Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Danes brez žalosti…

Danes brez žalosti…

…res je,a ne se umikat,ker že lahko govorim o tem (tri in pol leta nazaj se je to zgodilo)…hvala pa za sočustvovanje…lep si in prijazen…:)))

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Bo, bo, ne se bati, imam nekaj žlahtnikov na vaše koncu, pa bom kar združila, prav?! Se ti pa vsekakor prej javim…:-))

Evo me, ja vceraj žalost, danes ne, sijem, žgečkam in tu sem ponovno med vami.
Cmoka vsem!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Tako je in nič drugače,popolnoma se strinjam s teboj…dodajam pa še: Treba je naprej in ne nazaj!!!!!!!!!!!!!!

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Cmok, cmok, cmok kontra.

:-))

Krasno,da lahko spoznam tudi koga v “live”…

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Ja, tudi mene bo veselilo.

Cmoka na lička.

ja,Sonči,pozdravček in cmoček…le kje si se mudila?:))))

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Enako in še enega za rezervo…he he he

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Trilči, vceraj sem jokala, danes se bom pa smejala, evo mene!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Razočarko, evo se že smejim, od srca!!!

cmoka, ali imas ti tudi tak popek???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

…da jo polepšam in jo spravim v red…….ni mi…pa še laufat grem prej…
tako da se poslavljam za sedaj….

pridno še “lapajte” naprej in pozdravčke vsem :-)))))))))))))

CMOK,CMOK in CMOK……….v neskončnost…

Čavči

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

New Report

Close