Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Danes je pa

Danes je pa

da ne bi o tem na ves glas, prav?! :-)))
Manjkalo jih je pa enih pet “naših”…:-)))))

Cmoka na lička.

P.S.
Pa ti – si imel danes na jedilniku takoooo zakomplicirano jed, da ni bilo par ur časa za nas, a?!

Ne žverči,čist simpl je bilo.Vendar sem zdaj dve uri uši,ne, mikrobe nabiral v čakalnici pri dohtarju.In sploh nisem(še) bolan!
A je tam V od DG danes tud tako lepo kot tu v Kaliforniji?
Lepa si,pa ne bit žalostna,
Sp

lahko bi mi pa bilo še bolj…. pa nisem žalostna, ne, samo tako osamljena…. no, zdaj pa tudi to ne več.

Aja, bacilov pa ne zdaj nam podarjati, slišiš?! Jih imam že dosti. Kar sam jih imej, prav?!

Žverči!Bacile pustim zunaj.Prav?Ampak osamljenosti pa organsko ne prenesem VEČ!saj nas je toliko,da bi bili na koncu že zoprni…
Lepa si
Sp

saj zato sem hitela pisati, da nisem več osamljena.
No, kaj si pametnega skuhal oz. potem danes najbrž nisi kuhal, a?!
Daj mi predlog, no!

Zelenjavna mineštra(avtor jaz) in borovničevi cmoki(iz trgovine za vogalom),prej za digestiv pa res en(no dva) šnopčka-pa ta dva res preventivno,ker sem se v čakalnici verjetno nafilal mikrobov overdose!
lepa si
Sp

Evo tista jed iza vogala je najboljsa, ampak ti me pa res nasmejiš…
Cmoka, ker si mi polepšal dan!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Mmmmmnjami, garantirano pridem enkrat sprobati – pa ti kuhaš za angelčke (saj boš imel eno “šeflico” viška?! Ja, če ne boš pa malo svojega odstopil…:-))
Ja, s šnopčkom si pa dobro “počinil” – a ni bilo že danes nekaj govora o preventivi?! No, če pa ni prijelo, bo pa kurativa toliko boljša –
zavri 2dcl šnopčka, veliko medu noter in – eks velja…. Potem bojo imeli 24 ur mir pred tabo….:-))))

Premajhna doza zame!Tolko deca me je,da gre v ta fasl mal več strupa,brez posledic,ampak to z ambulanto,je pa res ubitačno,pa glih vsak trep te prehiti,češ,da mu ne vem kaj,kolera al ne vem kaj grozi…
Drugič si sposodim sosedino dojenčico,jo peljem h dohtarju,jo dvakrat uščipnem za ritko,da se bo drla,pa bom kuj na vrsti…
Lepa si
Sp

da si se že prej na to spomnil, zato pa ni čudno, da si tako dolgo čakal…. pa priznaj, una sestrica je pa mela lepo ritko, ne?! To je bil glavni vzrok, kar priznaj!!!
:-)))))

Imeli bodo mir pred teboj in še tebi bo vse ravno, ali ne bo to lepo???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Evo ne vem ali mi danes kaj fali, ker se ob tvoji posti samo smejem, ne vem če ne bom danes,še jaz potrebovala kakšnega dohtarja???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ne bo glih tako.Sestra je moja sošolka z gimnazije,na sošolke imam pa en poseben odnos,pa al imajo rit v redu al ne.
Lepa si žverči
Sp

New Report

Close