Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Danes me je neka starka napadla in žalila

Danes me je neka starka napadla in žalila

Saj te sploh ni žalila. Samo resnico ti je povedla. Buba resnica, kajne?

Snorki… A veš, da sem danes zjutraj (ampak čist zares) peljal sina v vrtec ob pol sedmih, potem pa grem na poti v službo še na kavo v en fajn kafič na poti.
Vsedem se notr, naročim kavo, prižgem cigaret in gleda dol na ulico (kafič je v prvem nadstropju in krasen razgled na na reko, cesto, mesto…
In gledam ven in srkam kavo. Naenkrat pogledam okrog sebe VSE mize so bile polne, nekje sta sedela po dva, nekje kakšen sam…
VSI brskajo po telefonih. Smrtna tišina v kafiču in VSI na telefonih. A veš, da sem se vprašal – fak, zakaj peljejo zjutraj žene na kavo, če potem brska po telefonu… Zakaj gre s kolegom popit kofe, če brska po telefonu. Ja saj kmal se ne bomo znal več pogovarjat.

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University


Čakau

Bog ne obstaja, življenje po smrti ne obstaja. To si že vpiči v glavo enkrat prosim.
[/quote]

O joj ti otrok nesrečni, velik grešnik si veš, pridi v cerkev in se spovej svojih grehov. Moli da ti bo tudi v življenju lepše, če ne znaš se nauči, nikar se ne prepusti virtualnemu svetu, da te posrka vase. Ti otrok nesrečni.

A te ni že kaka dva tedna enako napadla? In si enako odgovoril?

https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?f=151&t=11136431

Precej podobno, spomin mi torej še dela :-))

Za dobro provokacijo si bo treba izmisliti kaj popolnoma novega, ne spreminjat samo nians.

Reces ja pa zase se tudi brigamo. Zgledujte se 😂😂

Boš videl čez 50 let ali obstaja bog ali ne.

Ja jst sem mogu prov datum pogledat če je res nova tema. Me je pa Snorkec začel zabavati, piše lepe zgodbice z ustaljeno vsebino: nekaj iz vsakdanjega življenja, faking komunisti, in neprestano v iskanju miru.

New Report

Close