoj dan, tako da bom z vami.
Verjetno je mnogo vprašanj a ne? Ker ve ne zdržite brez mene.
No ja, upam, da se je vsaj Viharc dobro odrezal in me dostojno zastopal in vas malo zapiral v kokošnjak.

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Si lahko še bolj patetično? ☺︎︎

Si komaj čakalo a ne? Uf, kako imate polepšan dan. Meni pa tudi paše, da se malo z gospodinjami pomenim.

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Dobrodošel nazaj. Glede na to kako bedno se mi je dan začel si mi ga ti zdej polepšal. 😘

Od kdaj si pa nas lastiš?
Nismo tvoje!

o ste ste! Sem zdaj malo prebral kaj se je dogajalo zadnje dni tu gor… Cel kokošnjak madonca! Saj vas je Viharc komaj v kletke zapru ob večerih! Danes mu malo pomagam, da se revež odpočije!

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

o ste ste! Sem zdaj malo prebral kaj se je dogajalo zadnje dni tu gor… Cel kokošnjak madonca! Saj vas je Viharc komaj v kletke zapru ob večerih! Danes mu malo pomagam, da se revež odpočije!
[/quote]

Izgleda niti kokoši še nisi kdaj v živo videl, gredo kar same v kokošnjak, veš.
Tvoje pa nismo, nismo nikoli bile in nikoli ne bomo!


Pljunem ti v faco.

je bila včeraj odprta tema, kako je Vaga pogrešan, danes se je pa zopet pojavil. Verjetno ni sam odprl včerajšne teme 😉

Ne, seveda ne, on pa česa takega res ne počne.
Kako lahko sploh pomisliš na kaj takega, no!

Sarkazem off.


To smo že včeraj vedli. Sam sebe pogreša in se hkrati ne prenaša. Hahahahaha, zdaj si kakšen pozitiven komentar spiši, me te res ne maramo.


Da je viharni jezdec vseeno bolj priljubljen, kot ti. Le kako to? On je žleht, ti pa si orenk prizadet. S svojo pozornostjo njemu, mu delaš sramoto. Se strinjam z zadnjim komentarjem. Piši sam sebi lepe replike, od nas jih je bo.


Da je viharni jezdec vseeno bolj priljubljen, kot ti. Le kako to? On je žleht, ti pa si orenk prizadet. S svojo pozornostjo njemu, mu delaš sramoto. Se strinjam z zadnjim komentarjem. Piši sam sebi lepe replike, od nas jih je bo.
[/quote]

meni je pa Vaga veliko bolj fejst. Viharc je nesramen pa aroganten, Vaga je pač človek zase, jaz sem pokontala njegov sarkazem in so mi njegove objave smešne 😉 Prav tako deluje razgledan, ne vem sicer točno ali je res zdravnik ali ne, čeprav se bolj nagibam h temu, da je. Velik bolj fejst mi je od viharca.

meni je pa Vaga veliko bolj fejst. Viharc je nesramen pa aroganten, Vaga je pač človek zase, jaz sem pokontala njegov sarkazem in so mi njegove objave smešne 😉 Prav tako deluje razgledan, ne vem sicer točno ali je res zdravnik ali ne, čeprav se bolj nagibam h temu, da je. Velik bolj fejst mi je od viharca.
[/quote]

Smešno ti je, ko piše, kako prebuta ženo? Pa njegove ostale nebuloze? Njegova zmerjanja? Tu ni sarkazma, tu je samo nesramnosti in občutek, da je nekaj več kot pa ostali. Pa ni.
Viharni/polarni/modri je pa tako ali tako zgodba zase.

Smešno ti je, ko piše, kako prebuta ženo? Pa njegove ostale nebuloze? Njegova zmerjanja? Tu ni sarkazma, tu je samo nesramnosti in občutek, da je nekaj več kot pa ostali. Pa ni.
Viharni/polarni/modri je pa tako ali tako zgodba zase.
[/quote]
Logično. Manipulator je in bo ostal.

