Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Danes je pa

Danes je pa

dan za umret.

PA KJE STE, FOLK?! A STE ŽE VSI HIN AL’ KAJ SE DOGAJA?! A?!

Cmoka na lička pa hitro kaj nazaj napisati. Jasno?! :-))))

pa kaj sem res sama tukaj?!

Ne, ne, tukaj sem, pravkar prisla iz toplega sončka, na še malo tebi mojega sončka in eno cmoko, za veselje in ne žalost. Ja Žverček tako lepo je zunaj…da ne moreš biti noter, če ni nujno.

pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

meni se pa smeji….:-)))
Na Mladih me je en “obtožil”, da sem ful popularna oseba…:-)))

Kriza!

Na, pa vsaj tebi cmoka na lička.
Pridna bodi!

No vidiš sedaj se že smejiš, grem še jaz prebrat, da se bova skupaj smejali…;))) Da vidim kaj si spet ušpičila…

cmoka

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

s čim sem prislužila takšen “naziv”…
:-))))))

popularna – ja, morda tukaj, ko guncam afne, drugače pa….:-))) Niti želela ne bi, verjemi!

En se mal heca, samo upam, da je vse skupaj res hec…:(((

Ja “popularni” ne raje napišem zanimivi za špeganje… smo pa tukaj itak vsi, saj veš, malo preveč kaj pošteno-sproščeno napišeš in imamo že svoj forum, se spomniš kako smo nastali pred dobrimi 14 dnevi, kot v revoluciji ali na kakšni fronti. Bravo naši!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

se ne sekiram, boli me pa, da so Mladi ratali “mrtev forum” – no, skoraj…. ko pa kdo napiše kakšno temo a la “Kje ste danes?”, pa ni nič…. Mi, ta stari, pa tega nismo smeli… se vidi, da je pastir začel popuščati, da bi le obdržal forum.:-(

Žverca, tukaj se pa motiš :))

Pastir ima oči na peclih 🙂

primož

Srečnga pa zdravga!!!

Naj uživajo po svoje v svojem mrtvilu, čeprav še vedno sodelujem z njimi, le pod drugim imenom in tako me imajo tam tako radi… jaz pa se samo smejim in si mislim svoje. Žverčka, uživajva le kje so vsi???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

prej, ko pa sem klicala mrtve na plan, je pa bila frata!!! :-)))
Že vidim, saj se bom morala lepše obnašati. Bom bolj pridna naslednje leto, ko bo srečno pa zdravo – prav?!

Cmoka na lička tudi tebi.
:-))

pa vidiš, imava družbo, samega presvetlega!!! :-))))

OJLA

Evo nas borce… 🙂

Lp

Prihaja poletje, bodimo veseli in imejmo se radi! Zavedajmo se - ŽIVLJENJE JE LEPO - Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

Ampak tale “srečnga pa zdravga” bi pa jaz že z veseljem poredirala!
In napisala kaj lepšega.

pa-pa

p.s. Da pa so očke na peclih pa vem, opažam in slišim od drugih…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pozdravljen

Lahko tudi jaz pripomnim, “zdravega” to si želim, glede srečnega
pa lahko spet en roman napišem :))

Šefe brez zamere, lepo se imejte vsi “šefi”

Lp Sharkon

Prihaja poletje, bodimo veseli in imejmo se radi! Zavedajmo se - ŽIVLJENJE JE LEPO - Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

pozdravljen, vojak…. ja, kje pa je danes tvoj soborec?! Ne duha ne sluha o njem….. menda ga ni kaj prestrašilo?! Kaj praviš?!

Cmoka na lička.

ampak v čem si se pa motila??? A o tem, da nikjer ni nikogar???

Ampak ti si imela v mislih nas, ki tu pišemo, je tako?In danes nas je res malo. Da pa nas ogromno bere pa itak vemo…

cmoka

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pozdravljen Sharkon*, kje si se pa boril ta čas?
In prišepni, si že kaj boljše volje??? Poglej kar dve se okoli tebe igrava…

cmoka

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

nas, ta pogumne sem mislila!
Kje so tisti ubožčki, ki upajo samo “špegati”, kar mi brez dlake na jeziku napišemo – pa če se gre za pametne ali brezvezne izjave….
Upamo in – smo!!!

Cmoka na lička.

Hmmm recimo da sem kr uredu. Veš tista zvezdica pri Sharkon* sem mogu dodat ker sem se že enkrat prej prijavil in pozabil gesla :))

Borim se sam s seboj tle v pisarni oz. še s kavico :))

To je res lepo da ste dečve okrog mene sicer pa :
SEM ITAK FREJ :))

Lp

ps: hvala za cmokce vračam :* -ma sam na lička

Prihaja poletje, bodimo veseli in imejmo se radi! Zavedajmo se - ŽIVLJENJE JE LEPO - Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

dokler se boš samo v službi boril, ne bo uspeha.
Začni najprej pri sebi, pa bo.

Mi bomo pa tudi bolj zadovoljni, prav?!

Cmočka še enkrat…

Me veseli, da ti paše, da se prijateljsko vrtiva okoli tebe in tako so misljeni tudi moji cmoki, nic bat. Zaenkrat naj bo tako, ja na lička…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Žverči,a si še živa?Jaz komi da še diham,mi je en zdaj glavo nabutal do daske,da mi šumiiiiiiiiiiiii(še bolj kot običajno)!
lepa si žverči
Sp
P.s.:
Kaj je pa pastir nekaj po naši kletki naše punce karal?

karal – pecal jih je…:-)))) (pa ne na okol govorit)

Ja, vidiš, da še “bincam”, le pogrešala sem vse po vrsti – no, eno osebico pa najbolj…

Cmoka na lička….

No,če je pa tako,naj mu bo!saj takih fejst punc ni na nobenem drugem forumu in zdaj bo še on začel sem hodit,kao….
Lepa si
Sp

P.s.:In katera je tista osebica?Ali lahko ugibam?Povem?Ne,povej sama!jaz točno vem,kdo je danes tu manjkal,kljub pozivom…

New Report

Close