Smešno ti je, ko piše, kako prebuta ženo? Pa njegove ostale nebuloze? Njegova zmerjanja? Tu ni sarkazma, tu je samo nesramnosti in občutek, da je nekaj več kot pa ostali. Pa ni.
Viharni/polarni/modri je pa tako ali tako zgodba zase.
[/quote]

Ja pismo no, kdaj so pa bile nazadnje te zgodbe? Tudi tako te zgodbe niso nič drugega kot provokacija za take kot si ti, ki mu po žlici jejo. Saj točno to hoče, da raspi.sdi take kot si ti, pa uspeva mu odlično zgleda. Ne rečem da ni pretirano vendar je smešno, kakšen naval dobi v odzivih in kako mu vse želite vsakič nekaj dokazat. Tip se pa verjetno reži zraven doma za kompom


Logično. Manipulator je in bo ostal.
[/quote]

Je pa ja full prijazen [img]https://shrani.si/t/1i/1E/bckB3gS/2/prijazen.jpg[/img]

Ja pismo no, kdaj so pa bile nazadnje te zgodbe? Tudi tako te zgodbe niso nič drugega kot provokacija za take kot si ti, ki mu po žlici jejo. Saj točno to hoče, da raspi.sdi take kot si ti, pa uspeva mu odlično zgleda. Ne rečem da ni pretirano vendar je smešno, kakšen naval dobi v odzivih in kako mu vse želite vsakič nekaj dokazat. Tip se pa verjetno reži zraven doma za kompom
[/quote]

Normalnemu človeku opisi pretepov niso nikoli smešni, niti pomisli ne, da bi kaj takega pisal. Reži pa se lahko res samo tisti, ki se mu par kolesc v glavi vrti v narobe smer.

Je pa ja full prijazen [img]https://shrani.si/t/1i/1E/bckB3gS/2/prijazen.jpg[/img]
[/quote]

Tocno to je primer, ko sem rekla da mu vse nasedate.. barca si to ti?

Tocno to je primer, ko sem rekla da mu vse nasedate.. barca si to ti?
[/quote]
Kar piši v ženski obliki Aleš. Z aviona se vidi. Zabitež, ras.pis.di, sssssssss.


Kar piši v ženski obliki Aleš. Z aviona se vidi. Zabitež, ras.pis.di, sssssssss.
[/quote]

Hahahha, aveš da me je bilo prav strah, da se bo ena spomnila, da sem jaz Vagabund. Nisem 😉 Se pa raje poslavljam, da ne bo do ne vem kakih pomot prišlo.. (;

Tocno to je primer, ko sem rekla da mu vse nasedate.. barca si to ti?
[/quote]

Dijo di boh, a misliš, da komu drugemu pa res ne more iti na živce? Kdo sploh je ona, da jo kar naprej mečete naprej?

Hahahha, aveš da me je bilo prav strah, da se bo ena spomnila, da sem jaz Vagabund. Nisem 😉 Se pa raje poslavljam, da ne bo do ne vem kakih pomot prišlo.. (;
[/quote]
Tudi jaz nisem barca. S v pis.di pa Aleš kar lepo ti prodajaš. Ali naj verjamemo v to neverjetno naključje. Poglejte današnji primer, tema o kuhanju šmorna, Vagabund o pi.Sdi in tule ‘zagovornica’ Aleša, raS.piS.di,haha

Hahahahah, ampak je pa utipično in smešno hrati, da pamet babja multinična misli, da se grem odjavljat in prijavljat. Če bi jaz hotel biti multinik, bi to bil, če pa sem Vagabund, sem pa Vagabund. ;)) Drage moje ljubice, ali verjamete ali pač ne, ne pišem neprijavljen ;)) Tako da se boste morale sprijaznit, da je vendarle kakšna kokoška med vami malo bolj inteligentna in mogoče malo več razume ;))
Vam je mon tako pomembna stvar v življenju, da morate v podkrepitev svojega prav, pisati pod več različnimi multiniki? Hahhah, ne, jaz pa vržem temo gor, potem jo pa dve uri ne porajtam več ;)) Ko pridem sem, se pa nasmejem.
No ja, torej v kokošnjaku nič novega 😉

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University


Tudi jaz nisem barca. S v pis.di pa Aleš kar lepo ti prodajaš. Ali naj verjamemo v to neverjetno naključje. Poglejte današnji primer, tema o kuhanju šmorna, Vagabund o pi.Sdi in tule ‘zagovornica’ Aleša, raS.piS.di,haha
[/quote]

Očitno sem navdihnil še koga ;)) Brez skrbi da nisem odjavljen pisal. Lahko pa mirno povprašaš administratorja, če ti je toliko do tega ;))

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

New Report

Close